• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
:grinning: no jo máš pravdu, taky jsem si tady toho početla..čím vším si některé holky musely projít..no dík...tak doufám,že se mi to vyhne...no a dneska špinění...bych se na to fakt vyprdla...
22. sep 2007 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem tady četla, že někdo chce jít rodit císařem i když nemusí....to jde? Já myslela ,že ne.
22. sep 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej: no to bych byla asi já :sweat_smile: :sweat_smile: ale moc to nejde..i když někde jo..pokud máš známost nebo dáš něco do kapsy :wink: :pensive:
22. sep 2007 o 18:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melounek, mysli pozitívne, priprav si pre manžela darček, ako mu to oznámiť a všetko bude v pohode :wink:

Siss, tu v telke začína nová séria Kostí, tak sa celkom teším :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Ďurianovú ani ja nemusím :sweat_smile:

Dzej, oficiálne neide, ale ak máš dobrého lekára, všetko sa dá :wink:
22. sep 2007 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: já stále sleduju Vyvolené :slight_smile: ale je zajímavý, že slovenský Vv mě teda vůbec nebavili :confused:
22. sep 2007 o 18:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan..dneska jsem dodělala přáníčko, dáreček je připraven :grinning: musím být pozitivní..jj...budu pozitivní :wink:
No jo vy už máte úplně jiné starosti..tak tfuj tfuj,ať vám to dopadne dobře :slight_smile:
22. sep 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melounek: no pro toho mýho to moc dáreček nebyl...spíš šoking prvního stupně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. sep 2007 o 18:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, kuš.. takéto debiliny ma nikdy nebrali.. ani big brother ani vyvolení... všeobecne mám rada len málo reality show.. teda hlavne nie tieto... ale napr. tu beží Ostrov pokušenia... v princípe začínajú ľudia v pároch a snáď ani jeden pár to do konca nevydržal :sweat_smile:
22. sep 2007 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: no já jsem úchyl..já čumim snad na všechny reality..MP je z toho na prášky :sweat_smile:
22. sep 2007 o 18:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin ale jednička Vyvolení stejně byla nejlepší :grinning: já jsem si právě říkala ,že ten císař nebude jen tak...a co říkáte na porod do vody???
22. sep 2007 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej: mě právě baví asi nejvíc teď ta trojka :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: porod do vody už se ani moc nedělá...prý je riziko infekce..a vůbec...první dobu porodní ve sprše určitě jo..ale rodit do ní néé :rolling_eyes:
22. sep 2007 o 18:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melounek, neboj.. ja si ešte dobre pamätám, ako som smolila manželovi oznamko s testíkom a mini tričulom :grinning: som to nemohla vydržať.. a potom som začala mať pochybnosti, lebo bola čiaročka na teste pomerne slabá (ale bola), tak sme kúpili ešte jeden test, urobili sme ho spolu a čiarky boli ako polená :grinning:
22. sep 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin..jak pak to, neplánovali jste spolu... :wink:
22. sep 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melounek: no někdy jo..tak za dva roky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. sep 2007 o 18:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzej, ja som sa tiež zaujímala o pôrod do vody, ale PA mi povedala, že vo Francúzsku diskutujú o tom, že by ho zakázali, lebo predstavuje príliš veľké riziko infekcie pre mimi aj maminu... tá voda totiž nikdy nie je sterilná a pri pôrode vpodstate "vlezie" až do maternice.. na mňa to pôsobí dosť nechutne :sweat_smile: No a keby sa náhodou skomplikovať, potom tú maminu ťahať z vane tiež nie je sranda...
22. sep 2007 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: tak koukám, že asi nic moc. díky.
22. sep 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já už to do sebe našrotovala :pensive: hnus fialovej..já jsem prase :sweat_smile: ještě bych si dala něco sladkýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2007 o 18:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin :grinning: ..no tak to asi fakt musela být pecka...ale už je v asi v poho,že?! :grinning:
A co selhalo?
22. sep 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dzej, neboj.. teraz to už nie je také striktné ako za čias našich mám... dá sa rodiť v rôznych polohách, tak si potom dobre vyber pôrodnicu :wink:
22. sep 2007 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melounek: jj..vzal to v pohodě..a pak se hned těšil už :wink: zklamaly mé neplodné dny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. sep 2007 o 18:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajojte cakatelky ako sa mate? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: supééééééééééééééééééééér :slight_smile: momo pinká? :grinning:
22. sep 2007 o 18:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie je tu vedla mna a rozculuje sa na cely svet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: protože si ji nevšímááááš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. sep 2007 o 18:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pipi! Momo ťa nechá vydýchať ? :wink:
Siss sa teší, prifrčí jej priateľ, tak sa teší... :grinning:
A ja musím bežať, manžel dovaril večeru :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2007 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: tak pá a dobrou chuť..zítra tu nebudu..ale nerodim..abyste neplašily :sweat_smile:
22. sep 2007 o 18:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no momo by sa najradsej stale len jasila a ja musim upratovat :sweat_smile: joj chuderka akurat ma stikutku :frowning2:
22. sep 2007 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: teď jsem kukla fotky..z Momo už je teda pořádnej kus ženský :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v obličeji celej tatínek :grinning:
22. sep 2007 o 18:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi1211 fakt jo, celej taťka :slight_smile: pěkný fotečky
22. sep 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za hodinu tu je MP... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. sep 2007 o 18:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok