Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
17. sep 2007

siss idem kukat superstar 😀 😀 😀 lebo som ani jednu cast nevidela tak sa zabavim 😉

sisstin
17. sep 2007

flow: no to se zabavíš teda 😅

karkulka55
17. sep 2007

caute babyy 😀

zuzka tu nahodou nebola?? dneska mala ist lekarke, ze co a ako...tak som zvedava 😅

sisstin
17. sep 2007

karkul: čáááuuu..zatím nebyla 😕 a já zas objednávám..zabijte mě 🙄

karkulka55
17. sep 2007

siss: 😀 😀 😀 😀 ty si uz normaaaalne zaaaavislaaaa 😀 😀 😀
a co si tentokrat objednavas??

sisstin
17. sep 2007

karkulka: tu zavinku kapsičku a spací pytlík 😝

karkulka55
17. sep 2007

jaaaaj, a take este nemas?? 😅

sisstin
17. sep 2007

už je to v albu 😝

karkulka55
17. sep 2007

ty nakupujes ako pre tri deti 😀 😀

sisstin
17. sep 2007

karkul: to se nedá fakt 😅 už se těším, jak to tu pak zase budu prodávat 😅

kuko7
17. sep 2007

Ahojte koculky 🙂 Som tu len na skok....prisla som pogratulovat HEDUNECKE k uzasne krasnej dcerenke 😀 Vela stasticka a zdravicka 🙂 A nech je taka krasnucka ako jej mamulka 😉

hedunecka
17. sep 2007

😀 😀 kuko kujeeeeeeeeeeeeeeeeeem no uz sme domenka a spinuska..
takze sa pridavam uz k vam maminkam 😀 😝

flooooooooooooow a ty co?malemu sa stale nexce?? 😅

pipi1211
autor
17. sep 2007

ahojte 🙂
hedi vitame ta medzi nami maminkami!!!!! ako to prebehlo? co malinka? gratulujeme 😀 😀 😀 😀 😀
tak ja som uspesne zmaturovana z praxe a zajtra ma caka este ustna tak snad to spravim 😅

sisstin
17. sep 2007

hedu: jééééééééééééééééééé...huráááááááá hurááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵

sisstin
17. sep 2007

hedu: skvělý fotečky..hlavně ta v tom růžovém 😀 😀 😀

bihan
17. sep 2007

Hedu, gratulujeeeem k maličkej!!! je fakt nádherná 😵

kajule
17. sep 2007

Hedunečko moc gratuluju k dcerušce, je vážně kouzelná. 😵 😵 😵
Pipi, blahopřeju k úspěšným zkouškám a ať to zítra zvládneš stejně tak dobře jako dneska, ať to obě zvládneme. 😉

sisstin
17. sep 2007

pipi: to ti musí dát..to by ti neudělali 😎 😅 😅 😅

kajule
17. sep 2007

Mně dokonce učitel řekl, ať si vezmu Páťu sebou. Tak nevím, třeba ho to aspoň obměkčí. 😅

sisstin
17. sep 2007

kajule: no to mě taky napadlo, aby vzala Moooo sebou 😝 😅 😅 😅

kajule
17. sep 2007

Páťa je většinou hodnej, kže uvidíme, ale je fakt, že na některý učitele to platí. 🙂

sisstin
17. sep 2007

holky...já zas dneska udělala objednávku za 1500..booooože...urvěte mi ty pracky...nebo já do porodu stihnu utratit dalších 10 tisíc 😔 😅

kajule
17. sep 2007

Siss, já jsem úplně stejná, taky pořád něco objednávám. 😅 😔 ☹

sisstin
17. sep 2007

kajule: já už nevím, co s tím budu dělat..ale pro ten pocit, jak brouzdáš na netu a něco vybíráš...pomoc 😅 😅 😅

zuzana_t
17. sep 2007

hedu - gratulujeeeeeeeeeem, napis viac 😵 😵

kajule
17. sep 2007

Siss, dneska teda brouzdám a zatím se držím. Dneska mi přišla další várka oblečení, co jsem objednala Páťovi, tak jsem to vyprala a už to visí na šňůře. 🙂 Pokaždý když něco koupím, ať je to nový nebo starý, musím to vyprat. 🙂

sisstin
17. sep 2007

kajule: jsem chtěla objednat to lehátko..ale jako poštovný mě vyjde stejně..jak to lehátko 🙄 tak jsem k tomu chtěla kyblík na plenky..ale ten tam zase nemaj 🙄

hedunecka
17. sep 2007

jeeeej babenky ste zlatucke normalne mi je do placu..ze dcerenku 😢 😵 😵 😵 ax..akurat sme dopapkali a zase spinka..

pipi gratulujem a nex uz to mas ryxlo za sebou aby si uz nestresovala-neboj ked si zvladla hentie spravis aj ustne 😉

no prebehlo to tak ze ani som sa nestihla spamatat a uz som lezala na izbe rozdvojena..ono to malo byt v pia ale docent povedal ze by sa to uz vo stvrtok rozbehlo a mne nikto nic nepovedala a ja si vykecavala na navsteve-sestricka ma iba zhabala, tatinko s babku zostali iba kukat ze co co 😕 a ona ze uz mala byt davno na porodnej sale..a tak som sa ryxlo zotavila ze nas pustili po cisarovi aj na 4den domenko 🙂
som rada ze to mam za sebou a je to krasny pocit mat pri sebe takeho cloviecika a ked viem ze je moja 😵 😵 prve co som spravila ked mi ju ukazali som sa rozplakala a odvtedy stale iba placem aj ked sa s nou rozpravam a ona na mna kuka s tymi modrymi ockami/tak pekne ma pocuva/a mne sa iba slzy gulaju 😵 😵 😀 😀
tatinka sme akurat vyslali kupit fenyklovy cajik lebo sa lubi prepapat a potom ju brusenko boli..to ma po mame lebo som sa cele teho napxavala 😀 😀

sisstin
17. sep 2007

hedu: ty jsi fakt zlatá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kuko7
17. sep 2007

hedunecka: no ja placem aj teraz vela krat, ked sa s bruskom rozpravam....a plakat od stastia budem asi urcite aj ked sa ten nas zazrak narodi...je to predsa neuveritelny poklad, tak preco by sme nemohli od stastia bulit? 😀 😀 😀 juuuuj zavidim ti, aj ja uz chceeeeeeeeeeeeeeeem 🙂