Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

kuko7
6. okt 2007

no aj ja robim v podstate vsetko tak ako pred tym, len niekedy nemam ani moc chut na sexik...neviem preco, ale niekedy proste nie 😅 drahy to chape a berie to super... 😉 este ze je taky aky je, lebo by ma drblo 😀
a co sa tyka inych veci, tak niekedy aj zabudnem,ze som tehu a potom si zmyslim, ze to by som asi nemala robit 😅 😅 😅

kuko7
6. okt 2007

siss: idem sa najest a potom som tu...zatim paaa 😀

sisstin
6. okt 2007

kuko: čekám 😎

kuko7
6. okt 2007

no uz som tu 😀 papali sme cela rodinka, takto chvilku trvalo, ale teraz som opat na chvilku tu 😉

sisstin
6. okt 2007

kuko: já teprve čekám na papu 😅 😅 😅 😅

kuko7
6. okt 2007

tak sa dobre napapkajte spolu s drobcom 🙂
a co si si objednala papu, ked cakas? Alebo este nieje hotovve? 🙂 a codbreho budes papat? Ja som mala kuraciu polievocku a palacinky s lekvarom 😀

sisstin
6. okt 2007

kuko: hranolky, masíčko..a zelný salátek 😵

kuko7
6. okt 2007

juuuj tak dobru chut siss 😉 inak asi sa uz poberiem, lebo vonku je tak krasne a asi pojdem s hafanom do lesa....tak sa zatial majte pekne a malicky nech poslucha 😀 😀 😀

tinni
6. okt 2007

halo, je tu niekto? 😉

pipi1211
autor
6. okt 2007

ajoj moja 😉

tinni
6. okt 2007

ahoj 😉 ako sa mate? uz ste zdravucke?

pipi1211
autor
6. okt 2007

hej uz sme zdravsie 🙂 momo vlastne uplne a ja sa uz iba docistujem soplami takze asi tak 😉

tinni
6. okt 2007

super, a ako sa mate? 🙂

pipi1211
autor
6. okt 2007

no celkom ok 🙂 akurat sa momo zobudila s takym zalostnym placom,asi sa jej nieco bakane snivalo ☹ a vy ako?

tinni
6. okt 2007

haloooooooooooo pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

pipi1211
autor
6. okt 2007

jeeeej ake ste kraaaasne 😀 😀 😀 😀 😀 becusa kolko uz zubkov ma,strasne je zlata 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipi1211
autor
6. okt 2007

tiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

pipi1211
autor
6. okt 2007

si odisla ze? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

kim.j
6. okt 2007

Ahoj,poradí mi někdo:třetí den mi píchá a chvílema i bolí v podbřišku,je to docela i dost nepříjemný.Když jsem čekala malou tak se mi to nedělo já se chci hlavně zeptat jestli se to nějaké z vás nestalo a pak ste zjistily že jste v těhulky.

sisstin
6. okt 2007

kim: hele..to je normoš..jakoby menstruační bolesti 😕 teda v začátku těhu...ale může to být i něco jinýho 😕 😉

weroni
6. okt 2007

caute babule, to ze budem mamina som sa sice dozvedela len vo stvrtok no som z toho taka happy ze som sa sem musela pridat 😀 😅 aj vam tak zasibalo ked ste sa dozvedeli ze ste tehotne? teda ja som bola totalne jak psycho 😀 ked som zbadala na testiku tie krasne dve ciarky, okamzite som sa rozrevela od stastia, sadla za volant a letela 17 km za manzelom domov (ktory bol doma s chripkou) ukazat mu test 🙂 obaja sme plakali od stastia a potom som sa vratila robit az do vecera 🙂

pipi1211
autor
7. okt 2007

ahoj weroni no to je super tesime sa s tebou... ja som tak moc happy nebola lebo sme to vobec necakali tak to bol pre mna sok ale zato som najstastnejsia maminka na svete 😀 😀 😀 😀 a inak dobre ranko 🙂

sisstin
7. okt 2007

první 😕 😀

pipi1211
autor
7. okt 2007

?????????? 🙂

sisstin
7. okt 2007

pipi: a jo..druhá 😅 😅 😅 😅 😅

pipi1211
autor
7. okt 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
7. okt 2007

já jdu dneska na melíry..hurá hurá hurá 😵 😵

pipi1211
autor
7. okt 2007

oooooha budes fesanda? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chces sa malejavascript:addEmoticon('😀','vBody')
javascript:addEmoticon('😀','vBody')mu petko zapacit ked ta po prvy krat zbada,ze? 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
autor
7. okt 2007

ty brdo siss akurat som pozerala tvoje foto ty si mala ake velke brusko uz tak v 155tt 😀 to na mne nebolo asi do 25tt vidno ze som tehu 😅 😅 😅 😅

sisstin
7. okt 2007

pipi: no jo..já ho měla hned 😕