• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
no aj ja robim v podstate vsetko tak ako pred tym, len niekedy nemam ani moc chut na sexik...neviem preco, ale niekedy proste nie :sweat_smile: drahy to chape a berie to super... :wink: este ze je taky aky je, lebo by ma drblo :grinning:
a co sa tyka inych veci, tak niekedy aj zabudnem,ze som tehu a potom si zmyslim, ze to by som asi nemala robit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. okt 2007 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: idem sa najest a potom som tu...zatim paaa :grinning:
6. okt 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: čekám :sunglasses:
6. okt 2007 o 12:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu :grinning: papali sme cela rodinka, takto chvilku trvalo, ale teraz som opat na chvilku tu :wink:
6. okt 2007 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: já teprve čekám na papu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. okt 2007 o 13:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa dobre napapkajte spolu s drobcom :slight_smile:
a co si si objednala papu, ked cakas? Alebo este nieje hotovve? :slight_smile: a codbreho budes papat? Ja som mala kuraciu polievocku a palacinky s lekvarom :grinning:
6. okt 2007 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: hranolky, masíčko..a zelný salátek :dizzy_face:
6. okt 2007 o 13:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj tak dobru chut siss :wink: inak asi sa uz poberiem, lebo vonku je tak krasne a asi pojdem s hafanom do lesa....tak sa zatial majte pekne a malicky nech poslucha :grinning: :grinning: :grinning:
6. okt 2007 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, je tu niekto? :wink:
6. okt 2007 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajoj moja :wink:
6. okt 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :wink: ako sa mate? uz ste zdravucke?
6. okt 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej uz sme zdravsie :slight_smile: momo vlastne uplne a ja sa uz iba docistujem soplami takze asi tak :wink:
6. okt 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, a ako sa mate? :slight_smile:
6. okt 2007 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no celkom ok :slight_smile: akurat sa momo zobudila s takym zalostnym placom,asi sa jej nieco bakane snivalo :frowning2: a vy ako?
6. okt 2007 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooo pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
6. okt 2007 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej ake ste kraaaasne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: becusa kolko uz zubkov ma,strasne je zlata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. okt 2007 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
6. okt 2007 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
si odisla ze? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. okt 2007 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,poradí mi někdo:třetí den mi píchá a chvílema i bolí v podbřišku,je to docela i dost nepříjemný.Když jsem čekala malou tak se mi to nedělo já se chci hlavně zeptat jestli se to nějaké z vás nestalo a pak ste zjistily že jste v těhulky.
6. okt 2007 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kim: hele..to je normoš..jakoby menstruační bolesti :confused: teda v začátku těhu...ale může to být i něco jinýho :confused: :wink:
6. okt 2007 o 19:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule, to ze budem mamina som sa sice dozvedela len vo stvrtok no som z toho taka happy ze som sa sem musela pridat :grinning: :sweat_smile: aj vam tak zasibalo ked ste sa dozvedeli ze ste tehotne? teda ja som bola totalne jak psycho :grinning: ked som zbadala na testiku tie krasne dve ciarky, okamzite som sa rozrevela od stastia, sadla za volant a letela 17 km za manzelom domov (ktory bol doma s chripkou) ukazat mu test :slight_smile: obaja sme plakali od stastia a potom som sa vratila robit az do vecera :slight_smile:
6. okt 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj weroni no to je super tesime sa s tebou... ja som tak moc happy nebola lebo sme to vobec necakali tak to bol pre mna sok ale zato som najstastnejsia maminka na svete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a inak dobre ranko :slight_smile:
7. okt 2007 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
první :confused: :grinning:
7. okt 2007 o 10:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
?????????? :slight_smile:
7. okt 2007 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: a jo..druhá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. okt 2007 o 10:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jdu dneska na melíry..hurá hurá hurá :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2007 o 10:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oooooha budes fesanda? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chces sa malejavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')
javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')mu petko zapacit ked ta po prvy krat zbada,ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2007 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty brdo siss akurat som pozerala tvoje foto ty si mala ake velke brusko uz tak v 155tt :grinning: to na mne nebolo asi do 25tt vidno ze som tehu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. okt 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: no jo..já ho měla hned :confused:
7. okt 2007 o 11:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok