Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
28. sep 2007

kim: tak já nevim...jsem slyšela, že ten mamatest nebývá falešně pozitivní..ale tak asi stát se může..jak vidíš 😒

kajule
28. sep 2007

Kim a jaký bereš léky na šž? Já už ji mám vyoperovanou a taky beru léky.

kim.j
28. sep 2007

siss..kokala jsem že budeš za chvilku rodit,já když jsem rodila tak jsem si nechala dát epidural a už bych ho nechtěla rodila jsem asi 17hod malá jak říkali se držela za uši 🙂

kim.j
28. sep 2007

kajule...taky nemam žádnou beru euthyrox 150

sisstin
28. sep 2007

kim: já si ho dát nechám..teda uvidím, podle bolestí...ale jak se znám, tak jo 😅

kim.j
28. sep 2007

siss...já se bojim jehel,je fakt že se ti uleví a uvolníš se lépe se soustředíš.

sisstin
28. sep 2007

kim: a ten samotnej vpich...jaký to je? Když si teda odmyslíš to, že ti píchaj jehlu do páteře 😕

kim.j
28. sep 2007

oni to dělaj v kontrakcích musíš ležet a zamotat se do klubíčka aby si ohnula páteř dávají to přímo do míchy,já jsem dostávala kontrakce a nemohla jsem se hnout,pak se ti tedy trochu uleví ale bolesti máš stejně nechají ti vyvedenou hadičku od zad a když ti to bude hodně ještě bolet tak ti přidají ten epidural.Jediný co tě uklidnim tu hadičku co budeš mít v zádech nebolí vubec vyndavat je slaboučká jako nit.

sisstin
28. sep 2007

kim: tak to není tak strašný...akorát, abych po nich furt nechtěla přidávat a přidávat 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

kajule
28. sep 2007

Tak to já beru Letrox 150 a obden 200 kvůli kojení.
Já jsem teda nad epidurálem nepřemýšlela vůbec, jsem si říkala, že to prostě musím nějak zvládnout.

sisstin
28. sep 2007

kajule: tak já nevidím, proč si to nedat, když to pomůže od bolesti..jako přirozenej porod je mi někde..já to chci hlavně přežít nějak ve zdraví 😔 😅 😅 😅 😅

kim.j
28. sep 2007

siss... 😀 😀

sisstin
28. sep 2007

kim: no fáááákt..páč mě všechno strašně bolí.. 😅 😅 😅 😅

kajule
28. sep 2007

Siss, já jsem zase slyšela od jedný maminky, že si ho dala píchnout a pak ten porod docela trval, páč vůbec nevěděla kdy tlačit a kdy ne.
No hlavně se to ale musí píchnout včas.
Vlastně Patrik se narodil cca 10 hodin od tý úplně první kontrakce, co jsem dostala, to ale byla taková ještě nic oproti tý půlhodině, než se narodil.

sisstin
28. sep 2007

kajule: no to jsem taky slyšela, že to prodlužuje druhou dobu porodní..ale zas..ty kontrakce cítíš..ale není to tak strašný...já to budu hlásit už na příjmu..že ho chci 😅 😅 😅

kim.j
28. sep 2007

siss....Mě museli porod vyvolávat,pak mi ho vyvolali byla tam jedna holka a ta měla strašný porodní bolesti a nechala si dát epidural přišla a řekla at si ho necham dát že je to super byla uplně v pohodě.

mishulle
28. sep 2007

Ahoj holčiny, mám jen dotaz, ve 20tt se dělá už vnější UTZ, že jo?? děkuju

sisstin
28. sep 2007

mishulle:jooo joooo...buď v klidu..teda pokud nemáš nějakou extra velkou nadváhu..to se pak musí dělat sono..ale nevypadáš podle foto..takže klíííd 😎

sisstin
28. sep 2007

kim: no...někdo tvrdí, že je to super..někdo, že moc ne..já nad ním vážně uvažuju, že joooo 🙂

mishulle
28. sep 2007

jinak co se týče epiduralu, známý ho píchaly a půl roku se nemohla postavit

sisstin
28. sep 2007

mishulle: tak jí to teda píchli hodně neodborně..no..i to se může stát...zdravotníci jsou taky jenom lidi 🙄

kim.j
28. sep 2007

siss..Na příjmu to řekni oni totiž ti vemou krev jestli ho mužeš dostat nebo kolik pak čekáš na áristu kterej ti to píchne.

mishulle
28. sep 2007

siss: já vím, taky dělám ve zdravotnictví, ale i těhle věcí se obávám, proto stále váhám

sisstin
28. sep 2007

kim:jj..já totiž nechodím vůbec do porodky do poradny..takže vůbec neví...jsem si chtěla sepsat ten porodní plán..ale fakt to není moc obvyklý ještě..a aby to pak někde nehodili do koše 😅

eleonora
28. sep 2007

ahojky ja jsem rodila uplne normalne bez epiduralu a ani ted u druhyho nad nim nepremyslim mam totiz strach z jehel a ze me spatne pichnou. A taky se utesuji tim, ze se rika ze druhy porod je rychlejsi tak uvidim 😕

sisstin
28. sep 2007

já se toho teda moc nebojím..rozhodně ne víc, než bolesti z těch nechutných kontrakcí 🙄 🙄 🙄

sisstin
28. sep 2007

holky..jdu na VV..tak dobrou noc 😉 🙂

kim.j
28. sep 2007

siss záda mi nebolí malá vyjela jako na tobogánu tak do toho jdi 🙂 😀

eleonora
28. sep 2007

ty se daji prezit a pak na ne zapomenes az uvidis prcka na svete 😅 😅 😅

kim.j
28. sep 2007

já zase chci jestli se nám povede drohy tak to skusit normálně jenomže já jsem hroznej posera nemám ráda bolest ☹ ☹