• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
he-he.. no dobre baby, ja už končím v robotke, tak sa majte pekne, a zas zajtra... paaa :dizzy_face:
19. sep 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, četla jsem tady, že jste se bavili o věkovém rozdílu.
Měla jsem taky přítele, který byl o osm let starší, vyhovovalo mi to nějakou dobu, jenže po čase už to nebylo ono.
Péťa je o půl roku mladší než já a musím říct, že mi to tak vyhovuje. :slight_smile: Ten rozdíl půl roku se ztratí, kdežto kdybych byla s tím o osm let starším, tak ten rozdíl mezi náma by byl vidět čím dál víc.
19. sep 2007 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mi mame pekny rozdiel o 11rokov :grinning: :grinning: ale pasujeme k sebe jak hodinky..sak ani tak nevyzera vyzorovo ze by bol az tak moc stary :grinning: :grinning:
19. sep 2007 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu: nevypadá vůbec..bych mu řekla tak 25 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. sep 2007 o 16:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj hedun tak ako sa citi cerstva mamicka? mala posclucha? :wink:
19. sep 2007 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: tak do mých 30 určitě mladšího néééééééé...pak už by mi vrstevník asi nevadil :wink:
19. sep 2007 o 16:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, samo že teď to je něco jinýho a ve 30 už to člověk ani tak brát nebude.
19. sep 2007 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule: ale já nikdy mladýho kluka neměla..mně se nelíbí ani vzhledově..tak nemůžu posoudit, jaký to je do vztahu a co to obnáší :slight_smile:
19. sep 2007 o 16:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nas vekovy rozdiel je len rok a pol a rozumieme si dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. sep 2007 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já teda mám tu možnost porovnat, pže jsem měla kluka jak o osm let staršího tak o rok a půl mladšího. Asi oboje má svoje výhody i nevýhody, ale u mě prostě převážily ty výhody u přibližně stejně starýho. No a dál bych to radši nerozebírala. :grinning:
19. sep 2007 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no...mně se hlavně nelíbí vzhledově..prostě děti a kámoši..jinak psychicky na tom můžou bejt stejně jak třicetiletý :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2007 o 16:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, ta fotečka s Momo u pc je vážně kouzelná, ta se ti povedla. :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2007 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám kámoše i mnohem starší než jsem já a rozumově jsou některý na úrovni těch 20 let i míň. :sweat_smile: :grinning: Některý jsou ale rozumný zase až moc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2007 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no podarila sa mi ta foto to je fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi :grinning: :grinning: :grinning: , je vidět, že tě to baví. :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od flow: HM, ESTE STALE NIC, ZASE SOM DOSTALA ATB A ZAJTRA RANO BUDU VYVOLAVAT, TAK SOM NERVNA..BOJIM BOJIM..POZDRAV HOLKY NA MK

:wink: :unamused: :unamused: :unamused:
19. sep 2007 o 18:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudák Flow :frowning2: Tak ja sa budem modliť, aby mi prasklad voda až v prvej dobe pôrodnej...
19. sep 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flow je vážně chudák, přeju ji ať už to má brzo za sebou a mimi u sebe. :wink:
Mně odteklo trochu PV během tý jedný noci, co jsem ztrávila v porodnici, o tom jsem ani nevěděla. Pak mi v první době porodní PA řekla, že jestli chci píchnou mi ten zbytek a buď se to zpomalí nebo urychlý. Tak jsem souhlasila a najednou příšerná bolest, ale během půl hodiny byl Páťa na světě. :slight_smile:
19. sep 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, drzim palce flow, vitam maminku hedu a pipi gratulujem k maturam - kedy ides zapijaaaat? :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2007 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi :wink: ako?
19. sep 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj karkul - no nic, ani na druhy krat sa to nepodarilo :unamused:
19. sep 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic si z toho nerob, do tretice vsetko dobre :wink:
19. sep 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to si aj ja hovorim, a jun na narodenie dietatka este nie je az taky zly :wink:
19. sep 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby len jun :grinning: a aj si hovorila s doktorkou?
19. sep 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, hovorila, v pondelok, ked mi to meskalo tyzden, v piatok som mala ist k nej.. ale kedze to prislo,neviem, ako to budeme riesit, zajtra jej musim zavolat, nejde mi do hlavy, preco to nevyslo po tom clostyle,ved sme sa milovali kazdy druhy den.... :unamused:
19. sep 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: pomoooc..za měsíc to fakt vyjít nemusí.. :confounded: a clostyl není stopro, že otěhotníš..to má jen pomoct :rolling_eyes:
19. sep 2007 o 20:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj, sis, ty si tu? :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm...ved chod za nou a nech ta aj tak kukne, hlavne ze sa ti ako tak upravil cyklus a nemeska ti to viac ako tyzden :wink:
19. sep 2007 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: jo..a nevytáčej mě už..hezky se snažte a čekejte :slight_smile:
19. sep 2007 o 20:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: nevytacaj siss, este nam porodi :grinning:
19. sep 2007 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok