• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
siss no to veru mas :grinning: hlavne ked ty chces ist aj po termine :grinning: :grinning:

karkul no malinka zatial posluxa len nas trapi trosku brusko lebo berem zelezo a prevdepodobne jej to nerobi dobre tak jej musim vzdy pixnut teplomerik a tak to vzdy z nej vyleti.. :confounded: xuda!musim ho vysadit!!
20. sep 2007 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a preco musis brat zelezo??? :confused:
ako to jej to trosku posturchas teplomerom?? :confused: :sweat_smile: chudatko malinke..ale je naaadhernaaa :dizzy_face:
20. sep 2007 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hedu, já jsem brala taky železo, ale jenom v porodnici. Teď ho bere Páťa kvůli tomu jak měl tu novor. žloutenku. Bere se to tak pět měsíců, první týdny ho bříško taky trápilo, i když ještě nebral to železo, ale teď už je to v pohodě i se železem. Asi je to tím, jak sebou pořád mrská. :slight_smile:
20. sep 2007 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z coho maju babetka tu zltacku??? a co to vlastne je ta novor.zltacka?? :confused:
20. sep 2007 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Karkul, je to úplně normální jev, má ji spousta novorozenců a zvlášť ale ty nedonošený.
20. sep 2007 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
karkul lebo mam malo zeleza ja som xudokrvna a kedze mi robili aj operaciu tak som trosku viac krvicky stratila a aj to sestonedelie do toho tak musim zasobovat nejako lebo by som bola slaba jak muxa :wink:
no pixnem jej teplomerik do ritky a taaaaaak zatlaci a potom je spokojna ani sa nepohne :grinning: :grinning:

kajule a kedy vam nasadili zelezo??no malinka ma tiez zltacku ale iba slabunku..vy ste mali silnu ked musi brat zelezo? :confused:
20. sep 2007 o 15:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Páťa měl taky slabou, ale ono když kojíš, tak někdy mizí pomalu třeba jak dva měsíce. I když to je už v takových hladinách, že můžete být doma. A doktorka nám na to napsala pro Páťu sirup, aby ho bral.
Já brala železo po porodě, pže jsem měla špatný KO. V šestinedělí jsem si připadala jak smrtka a zvlášť pár dnů po porodu jsem byla tak vysílená, i přesto že byl porod rychlý a byla to pohoda. Jenže jsem noc předtím nejedla, nespala, neměla ráno prášek na ŠŽ a ten se musí brát pravidelně. Normálně by to nic neudělalo, ale jak jsem byla vyčerpaná, tak to bylo ještě horší.
20. sep 2007 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem kajule, zas som o nieco mudrejsia :grinning: :grinning:
20. sep 2007 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Karkul, není za co. :wink:
20. sep 2007 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky, dala som si pauzu v uceni, ide ma z toho drbnut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: boooze...preco sa musim prave ja a prave dnes ucit, ked sa mi tak nexe :rolling_eyes:
20. sep 2007 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak právě mi volala Flow :grinning: už mají Petera..malý má 49 cm a něco přes 3 kg...třikrát hurááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. sep 2007 o 18:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siss, tak to jsem vážně šťastná. Ufff mi spadl kámen ze srdce.
Flow k chlapečkovi moooc a moc blahopřeju a přeju hodně zdravíčka pro maminku i pro chlapečka a ať krásně roste a má se čile k světu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. sep 2007 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda..dva dny kontrakcí :rolling_eyes:
20. sep 2007 o 18:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siss, to by mě asi položilo. :confounded:
20. sep 2007 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
však už byla děsně unavená..a je potrhaná a šitá :rolling_eyes:
20. sep 2007 o 18:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: , ale i za to šití to určitě stojí za to. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Siss, ještě se pořád netěšíš?
20. sep 2007 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ted už vůbec :unamused:
20. sep 2007 o 18:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siss, prosím, napíš jej, že jej všetky strašne držíme palčeky, aby sa čo najskôr zase dostala do formy a už sa mohla z Peťa len a len tešiť :wink: Neboj, ona to zvládne... Ta my tak isto :wink:
20. sep 2007 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
velmi flow gratulujeme,inak nexapem ze preco ju nexali sa tak dlho trapit,xuda
20. sep 2007 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeeeeeeeej gratulujeme flow,chuderka potrapila sa... :frowning2: :frowning2: :frowning2: nech je teraz uz len vsetko ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2007 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale po hlase zněla štastně..tak dobrý..já ji budu zejtra volat, tak jí řeknu, že ji moc moc moc pozdravujete :wink:
20. sep 2007 o 20:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobre ranko zelam.... :dizzy_face: ako sa hajalo? my celkom ok :wink:
21. sep 2007 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Krásné dobré ráno přeju. :wink:
Venku je dneska krásně narozdíl od toho včerejška, kdy jsem rána škrabala okna u auta. :unamused: Na výlet přímo ideální, už aby byli ty tři hodiny a vyrazili jsme. :slight_smile:
21. sep 2007 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a kam idete na vylet? :slight_smile:
21. sep 2007 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pipi, no on to není zase až tak výlet. :slight_smile: Jedeme do HK, tam se sejdu s některýma holkama z MK a budeme dam přes víkend u Péťovýho taťky. S tím, že zítra pojedeme do Stěžer, mají tam nějaký hasičský slavnosti, tak počítám, že se nadlábnu a oslavím nějak tu školu. :slight_smile:
21. sep 2007 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
FLOW!!!! Gratulujeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: tesiiim sa s tebou! :dizzy_face:
21. sep 2007 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak malý Peťko je takovej uzlíček..a má tmavé vlásky :grinning:
21. sep 2007 o 10:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maaas fotku siss??? ukaaaaz :grinning:
21. sep 2007 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
karkul: jen MMS..to když pošlu na email, tak to bude strašně malé a nebude nic vidět :wink: :unamused:
21. sep 2007 o 10:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok