Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

giorgina
21. sep 2007

siss - v dm-drogerce ho nemaji? koupila jsem drcene.
placebo 😔 - mozna jo,ale ja ti mam bobky z porodu...takze 😎 ho asi pojidat budu (kvuli nervum)

sisstin
21. sep 2007

gio: určitě větší bobky než já nemáš..to nemá nikdo 🤐 😖 😅

giorgina
21. sep 2007

arabeska - dik za info 😉

giorgina
21. sep 2007

a uz se to bliziiiiiii 😒

arabeska
21. sep 2007

baby nebojte sa toho porodu,ja som si odzila aj normalny a teraz zial aj cisara a ten normalny je teda o 1000 percent lepsi a hlavne to zotavovanie ...nicoho sa nebojte,xvilu to bude boliet ale potom uz bude vsetko ok..po cisarskom to boli ooovela dlhsie

sisstin
21. sep 2007

gio: no..já mám 25 days to go..pomoc 😅 😅

arabeska
21. sep 2007

siss nestresuuuj a neboj 😉

giorgina
21. sep 2007

siss -pak musis na MK podat podrobne hlaseni, jake to bylo.
Cpe se mi tu k pc MP, tak se holky mejte fajn.

sisstin
21. sep 2007

gio: tak pá..a hlášení radši nepodám 😅 😅 😅

arabeska: mě bolí všechno 😒

arabeska
21. sep 2007

siss neboj prezijes a potom si ani nespomenies ake to bolo 😉
gio papa

sisstin
21. sep 2007

arabeska: tak to myslím, že nehrozí 😕 🙄

arabeska
21. sep 2007

ale uvidis ze mam pravdu.mam kamosky co veru bolest znasaju viac ako zle a porod prezili uplne v pohodke aj zotavovanie 😉

sisstin
21. sep 2007

arabeska: flow teda neříkala, že to je v pohodě 😅 😅 😅

arabeska
21. sep 2007

a mala aj ona epi,ved ked ides s epi tak neni o com...a ja si myslim ze ked niekto mysli pozityivne tak je hned vsetko lepsie lebo ak si stale budes vraviet ake to bude na prd tak to aj take bude 😔

sisstin
21. sep 2007

arabeska: neměla epi..si to nenechala dát blázen 😅 😅 😅 bych myslela pozitivně, ale ani nevím, jak se do porodnice dostanu a budu tam sama 😔

arabeska
21. sep 2007

vezmes si taxik a je to,zober zo sebou nejaku kamosku alebo mamu hocikoho...
a preco si nedala ona epi?no ja by som si ju nedala koli mojmu straxu z ihiel 😅

sisstin
21. sep 2007

arabeska: žádná kámoška nepůjde..ani máma..tu ani nechci..no to je fuk 😉 ona má též strach z jehel..to já teda nemám.. 😅

arabeska
21. sep 2007

a s flow bol niekto?
ja som pri prvom nemala nikoho a prezila som to 🙂 a teraz som mala svokrusku a bolo to super ale aj tak som nakoniec skoncila tym cisarom 😢

sisstin
21. sep 2007

arabeska: no možná JP byl na samotný tlačení..ale jinak tam byla sama..když to trvá takhle dlouho..tak tam chlapi být nesmí 😒

arabeska
21. sep 2007

to vazne?so mnou bola svokra uplne od zaciatku dokonca ja ked mi praskali vodu bola pritom...celu dobu sme poxodovali po xodbe a mne to hrozne pomahalo

sisstin
21. sep 2007

arabeska: těžko by tam byl dva dny..a byl s ní na pokoji, kde je několik jiných holek 😉

arabeska
21. sep 2007

hm to je fakt...ale aj tak nexapem preco ju xuda nexali tak dlho trapit sa 😔

sisstin
21. sep 2007

arabeska: to já taky nechápu..oni se furt snaží, že přirozeně..tak vyvolávají až za dlouho..a CR je pro ně až poslední možnost 🙄

arabeska
21. sep 2007

musim ist dieta mi place

pipi1211
autor
21. sep 2007

siss neboj sa porodu a hlavne mysli pozitivne... pozri kopec zien to zvladlo 🙂 a s epi je to fakt super ja som cez tie najvacsie bolesti haluzila s drahym na porodnej sale a v sprchach 😀 az to tlacenie bolo pre mna dost namahave a potom dva tyzdne bolestive lebo som sa blbo potrhala ale teraz sa na to pozeram ako na banalnu vec ze to nic nebolo 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipi1211
autor
22. sep 2007

dobre ranko 🙂

kuko7
22. sep 2007

ajoj pipi, zelam pekny vikendik...ako sa mate? 🙂

pipi1211
autor
22. sep 2007

ahoj kuko,celkom fajn akurat sme vstali,krpana si tu vedla mna vylehuje s holou ritulou a nieco si keca 😀 😀 😀 dnes ideme s Jarkovej babke na obeda tak som zvedava co a ako a ako ma tam zas budu vsetci poucovat co a ako mam robit a ako mam drzat malu a pod.... 😠

kuko7
22. sep 2007

😖 no mna by asi porazilo, keby mi toto niekto kecal.....ved ty si mamina a aj ked si este mladucka a mas prve babatko, je to tvoje mala a ty si ju predsa mozes drzat ako len chces.....je to sila, ti starsi si o sebe myslia, ze vsetko vedia, vsade boli atd....no som zvedava ako to bude u mna 🙄 ale my sa nedame 😀

kuko7
22. sep 2007

pipi: idem si dat rannu sprsku, len musim pockat kym vyleze svokra z kupelne....boze uz nech mame vlastnu....akurat sa na tom pracuje,no do vtedy ma asi slak trafi 😠 idem ju od tial vypudit, lebo je tam uz hodinu 🙄