Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

karkulka55
24. sep 2007

pipi ja som myslela ze si tiez z podunajskych...aj my tu mame takych starych susedov vacsinou 😒
co som pozerala vrakunu, tak mi to pride celkom fajne 😅 MP sa obava hlavne premavky, ale to si myslim ze uz je v kazdom kute ba take iste..

zuzana_t
24. sep 2007

no, karkul, MS odisla a tak sa zaciname snazit znovu 😀
hovorila som s nou, povedala, ze dame ste jednu kuru s lutenylom a clostylom a uvidime 😀

karkulka55
24. sep 2007

tak super 😉 uz aby to teda vyslo 😅

zuzana_t
24. sep 2007

karkul - s premavkou to tu nie je az take strasne, super bude, ked nam tu buduci mesiac otvoria to Tesco 😉

karkulka55
24. sep 2007

ja si tiez myslim, ale tak to poznas, chlapi 🙄 rozobrat to z kazdeho negativneho pohladu, oni sa nevedia tak nadchnut ako my zeny, teda ten moj urcite nie, vsetko musi byt racio ako svina, ale tak je to zas dobre niekedy 🙂
vy tam uz kolko byvate?

pipi1211
autor
25. sep 2007

krasne ranko🙂

cervena_ciapocka
25. sep 2007
kajule
25. sep 2007

Dobré ráno, tak to vypadá, že dneska ještě bude krásně. 🙂

megie
25. sep 2007

čaute babulky, tak som teda včera nabehla k tej doktorke..(po telefonate mi nakazala prísť), ten hnedý výtok mi odvôvodnila dosť divne, ale nariadila mi po vyšetrení kludový režim (aj ked ako sama povedala, nič závažné tam nenašla, že to nebude ani do knižky zapisovať)žiadne vláčenie a robenie nákupov, žiaden sex, hned po robote mám ísť domov a vyložiť si nohy. Takže asi tak. A v pondelok na kontrolu - to mám vlasne (poslednú) poradňu.

kajule
25. sep 2007

No nevím, přijde mi divný, že ti to ani nezapsala.
Teď jsem si vzpomněla, že když jsem v 35.tt trochu zašpinila a jenom jednou, tak doktorka mi řekla, že to pravděpodobně bude nějaká prasklá cévka a že je to v pohodě. Prý si mě tam ale stejně na těch pět dní nechají, kdyby náhodou.

sisstin
25. sep 2007

ahoj holčiny 🙂

megie
25. sep 2007

kajule, no vidíš... a mňa nikam neposlala (to som bola ešte u mojej gyndy, nie v nemocke) a ani PN-ku mi nedala.. že nič vážne to nie je, a aj tak mám mať kludový režim.... 😕

ahoj siss 🙂

sisstin
25. sep 2007

megie: už jenom týden..a půjdeš na MD 😉 🙂

kajule
25. sep 2007

Megie, já jsem šla k doktorce a ta mě rovnou poslala do nemocnice. A když jsem byla jednou v HK tak tam mi řekli, že při takovýmhle nějakým problému, když je po 24.tt chodí ambulantně už do nemocnice a ne jenom do poradny.

megie
25. sep 2007

no, už len dva týždne.. šak aj preto ma asi nevypísala...len baby v novembrovkách sa čudovali, prečo ma nedala na PN-ku doma ležať....

tinni
25. sep 2007

ahojte 😉 ako sa mate? 😕

sisstin
25. sep 2007

jdu na obídek...a pak si něco koupit..a odpoledne na monitor 🙂

tinni
25. sep 2007

no, vsak ty uz budes mat zachvilku maleho pri sebe 😉 jej, si spominam na moje posledne dni 😀 to boli depky....
ozaj, neviete ako sa ma Pipi? pisala som jej na booome, ale ani sa neozvala...
ako dopadla na maturach???

sisstin
25. sep 2007

tinni: úspěšně odmaturovala 🙂

ivanahubackova
25. sep 2007

ahojte holky, potřebovala bych poradit. Jsou vhodné termály při začínajícím těhotenstvím????

megie
25. sep 2007

iva, určite NIE! ja som bola v termaly ale v 19-20tt, a aj to som nesmela do tých veľmi teplých bazénov, aby som nepotratila, ale v rannom štádiu to určite nie je vhodné... Niektorí doktori úplne zakazujú v tehu termal. 😉

kajule
25. sep 2007

Já bych do těch termálů taky radši nešla. 😉

kuko7
25. sep 2007

ahojte babulky, ako sa mate? megie, uz presiel ten vytocek? A co ti vravela doktorka? 😕

megie
25. sep 2007

Ano, kuko, prešiel... mala som ho len ráno... viď vyššie, písala som. 😉

kuko7
25. sep 2007

baby, myslite si, ze by som si mala dat dolu pearsing na pupku? 😅

bihan
25. sep 2007

Čauko babulky,

Megie, takže všetko Ok? Teda až na ten pokoj... som rada, že nič vážne 😉

kuko7
25. sep 2007

megie, tak to je ok...si ma potesila 🙂

ivanahubackova
25. sep 2007

díky moc holky. 😉

megie
25. sep 2007

ivi, niet za čo. 😉

hej baby, aj ja som rada, že nič vážne...som sa bála, že či náhodou zátka alebo také niečo, ale chvalabohu nie. Tak teda po robotke len oddychujem 😵