Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

arabeska
29. aug 2007

pipi nenamaluj sa a dojdi v teplakox 😀 😀 uvidis aku jednicku dostanes 😀

pipi1211
autor
29. aug 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 njn som zvedava ako to dopadne 😒 no dnes asi nezaspim.... idem sa ucit tak papapapa a dobru nocku zelam....
MYSLITE VSETKY NA MNA 😅 😅 😅 😅 😅

mandy20
30. aug 2007

dobre ranko kocky, pipi drzim palcek aby ti to dobre dopadlo 😉

flow111
30. aug 2007

ahoj mandy... 😉
joj pipi chuda moje neboj zvladnes to 🙂 🙂 🙂

mandy20
30. aug 2007

flow, ty nemozes spavat? ja keby som nemusela, tak este spim 🙄 , tak sa mi po tom vcerajsom volne nechceee 😝

flow111
30. aug 2007

mandy ja som si uz zvykla vstavat ked tu uz nieje MP nema ma kto zohriat v postielke... 😉
dnes idem este aj na kontrolu takze som vstat musela 😅

mandy20
30. aug 2007

flow tak nech ti to na kontrole dobre dopadne a nech sa uz pomalicky otvaras 😀

flow111
30. aug 2007

mandy diki... 😉 ja by som kludne odrodila aj dnes no uvidime ako to tam dole vyzera... 😕 😅

flow111
30. aug 2007

uz som sa skoro dala cela do poriadku uz mi treba len nahodit fasadu... 😅

sisstin
30. aug 2007

čau zlata...tak já jdu objednávat autosedačku 😀

megie
30. aug 2007

ahojte babulky 🙂

flow111
30. aug 2007

siss, megie ahojte 😉

sisstin
30. aug 2007

tak..objednáno a v albu 😀 jsem si vybrala trošku levnější, když to budou platit rodiče 😝

flow, megi:ahojky 😀

bihan
30. aug 2007

Ahoj bambulky, tak sa to tu dnes pomaly rozbieha? 😉

sisstin
30. aug 2007

bihan: kuk 😀 dneska už jsem pinkala do své doby 😅 😅 😅

bihan
30. aug 2007

Siss, nezvyčajne som aj ja spala do desiatej...kuva, ale včera som si myslela, že už pomaly rodím... tí poslíčkovia sú fakt sila 😝

sisstin
30. aug 2007

bihan: já na ně už moc netrpim, co jím to magnézko..sice občas..ale fakt málo..a je to slabé 😉

flow111
30. aug 2007

tak dievcence idem na kontrolu potom sa ozvem...papa 😉

sisstin
30. aug 2007

flow: tak držím palce 😉

bihan
30. aug 2007

Flow, tak držím palček 😉

megie
30. aug 2007

no tak to sa mám na čo tešiť teda.. - tí poslíčkovia.. Ved ja už teraz nemôžem spávať..čo sa mi zle leží aj na jednom aj na druhom boku..Som si myslela, že problem so spanim kvôli bruchu budem mať tak koncom osmeho mesiaca, al. v deviatom...nie už teraz... 😠 Manželik sa ma aj snažil masirovať..na chvilku to pomohlo, ale potom.... ☹

hedunecka
30. aug 2007

kukuk 😀 😀
flow no co este stale nerodis? 😀 😀 😀 ja som chcela ist dnes lenze drahy sa dnes od rana vala v posteli 😠 😠

megie
30. aug 2007

hedu, tá pravá sa pýta 😀 😀 😀 Akože-si chcela ísť? 😅 😀 A ako sa inak máte? Ja dosť ťažkopádne, akos i si už mohla prečítať, a to som len v 7. mesiaci... 😒

megie
30. aug 2007

hedu? 😕

bihan
30. aug 2007

Megie, ja nemôžem poriadne spávať asi od druhémo mesiaca, keď mi narástli prsia a nemohla som spať na bruchu 😀 Teraz je to trošku horšie, lebo vždy, keď sa prehadzujem z jedného boku na druhý, tak mám kŕče v podbrušku... sranda sa len začína 😀 😀 😀

hedunecka
30. aug 2007

🙄 🙄 meg nieco mi o tom akoze hovor ty si ece len 29tt a ja uz 39tt sak dockaj ono ta to este skoli 😀 😀 aleeee neee to ja len tak bo uz cem ist uz som aj oholila idem kabelu zbalit a cakat 🙂

megie
30. aug 2007

bihan, šak to, že sa to len začína... 😒 😀
hedu, ved práve to, že som si myslela, že takéto ma čaká až v 9 mesiaci a nie už teraz! 😒 A ty aspoň nechodíš do roboty... Ked ti aj nejde večer zaspať, tak môžeš ráno dlhšie spať (ak sa ti dá), ale ja ked neskoro zaspím, tak či tak musím vstávať 5:30-6 do roboty, to je na tom to najhoršie. A ešte mesiac budem v robote. šak budem jak angorák... 😖

hedunecka
30. aug 2007

hmm tak to by ma fakt zabilo...ja sice zaspim ale mam potom problem ze som cez noc aj 300x hore..a dnes ma tak bolel xrbat-neviem ci mi do niecoho netlacila, ze som musela spat posediacky..aj to som zaspala horko takzko. 😒 no a poobede sa mi uz vobec nechce!nexapem ta unava ma nejako presla

megie
30. aug 2007

hedu, ved to, už sa nemôžem dočkať materskej..a tá bude až za mesiac. T.j. 5.10. ☹ Môžem len dúfať, že mi to rýchlo ubehne..A potom sa zas nevyspím, lebo už budem v 34tt a viac obrovská...

bihan
30. aug 2007

Hedu, mne sa tiež nedá spať... neskoro zaspávama skoro vstávam... akurát som sa o tom včera bavila s mojím lekárnikom, lebo som si bral nejaké homeopatiká, tak som chcela aj niečo na spanie a vysvetlil mi, že moje telo sa začalo pripravovať na to, že budem musieť v noci viackrát vstávať k mimču, že sa poriadne nevyspím... že s tým ani veľmi netreba bojovať, lebo šok po narodení by mohol byť o to väčší 😅
Megi, prácu ti vôbec nezávidím.. ja som doma od začiatku tehotenstva a aj keď to lezie na mozog, v prvom trimestri som spala snáť 18 hodín denne... takto som fakt celé tehu v pohodičke 😝