Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

melounek1
22. sep 2007

😀 no jo máš pravdu, taky jsem si tady toho početla..čím vším si některé holky musely projít..no dík...tak doufám,že se mi to vyhne...no a dneska špinění...bych se na to fakt vyprdla...

dzej
22. sep 2007

tak jsem tady četla, že někdo chce jít rodit císařem i když nemusí....to jde? Já myslela ,že ne.

sisstin
22. sep 2007

dzej: no to bych byla asi já 😅 😅 ale moc to nejde..i když někde jo..pokud máš známost nebo dáš něco do kapsy 😉 😔

bihan
22. sep 2007

Melounek, mysli pozitívne, priprav si pre manžela darček, ako mu to oznámiť a všetko bude v pohode 😉

Siss, tu v telke začína nová séria Kostí, tak sa celkom teším 😝 a Ďurianovú ani ja nemusím 😅

Dzej, oficiálne neide, ale ak máš dobrého lekára, všetko sa dá 😉

sisstin
22. sep 2007

bihan: já stále sleduju Vyvolené 🙂 ale je zajímavý, že slovenský Vv mě teda vůbec nebavili 😕

melounek1
22. sep 2007

bihan..dneska jsem dodělala přáníčko, dáreček je připraven 😀 musím být pozitivní..jj...budu pozitivní 😉
No jo vy už máte úplně jiné starosti..tak tfuj tfuj,ať vám to dopadne dobře 🙂

sisstin
22. sep 2007

melounek: no pro toho mýho to moc dáreček nebyl...spíš šoking prvního stupně 😅 😅 😅

bihan
22. sep 2007

Siss, kuš.. takéto debiliny ma nikdy nebrali.. ani big brother ani vyvolení... všeobecne mám rada len málo reality show.. teda hlavne nie tieto... ale napr. tu beží Ostrov pokušenia... v princípe začínajú ľudia v pároch a snáď ani jeden pár to do konca nevydržal 😅

sisstin
22. sep 2007

bihan: no já jsem úchyl..já čumim snad na všechny reality..MP je z toho na prášky 😅

dzej
22. sep 2007

sisstin ale jednička Vyvolení stejně byla nejlepší 😀 já jsem si právě říkala ,že ten císař nebude jen tak...a co říkáte na porod do vody???

sisstin
22. sep 2007

dzej: mě právě baví asi nejvíc teď ta trojka 😉 😝 porod do vody už se ani moc nedělá...prý je riziko infekce..a vůbec...první dobu porodní ve sprše určitě jo..ale rodit do ní néé 🙄

bihan
22. sep 2007

Melounek, neboj.. ja si ešte dobre pamätám, ako som smolila manželovi oznamko s testíkom a mini tričulom 😀 som to nemohla vydržať.. a potom som začala mať pochybnosti, lebo bola čiaročka na teste pomerne slabá (ale bola), tak sme kúpili ešte jeden test, urobili sme ho spolu a čiarky boli ako polená 😀

melounek1
22. sep 2007

sisstin..jak pak to, neplánovali jste spolu... 😉

sisstin
22. sep 2007

melounek: no někdy jo..tak za dva roky 😅 😅 😅

bihan
22. sep 2007

Dzej, ja som sa tiež zaujímala o pôrod do vody, ale PA mi povedala, že vo Francúzsku diskutujú o tom, že by ho zakázali, lebo predstavuje príliš veľké riziko infekcie pre mimi aj maminu... tá voda totiž nikdy nie je sterilná a pri pôrode vpodstate "vlezie" až do maternice.. na mňa to pôsobí dosť nechutne 😅 No a keby sa náhodou skomplikovať, potom tú maminu ťahať z vane tiež nie je sranda...

dzej
22. sep 2007

🙂 tak koukám, že asi nic moc. díky.

sisstin
22. sep 2007

já už to do sebe našrotovala 😔 hnus fialovej..já jsem prase 😅 ještě bych si dala něco sladkýho 😝

melounek1
22. sep 2007

sisstin 😀 ..no tak to asi fakt musela být pecka...ale už je v asi v poho,že?! 😀
A co selhalo?

bihan
22. sep 2007

Dzej, neboj.. teraz to už nie je také striktné ako za čias našich mám... dá sa rodiť v rôznych polohách, tak si potom dobre vyber pôrodnicu 😉

sisstin
22. sep 2007

melounek: jj..vzal to v pohodě..a pak se hned těšil už 😉 zklamaly mé neplodné dny 😅 😅 😅 😅

pipi1211
autor
22. sep 2007

ajojte cakatelky ako sa mate? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sisstin
22. sep 2007

pipi: supééééééééééééééééééééér 🙂 momo pinká? 😀

pipi1211
autor
22. sep 2007

nie je tu vedla mna a rozculuje sa na cely svet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
22. sep 2007

pipi: protože si ji nevšímááááš 😝 😅

bihan
22. sep 2007

Ahoj Pipi! Momo ťa nechá vydýchať ? 😉
Siss sa teší, prifrčí jej priateľ, tak sa teší... 😀
A ja musím bežať, manžel dovaril večeru 😵 😵 😵

sisstin
22. sep 2007

bihan: tak pá a dobrou chuť..zítra tu nebudu..ale nerodim..abyste neplašily 😅

pipi1211
autor
22. sep 2007

no momo by sa najradsej stale len jasila a ja musim upratovat 😅 joj chuderka akurat ma stikutku ☹

sisstin
22. sep 2007

pipi: teď jsem kukla fotky..z Momo už je teda pořádnej kus ženský 😝 a v obličeji celej tatínek 😀

dzej
22. sep 2007

pipi1211 fakt jo, celej taťka 🙂 pěkný fotečky

sisstin
22. sep 2007

za hodinu tu je MP... 😵 😵 😵