• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
siss,ja nestresujem lebo viem ze sa to este maternica stahuje tak preto to mam take ake to mam...po tyx 6 tyzdnox zacnem aj troska cvicit a hned bude lepsie...
22. sep 2007 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: k nám vždy přijela PPl a vyzvedla si to..ale po čtvrtý už měl ten týpek kecy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

arabeska: já na to cvičení nejsem :confounded: :pensive:
22. sep 2007 o 17:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan ahaa uz viem co myslis, furt rozmyslam ze nieco take by sa zislo, lebo nemam ziaden pohyb a z vysedavania za pc cele dni sa pekne rozsirujem :frowning2:
no to by som mala zacat snazit skor nech sa nam pekne podari panna :grinning:
22. sep 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, ak ste mali doma ten teleshopingový orgitrek, tak to je o niečom inom :sweat_smile: my máme normálnu mašinku ako do posilńovńe.... snáď neprdne, lebo potom budem veľmi veľmi frflať :angry: Včera sme to skladali 3 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inak ani ja na cvičenie nie som, ale to vyzerá v poho.. posiluješ kopec svalom (samo okrem brucha :sweat_smile:) a môžeš pri tom pozerať telku :grinning:
22. sep 2007 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: no my jsme to měli nevím odkud..snad z Quele..no žádná kvalita :wink: :sweat_smile: ..jinak..jako dá se to..ale stejně to moc zábavný není :sweat_smile: :pensive:
22. sep 2007 o 17:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj..za dvě hoďky tu je MP...láska mojááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2007 o 17:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak práve takéto niečo MM nechcel... lebo tie katalógové majú to koleso vzadu príliš malé a veľmi sa pri tom namáhajú chrupavky...hovorím, manža sa v tom vyzná, tak vyberal on... a ešte ma včera v tom obchode s mojím melónom prinútil na to vyliezť pred ľuďmi, aby som si to skúsila :angry: Som myslela, že ho odstrelím :wink:
22. sep 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: jéééééééééééééééééééééééééééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. sep 2007 o 17:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, to je super, ako sa tešíííš :grinning: si to ešte uži, keď budete spolu bývať, možno sa ti ani nebude chcieť dobehnúť k dverám dať mu pusu, ke´d príde dom, lebo budeš unavená :wink:
22. sep 2007 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: no..ale to je stejně ještě budoucnost :wink: hele..jinak mě napadlo, že mám spoustu věciček..ale jak to budu kombinovat..jsem nad tím nikdy moc nepřemýšlela, že co k čemu.. :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. sep 2007 o 17:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ja kombinujem vkuse :grinning: nedávno som zistila, že mám príliš málo nohavíc na 3 mesiace a chýba mi nejaká bundička.. tak som doobjednala :sweat_smile: :grinning: neboj, keby ti niečo chýbalo, dokúpiš :wink:
22. sep 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak mala som nachystanú súpravičku na odchod z pôrodnice a práve som raz skúšala kombinovať nejaké vecičky, došiel manžel, kuká na mňa... vraj v tomto bude Sára vyzerať super, keď si ju prinesieme domov, tak nakoniec nepôjde v dupkách, ale v menčestrákoch :sweat_smile:
22. sep 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: kvitko to jisti..ted mám skvělou nextovou mikinku s kapucí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: za 80 Kč :grinning:
22. sep 2007 o 17:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tie posledné veci, čo som nakúpila, tak to bolo na eBay, jeany, tričko s dlhým rukávom a fleesová bundička za 13 euro... je to pre mňa jednoduchšie ako kvítko :sweat_smile: Ale minule som tam surfovala asi polhoďku :grinning:
22. sep 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: já moc malýmu mimi nechci dávat žádné kalhoty ani podobný věci..nemaj to rádi..bodýčko, dupačky nebo overalek..nějak to zkombinuju..buď do modra nebo do žluta :slight_smile:
22. sep 2007 o 17:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja toho zase veľa nemám, ale dupačky nemám rada...mám dvojo nohavíc, pár tričiek a svetríkov, ale doma bude určite v niečom priedušnom a bavlnenom... opalovačky, bodíčka a tak :wink: To len keď sa budeme chcieť ukázať, tak vytiahneme Next a spol :wink:
22. sep 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: tak u vás je to něco jiné..když máte teplíčko a pláž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2007 o 18:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počuj, dnes mi došiel balíček od mamči, zabalila mi nejaké bodíčka pre malú a jednu modro-ružovú teplákovú súpravičku... asi tak na dvojročné mimi :sweat_smile: tak som jej musela zavolať, že sa na Slovensko ešte dostaneme aspoň 3x, kým do toho malá dorastie :grinning:
22. sep 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jdu sem juknout z měřilek a zároveň jako zkušenější těhule vás chi požádat o radu....měla jsem pozitivní těhu testík a MS má zpoždění cca 4dny..před chvílí jsem byla na WC a zjistila jsem, že lehce špiním...trochu mě to zaskočilo..co si o tom mám myslet, stalo se to někomu z vás???Díky,díky,díky :slight_smile:
22. sep 2007 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: :sweat_smile: já čekám dva balíčky..hlavně tu zavinku kapsičku a pytlík na spaní..a furt se to vyřizuje :angry:
22. sep 2007 o 18:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale na čo sa asi najviac teším, to sú maličké šatočky, šatky na hlavu, klobúčiky.. júúúj..
22. sep 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melounek: no špinění je prý vcelku normální :confused: ale nikdy nevíš :confused:
22. sep 2007 o 18:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melounek, ak len slabo špiníš, nič to neznamená, keby si dostala silnejšie krvácanie, bolo by to horšie :wink:
22. sep 2007 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: já už mám hladánka..a ještě to nejni :unamused: :sweat_smile:
22. sep 2007 o 18:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo a právě dneska jsem to chtěla říct manželovi..chjo tak nevím, mám nemám...sisstin..díky
22. sep 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melounek: radši ještě počkej chvilku... :wink:
22. sep 2007 o 18:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je hladánka? Hlad jo? :sweat_smile: Teraz celkom neviem, čo ti prišlo na chuť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Melounek, ešte vydrža aspoň dva dni.. pre istotu :sweat_smile:
22. sep 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biha: hej..hlad :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: právě je v Na Streche Mariana Ďurianová..to kdyby viděl MP, tak rozmlátí telku :sweat_smile:
22. sep 2007 o 18:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatím to vypadá jen na lehké špinění, takže zatím neříkat... :unamused:
Ještě,že ten internet je, jeden by se z toho zbláznil.. :wink:
22. sep 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melounek: no taky to není dobrý na všechno..kdyby nebyl net..tak nevím milion věcí a všechno tak neřeším :wink: :slight_smile:
22. sep 2007 o 18:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok