• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
pipi: gratulace :grinning: :grinning: :grinning: flow se zatím neozvala...tak nevím, jestlí jí nemám napsat :confused:
19. sep 2007 o 09:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej tak predsa uz sa flow dockala..mozno ze uz ma toho uzlicka pri sebe alebo ju este trapia :confused:

pipi gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem tak uz to mas konecne za sebou a mozes byt kludnucka :wink: mna to este len caka :frowning2:

siss skus jej napisat..
19. sep 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: napíšu za chvíli..co dělá heidinka? :grinning:
19. sep 2007 o 09:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, tehulky a snazilky.
Chcela by som sa spytat, ci je na zaciatku tehotenstva (asi 5tt) normalne, aby ma bolelo brucho. Neboli ma stale, ale chvilkami mam dost silne krce. Trochu sa bojim, lebo mi sice vysli na teste dve //, ale k Dr. mam ist az o tyzden. Prosim, prosim, prosim, napiste mi k tomu nieco...
19. sep 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lily: je to normální, roztahuje se ti děloha..a mimi se hnízdí :wink: :slight_smile:
19. sep 2007 o 10:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, z celého srdiečka gratulujem!!! Maturita s Momo, máš môj obdiv :wink:
Ja som ešte celá, ale po noci s kopou (nebolestivých kontrakcií), brucho už mám tvrdé skoro non-stop...
Siss, máš nejaké novinky o Flow?
Lily, je to úplne normálne.. dokonca aj slabé špinenie by bolo v pohode...
19. sep 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: neozvala se :confused:
19. sep 2007 o 10:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy jej vlastne praskla voda.. ja som dnes trošku zaspatá... možno sa jej ešte nerozbehli ani kontrakcie...
19. sep 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: ono to asi bude na dlouho jak u niki :unamused: jen voda..žádné kontrakce..a to mi psala večer..takže asi čekaj, jestli se to nerozběhne samo :unamused:
19. sep 2007 o 10:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Peťovi sa doteraz vonku nechcelo, tak na čo by sa ponáhľal pri pôrode, že? :sweat_smile:
19. sep 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, som tehu zaciatocnik, tak mam obavy zo vsetkeho :confounded:
Vidim, ze Vy ste tu uz zvacsa pokrocile tehulky a cakate, kedy to zacne :slight_smile:
Zelam Vam chutnucke zdravunke deturence a tiez lahky a rychly porod :wink:
19. sep 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jehooo flow rodí??? to je supeer! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak vítam novú členku! :slight_smile: a ano, je to OK... máš to ako MS bolesti nie? :wink:
19. sep 2007 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bihan tak ty si este cela? :unamused: no snad uz kazdu chvilu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no bolo to fest tazke pre mna ale zvladla som :grinning: teraz mam v plane ist o rok na vysku tak dufam ze sa zadari niaku externe :grinning:
19. sep 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meg, dakujem za privitanie, dufam, ze tu aj vydrzim :confused:
Je to presne ako pri MS, len v nepravidelnych intervaloch. Vzdy idem na WC s malou dusickou aby som nahodou nemala mrchu :confounded:
19. sep 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lily: ono je to fakt jako mrcha..já ji furt čekala..dokonce jsem si v noci dala tampon..a pak zjistila, že nic..neboj :wink:
19. sep 2007 o 12:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, aj ja som ju stále čakala a nič....tak sme potom išli za doktorkou.. a tá povedala,ž e mrcha už ani nepríde... :grinning: vtedy mi síce do smiehcu nebolo, ale už sa tešíme ba priam sa nevieme dočkať... :slight_smile:
19. sep 2007 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky..napsala jsem flow :confused:
19. sep 2007 o 13:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si nepatrila k tym snazilkam, co maju vsetko nastudovane s presne zaznamenanou teplotou o terminom ovulacie :sweat_smile:
Ale to je super, bodaj by sa kazdemu postastilo, len tak nahodou.
19. sep 2007 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
19. sep 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak flow píše: AJOJ, ZATIAL NIC, DOSTALA SOM ATB A CAKAM.CESTY SU NEPRIPRAVENE, TAKZE TO VIDIM NA VYVOLAVANIE AJ KDE BOLESTI SU A CELU NOC BOLI

takže..držíme palce :wink:
19. sep 2007 o 13:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lily: já byla přímo nesnažilka..ale stalo se :sweat_smile:
19. sep 2007 o 13:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jooooj chuderka flow,drzkame palce nech to ma co najrychlejsie za sebou :dizzy_face:
19. sep 2007 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky..to je fakt nejhorší, když vám praskne voda..a pak nic :angry:
19. sep 2007 o 13:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vacsinou vas iba citam, lebo teraz mam malo casu, nic nestiham, ale flow drzim palce nech to ma uz co najskor za sebou a pri sebe svoj maly uzlicek
Pipi, gratulujem k mature
19. sep 2007 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky :wink:

a to nevadi ze jej praskla voda?? nemali by to male uz vybrat? :confused: nechcem sa nejako sprosto pytat, ale ma v com to male teraz plavat?? :confused: :sweat_smile:
19. sep 2007 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karkul: voda ti vyteče jen okolo hlavičky...zbytek tam zůstane :wink: :sweat_smile: ale musí se vyvolat do 24 hodin po odtoku..a to ještě není :wink:
19. sep 2007 o 13:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak Flow to fakt schytala... toto je fakt ten horší prípad, keď musí čakať v nemocnici, čo sa bude diať... kontrakcie nechodia, vyvolávačka bude hustá... ale ona to zvládne :wink:
19. sep 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, ja som si vzdy myslela ze sa vycucne vsetka :grinning: sak ked v telke vyzdy taku potopu ukazu akokeby cisterna praskla :grinning:
19. sep 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: aspon dostala ATB kvůli tomu streptokoku :wink:
19. sep 2007 o 13:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak flow drzime palcoky a uz nex sa dlho netrapi
19. sep 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok