• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
pipi: dik ze sa tesis so mnou :slight_smile: no inac pravdupovediac my sme tiez najskor chceli doriesit byvanie ale ta mala fazulka vyriesila mnoho veci co sme ani necakali :slight_smile: jednoducho - pan Boh vie preco nam to doprial teraz
7. okt 2007 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni: jéé..jsi ze Sence..tam je to pěkné :dizzy_face: tam bydlí MP kolega :dizzy_face:
7. okt 2007 o 11:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no babo vela veci vyriesi :slight_smile: i ked my to teraz vobec nemame lahke no sme stastni ze ju mame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja to beriem ako dar od Boha alebo osud pretoze moj muz bola moja tajna laska na zakladnej skole :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taka platonicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2007 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisstin - áno, bývala som v Senci no teraz som sa vydala v apríli do Veľkých Uľan -to je 17 km od Senca :slight_smile: Ale v Senci robím každý deň okrem utorka :slight_smile:
7. okt 2007 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi: tak kdyby MP byl moje platonická láska..tak nevim...já byla na základce..a on už byl ženatej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. okt 2007 o 11:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
7. okt 2007 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinni: ahojky :dizzy_face: koukala jsem na fotečky...pěkné :dizzy_face:
7. okt 2007 o 11:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: siss fakt dobre :grinning: no ten moj bol o dva rocniky starsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2007 o 11:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi: tinni by měla tuším to samé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsem umírala z těch vašich fotek..jak je Momo s tatuldou :sweat_smile: zas u compu :sweat_smile:
7. okt 2007 o 11:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme :dizzy_face: ako sa mas?
7. okt 2007 o 12:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau pipi :grinning:
7. okt 2007 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no len ja som Risa spoznala len pred 3 rokmi :grinning: a nebol platonicka laska :grinning: :grinning: :grinning:
7. okt 2007 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tinni: nooo...já před pěti..a taky nebyl platonická..už ten první den :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. okt 2007 o 12:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihááááááááááááááááááááááááááááán :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2007 o 13:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahááá!! Helou :wink:
7. okt 2007 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan: já se nudíííím...na ty vlasy jdu až za hodinu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. okt 2007 o 13:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej bihan, caf :slight_smile: no vy už ste čo nevidieť traja však :slight_smile:
7. okt 2007 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tiež mala na škole platonickú lásku.. celé 3 roky na strednej.. a nikdy sa to nedozvedel :wink: (ale šuškalo sa, že sa mu viac páčia chlapci :sweat_smile:)
7. okt 2007 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni: nechceš si nastavit tt? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bihan: já nějak na tu zamilovanost nikdy nebyla..až do tý doby, než jsem potkala MP :sweat_smile:
7. okt 2007 o 13:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čau Weroni :wink: čo nevidieť :sweat_smile: skôr vidieť... tak skoro to asi nebude :angry:
Siss, ja som zase chytila depku, tak som si napustila neskutočne teplú vaňu, zobrala som si pohár vína a už mi je lepšie :grinning:
7. okt 2007 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan: já ve vaně nebyla od začátku těhu..ale o víku si ji asi taky dám :sunglasses:
7. okt 2007 o 13:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky, akurat som dosla z pohotovosti...vcera som moooooc grckala a mala som aj hnacku...no a dnes ranko -2kg a strasna malatnost...ani som sa nemohla postavit z postielky....pichli mi nejku injekciu do zadkku, kt. mi doost pomohla, mam byt na PN a drzkat dietu no a zajtra mam ist ku gynde koli tomu grckaniu....
doki mi skusal aj brusko, ale povedal ze to by malo byt ok, ked nekrvacam a ani ma na dotyk neboli a ani nemam krce
7. okt 2007 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo sa maličká tvári že sa jej nechce von? :wink: :slight_smile:
7. okt 2007 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siss, tak ja som snáď bola zamilovaná vkuse, keď som bola "malá" :grinning: a potom ma z toho vyliečil môj bývalý :sweat_smile: a s MM to zase bola láska ako trám :dizzy_face:
7. okt 2007 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuko: no tebe ty nevolnosti drží pekelně dlouho :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. okt 2007 o 13:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan: jo..já žrala Enriqueho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a čuměla na telenovely..to mi stačilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. okt 2007 o 13:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani nevrav....idem spat :rolling_eyes: :pensive:
7. okt 2007 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kuko, to ešte furt poriadne nepapáš :frowning2: nezávidím, ale vydrž holka, raz to musí prestať :wink:

Weroni, nechce :sweat_smile: potvorke malej.. ale zase stále sa utešujem, že do termínu ešte ostáva pár dní.. ono to len strašne stresuje, keď sa kočky z tvojho termínu začnú pomaly predbiehať :sweat_smile:
7. okt 2007 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siss, tak to ja som sa radšej kukala okolo seba :grinning: a potom som si nejakého "princa" vyhliadla a ke´d som s ním už chodila, tak som zistila, že zase až taký úžasný nie je, tak som ho po 2 týždňoch poslala dočerta a zamilovala sa do niekoho iného :sweat_smile: ale chápeš, to boli také tie detské lásky.. ke´d bolo najdôležitejšie, aby počúval rovnakú hudbu ako ja a čítal rovnaké knihy :wink:
7. okt 2007 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan: já jsem byla moc moc ošklivá..já jsem žádný kluky neměla :sweat_smile:
7. okt 2007 o 13:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok