Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

micanek
24. sep 2007

V sobotu jsem měla jít bráchovi na svatbu teď to vypadá, že ani na ten obřad nepujdu. Ještě uvydím, jak mi bude.
Taky už bych chtěla rodit. 😵

sisstin
24. sep 2007

micanek: uvidíš, co ti řeknou u Dr. 😉

micanek
24. sep 2007

Když špatný, tak se mi chtít nebude, když dobré, tak ležet. To už vím teď. ach jo.....
Nejhorší je to, že člověk jde o městě a tam chce koupit to a tam zas to a nejhorší je to že vím, že bych neměla.

sisstin
24. sep 2007

micanek: no je to asi těžký..já mám bezproblémový těhu..já tohle řešit nemusela 😒

micanek
24. sep 2007

Já mám totiž zasebou konizaci čípku. Tak si myslím, že to taky děla neplechu. Mě to to miminko nemá pořádně co držet...

sisstin
24. sep 2007

micanek: každopádně asi budeš na rizikovce 🙄

micanek
24. sep 2007

Závidím těm, co zjistěj že jsou těhotné třeba ve 4 měsíci

sisstin
24. sep 2007

micanek: tak takovej podle mě skoro nikdo není..to jsou kecy 😅 navíc ve 4.měsíci prošvihneš všechny důležitý vyšetření 😅

kajule
24. sep 2007

Na rizikovce to sice není žádný med, ale co bychom pro ty naše drobečky nevytrpěli, vždyť to je to nejmenší.
Já jsem si už od prvního dne myslela, že jsem těhu, ale pořád jsem si nebyla tak nějak jistá. Tak jsem se po nějaký době doškrábala k doktorce a ta mi sdělila, že jsem v 11.tt.

sisstin
24. sep 2007

kajule: já to zjistila v 6tt..Dr. mě pak objednala na 9tt 😉

micanek
24. sep 2007

moje kámoška to před měsícem zjistil, ale byla už v pátém měsíci. Měsíčky měl anormálně, zle ji nebylo a dítě se nesnažily, jelikož doma už 2 mají... pro ně to nebylo moc šťastné překvápko, ale už teď se těší... Akorát je to prej moc narychlo...

sisstin
24. sep 2007

micanek: no já nevim..mně se fakt zvětšovalo břicho..a tak..si neumím představit, že bych to nepoznala 😕 😅

micanek
24. sep 2007

já mám pocit, že jsem to začala tušit hned. To břicho fakt bylo jiné. Možná je to tím, že má 2 děti... ale fak nevím....

arabeska
24. sep 2007

caute

micanek prave preto ze ma uz 2 deti to mala spoznat hned nie? 😅 😅 😅

pipi1211
autor
24. sep 2007

ahojte tak ja upratujem a zehlim a idem si urobit krupicnu kasicku, mnaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵 😵

kajule
24. sep 2007

Já to tušila taky hned, ale jelikož jsem to neplánovala, tak jsem si pořád říkala, že se třeba pletu. 😅

sisstin
24. sep 2007

kajule: no to jsem si říkala taky 😅

micanek
24. sep 2007

Podle grafu jsem měla bejt těhotná den po svatbě.... 😀 😀 😀

pipi1211
autor
24. sep 2007

no ja som to ani len netusila a s velkym prekvapenim som sa to dozvedela asi v 8tt 😅 😅 😅 😅 😅

micanek
24. sep 2007

za další jsem měla vždy na den přesně měsíčky a najednou nic....

pipi1211
autor
24. sep 2007

ozaj siss kedy pustia flow domov? a ako sa ma?

sisstin
24. sep 2007

pipi: no pět dní tam má být asi 😕 já si s ní ted dýl nepsala 😔

zuzana_t
24. sep 2007

cauteeeeeeeeeee 😅

karkulka55
24. sep 2007

ahoj zuziik 😀 ako??

karkulka55
24. sep 2007

zuzi, ty byvas v podunajskych? 😕

zuzana_t
24. sep 2007

karkul - anooooooooooo, preco?

karkulka55
24. sep 2007

aale len tak 😀 to je vedla vrakune, nie? ale tusim si mi hovorila ze sa vam tam super byva, nie? spekulujeme, vies 😅

zuzana_t
24. sep 2007

karkul - no, je to vedla vrakune, teraz tu stavaju kopec novych bytov a mne sa tu paci, teda vlastne naaaaaam 😀

karkulka55
24. sep 2007

tak to je super 😎 😀
MP spekuluje ze chce zostat v centre alebo okolo, ale ked ja by som uz asi radsej klud...nieco take fajn,v meste a pritom mimo mesta 😅

ako pokracujete v baby making 😀 aj si hovorila s dr. ze co to meskanie a tak?

pipi1211
autor
24. sep 2007

ja som presne z vrakune karkul.... sme sice z tych starsich domov no je tu super az na starych susedov 😠