Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
28. sep 2007

megie: aspon si těch 6 tt užiješ..ne jak já..už jsem doma skoro tři měsíce..a nudííím seeeeee 😒

megie
28. sep 2007

tak to ja sa určite nebudem mať kedy nudiť siss... 😉 fakt. 🙂

sisstin
28. sep 2007

megie: tak vidíš 🙂 já jen kynu a nic nedělám 😒

megie
28. sep 2007

a to ako je možné??? No v 38tt by som ani ja už asi nič nerobila... ale predtým... Varenie, vysávanie, upratovanie, pranie, žehlenie...nič? 😕 A sem tam návšteva kamošky, rodiny...nič? 😕

sisstin
28. sep 2007

megie: nezapomeň, že bydlím s rodičema..takže domácí práce nehrozí 😉 kámošky přijdou..nebo spíš jdu já..ale tak..jsou v práci..a chodí pařit..což mě nehrozí..a s rodinou se nestýkám..mně stačí, že bydlim s rodičema 😅

megie
28. sep 2007

jáááj, ja som nevedela (alebo zabudla), a koľko máš rokov? 22? či ani to som si nezapamätala??? 😅

Ja som na všetko sama, manžel sa moc nepodiela... A teraz už ani nemá kedy moc... 😒

sisstin
28. sep 2007

megie: 23 😉 MP je šikovnej..mnohem víc než já...ale když tu zas nikdy není..už abysme měli svoje 🙂

hedunecka
28. sep 2007

ahojte bruska 🙂 booooooze ja vam tak zavidim teraz to je uz vsetko take ine tie pocity su uplne ine
ja ceeeeeeeeeeeeeeem bruskooooo 😅

sisstin
28. sep 2007

hedu: ahoooooooooooooooooooooooooj..jdu juknout na fotečky 🙂 🙂 🙂 🙂

sisstin
28. sep 2007

jéééééééééééééééééééééé..ta je úplně bomba vlasatááááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

megie
28. sep 2007

hedun, vážne ti tak chýba bruško??? ale počula som už o tom...že prvé čo po pôrode žena zbadá je pocit: Kde je moje bruško? už sa vo mne nič nehýbe...
😵
Je tak? 🙂

hedunecka
28. sep 2007

ahoooooooj siss 😀 😀 no to jeee ale neviem po kom 😀 😅 ale sak to jej urcite este vypada a nakonec bude blondina po mamine 😉

meg no je to tak hrozne mi xyba to tehotenstvo a ked si pozeram tie fotecky ze 16tt a pripravujeme sa na 3D a tak boze ako to ryxlo uletelo ☹ a teraz mi uz drobcek spi v mojej postielke 🙂

sisstin
28. sep 2007

hedu: to je fakt pěkný miminko..a to je u mě co říct, páč mně se takhle malý moc nelíběj žádný..ale jak je vlasatá..to je úplně perfiš 😵 😵 😵 😵 😵

megie
28. sep 2007

hedu, a ako si si zvykla na malú Heidi? 🙂

pipi1211
autor
28. sep 2007

ahojte co nove? inak co je s flow??????????????? 😕 😕 😕 😕 😕

sisstin
28. sep 2007

nevíme..předpokládám, že je v Ke nebo má děsně moc starostí 😕

pipi1211
autor
28. sep 2007

fuuuu ale ved to uz pred dvoma tyzdnami rodila nie? mohla sa aspon ozvat 😒 a nepisala ti ani sms ze ako sa maju? ci su zdravi a tak.....

sisstin
28. sep 2007

právě, že nic 😕 jen v ten den, jak porodila..a od tý doby ani ň 😕 a dva týdny to nejsou..bylo to tuším 20. 😉

hedunecka
28. sep 2007

no ja som si na nu zvykla hned ako mi ju ukazali preto som ju uz 12hod.po cisarovi hladala a museli mi ju dat 😀 😀

a kolkeho vlastne rodila flow??ved 2tt sme mali este len my co ona rodila vtedy kedy ja?? 😕 😕 si uz nepamatam..

kim.j
28. sep 2007

Ahoj holky je tady někdo kdo bydlí v Plzni?Jsem ráda že jsem našla takovou stránku je to super hlavně na pokec i na rady 🙂 🙂

terezkaaa
28. sep 2007

Kim.j Kde v plzni bydlíš?

sisstin
28. sep 2007

hedu: já nevím, co s ní je..ale nechci jí otravovat, když se sama neozvala 😕

kim.j
28. sep 2007

terezkaaa.....na slovanech

terezkaaa
28. sep 2007

Já jsem z Locháče, njn,lokalitka přepychová 🙂

dzej
28. sep 2007

ahoj Těhulky a maminky 😀

sisstin
28. sep 2007

dzej: čau těhule 😝

dzej
28. sep 2007

siss tak jsem včera dopadla dobře, vlasy mi nezezelenaly 😀 😀

sisstin
28. sep 2007

dzej: no já bych se toho nebála..sice se to říká, ale neznám nikoho, komu by se to v těhu stalo 😉 😝

dzej
28. sep 2007

Siss tak tak, spíš mám pocit, že mi to chytlo víc a mám to světlejší. Jaký je u vás počasí? V Brně celej den tak hnusně pršelo a teď až je tma, tak je docela teplo 😒

sisstin
28. sep 2007

dzej: chcalo a chcalo..a asi půjdu zas ležet..se mi otvírá déržka 😔 😅