• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
dakujeeeeeeeeeeem
kde ste vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyy?
23. sep 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem zkoukla pe´tka. Je vážně kouzelnej a těch vlásků. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. sep 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajule a kde si nasla foto?
23. sep 2007 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, u Siss v albíčku. :wink:
23. sep 2007 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko babule ako sa mame? :wink:
24. sep 2007 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: ujde toooo :slight_smile: zítra jdu na monitor poprvý :confused:
24. sep 2007 o 09:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkyyy :slight_smile: tak ako, čo máme nové? dala flow už nejaké foto?
24. sep 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megie: jen to, co mám v albu..ještě je v porodnici :wink:
24. sep 2007 o 09:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejko, ten je peknučký...teda aspon z dialky, je to malá fotečka.

siss, pipi.. mali ste počas tehu hnedý výtok, nemyslím stále ale či sa vám to stalo. Lebo pred chvílou som bola na wc a trocha som sa zlakla... nie je to zátka (žiaden sliz ani krv), môže to byť z toho, že som počas vinobrania moc chodila??? tvrdlo mi často a na dlho brucho...neviete poradiť...neviem, či sa mám plašiť a utekať k Dr. alebo stačí len oddychovať... :frowning2:
24. sep 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak prvy krat na monitor? tesis sa? ja som sla prvy krat na monitor do porodnice asi 2tt pred porodom lebo si myslei ze uz rodim a ja stale nic :sweat_smile:
24. sep 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megie: no špinit bys mohla po prohlídce nebo po sexíku :wink: :confused: ale zátka by to mohla být taky :wink: to může být jen třeba růžový hleníček..každá ho má jinej :wink:
24. sep 2007 o 09:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
megie ja som take mala bud po vysetreni alebo po sexe :sweat_smile:
24. sep 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: no těšim..ani moc ne :sweat_smile: ale zítra jdu na oběd a nakupovat..na to se těším mooooooooooooooooc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. sep 2007 o 09:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na vyšetrení min. pondelok a sex som tiež cez víkend nemala... tak teraz neviem... :unamused: a ten výtok je hnedý už "za čerstva"... :confused:
24. sep 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megie: uvidíš, podle mě je to zátka..jestli to budeš mít furt..tak radši zavolej na gyndu :wink:
24. sep 2007 o 10:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, dlho som tu nebola, teraz som si docitavala prispevky, a gratulujem novopecenym mamaickam hedu, flow a arabeske :dizzy_face: , zelam im vela vela zdravicka, rychle zotavenie sa po porode a kraaaaasne mamickovanie :wink: a pipi tebe tiez dodatocne gratulujem k uspesnemu ukonceniu studia :wink: , si sikulka.
sisitin, tak teraz si na rade ty, ako to vyzera? :slight_smile:
24. sep 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy: nooo..zatím dobře...žádnej porod před termínem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. sep 2007 o 10:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin, nakupovat?este n ieco zhanas pre drobca, lebo v albumiku mas uz hooodne vela veciciek :slight_smile:
24. sep 2007 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy: nakupovat..ale pro sebe..kozačky na podpatku..kabelku a naušnice :grinning:
24. sep 2007 o 10:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čau babule!
Megie, ak je to hnedá krv, nemalo by to vadiť.. bočas sa stane, že je krčok prekrvný a trošku krváca.. keby to bolo ružové alebo nebodaj fakt červené, že by si čerstvo krvácala, okamžite k lekárovi :wink:
24. sep 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss, uhm... ďakujem..Ak mi to dopoobedia neprestane, tak tam zavolám... (dnes sú tam od 12-16.00) :pensive: ach bože len dúfam, že to nebude zátka.. viem, že nemusím hned rodiť,..ale je tu potom možnosť infekcie alebo taak... A tebe už odišla? (viem, môže to byť aj 2 týždne pred pôrodom, alebo v deň pôrodu..)
24. sep 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
megie: mně ne zatím :confused:
24. sep 2007 o 10:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, dik za názor..hej, je to len hnedé... šak uvidím, či to bude pokračovať... Vieš, cez víkend sme mali to vinobralnie a dosť som chodila a stála a tvrdlo mi brucho...možno za to. :slight_smile:
24. sep 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megie, já bych taky řekla, že je to zátka, pokud jsi neměla sex a na vyšetření jsi byla min pondělí. Na tvém místě bych si ale radši k tomu doktorovi zašla.
24. sep 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, už hodinu (s prestávkami) sa tam snažím dovolať, a nedvíhajú... :angry: Ak sa nedovolám, tak tam o 15.00 po robote pôjdem. uff, keby som tak vedela, že to nič nie je.. :unamused: mám aj také divné pocity v podbrušku a sem tam mi stvrdne brucho..ale to si asi len namýšlam od nervov..
24. sep 2007 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megie, mne tvrdlo bruško nepravidelne asi od 25tt, už si to nepamätám... Ak máš pochybnosti, skoč k lekárovi, ale nestresuj :wink: kým nemáš kontrakcie spravidelné a zosilńujúce sa (moja PA povedala do 10 denne), je to ok.
24. sep 2007 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky. Možná se budu ptát jak blbec, ale můžu se zeptat co je ta zátka? Nikdy jsem to neslyšela.
24. sep 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micanek: ahoj..četla jsem, že musíš čekat, jestli HCG stoupá..tak držím palce :wink: zátka je jakejsi kus hlenu, kterej chrání mimčo proti infekcím..odchází běžně pár dní před porodem..ale může i pár týdnů před :wink:
24. sep 2007 o 17:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss: díky za osvětu. Hold jsem začátečník. Ve středu to budu vědět. Chtěly jsi mě ve špitálu nechat, ale když jsem slíbyla, že budu poctivě ležet, tak jsem doma. Ještě že je ten internet.
24. sep 2007 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micanek: tak to ale fakt dodržuj..a hodně si podlož prdel polštářema :wink:
24. sep 2007 o 17:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok