Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
7. okt 2007

pipi: dik ze sa tesis so mnou 🙂 no inac pravdupovediac my sme tiez najskor chceli doriesit byvanie ale ta mala fazulka vyriesila mnoho veci co sme ani necakali 🙂 jednoducho - pan Boh vie preco nam to doprial teraz

sisstin
7. okt 2007

weroni: jéé..jsi ze Sence..tam je to pěkné 😵 tam bydlí MP kolega 😵

pipi1211
autor
7. okt 2007

no babo vela veci vyriesi 🙂 i ked my to teraz vobec nemame lahke no sme stastni ze ju mame 😀 😀 😀 😀 aj ja to beriem ako dar od Boha alebo osud pretoze moj muz bola moja tajna laska na zakladnej skole 😀 😀 😀 😀 😀 😀 taka platonicka 😀 😀 😀 😀

weroni
7. okt 2007

sisstin - áno, bývala som v Senci no teraz som sa vydala v apríli do Veľkých Uľan -to je 17 km od Senca 🙂 Ale v Senci robím každý deň okrem utorka 🙂

sisstin
7. okt 2007

pipi: tak kdyby MP byl moje platonická láska..tak nevim...já byla na základce..a on už byl ženatej 😅 😅 😅

tinni
7. okt 2007

ahojte 😉

sisstin
7. okt 2007

tinni: ahojky 😵 koukala jsem na fotečky...pěkné 😵

pipi1211
autor
7. okt 2007

😀 😀 😀 siss fakt dobre 😀 no ten moj bol o dva rocniky starsi 😀 😀 😀 😀

sisstin
7. okt 2007

pipi: tinni by měla tuším to samé 😅 😅 😅 😅 😅 jsem umírala z těch vašich fotek..jak je Momo s tatuldou 😅 zas u compu 😅

tinni
7. okt 2007

dakujeme 😵 ako sa mas?

tinni
7. okt 2007

cau pipi 😀

tinni
7. okt 2007

no len ja som Risa spoznala len pred 3 rokmi 😀 a nebol platonicka laska 😀 😀 😀

sisstin
7. okt 2007

tinni: nooo...já před pěti..a taky nebyl platonická..už ten první den 😔 😅 😅 😅 😅

sisstin
7. okt 2007

bihááááááááááááááááááááááááááááán 😝

bihan
7. okt 2007

ahááá!! Helou 😉

sisstin
7. okt 2007

bihan: já se nudíííím...na ty vlasy jdu až za hodinu 😅 😅 😅 😅

weroni
7. okt 2007

jej bihan, caf 🙂 no vy už ste čo nevidieť traja však 🙂

bihan
7. okt 2007

ja som tiež mala na škole platonickú lásku.. celé 3 roky na strednej.. a nikdy sa to nedozvedel 😉 (ale šuškalo sa, že sa mu viac páčia chlapci 😅)

sisstin
7. okt 2007

weroni: nechceš si nastavit tt? 😝

bihan: já nějak na tu zamilovanost nikdy nebyla..až do tý doby, než jsem potkala MP 😅

bihan
7. okt 2007

Čau Weroni 😉 čo nevidieť 😅 skôr vidieť... tak skoro to asi nebude 😠
Siss, ja som zase chytila depku, tak som si napustila neskutočne teplú vaňu, zobrala som si pohár vína a už mi je lepšie 😀

sisstin
7. okt 2007

bihan: já ve vaně nebyla od začátku těhu..ale o víku si ji asi taky dám 😎

kuko7
7. okt 2007

Ahojte babulky, akurat som dosla z pohotovosti...vcera som moooooc grckala a mala som aj hnacku...no a dnes ranko -2kg a strasna malatnost...ani som sa nemohla postavit z postielky....pichli mi nejku injekciu do zadkku, kt. mi doost pomohla, mam byt na PN a drzkat dietu no a zajtra mam ist ku gynde koli tomu grckaniu....
doki mi skusal aj brusko, ale povedal ze to by malo byt ok, ked nekrvacam a ani ma na dotyk neboli a ani nemam krce

weroni
7. okt 2007

čo sa maličká tvári že sa jej nechce von? 😉 🙂

bihan
7. okt 2007

Siss, tak ja som snáď bola zamilovaná vkuse, keď som bola "malá" 😀 a potom ma z toho vyliečil môj bývalý 😅 a s MM to zase bola láska ako trám 😵

sisstin
7. okt 2007

kuko: no tebe ty nevolnosti drží pekelně dlouho 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

sisstin
7. okt 2007

bihan: jo..já žrala Enriqueho 😅 😅 😅 😅 a čuměla na telenovely..to mi stačilo 😅 😅 😅 😅

kuko7
7. okt 2007

ani nevrav....idem spat 🙄 😔

bihan
7. okt 2007

Kuko, to ešte furt poriadne nepapáš ☹ nezávidím, ale vydrž holka, raz to musí prestať 😉

Weroni, nechce 😅 potvorke malej.. ale zase stále sa utešujem, že do termínu ešte ostáva pár dní.. ono to len strašne stresuje, keď sa kočky z tvojho termínu začnú pomaly predbiehať 😅

bihan
7. okt 2007

Siss, tak to ja som sa radšej kukala okolo seba 😀 a potom som si nejakého "princa" vyhliadla a ke´d som s ním už chodila, tak som zistila, že zase až taký úžasný nie je, tak som ho po 2 týždňoch poslala dočerta a zamilovala sa do niekoho iného 😅 ale chápeš, to boli také tie detské lásky.. ke´d bolo najdôležitejšie, aby počúval rovnakú hudbu ako ja a čítal rovnaké knihy 😉

sisstin
7. okt 2007

bihan: já jsem byla moc moc ošklivá..já jsem žádný kluky neměla 😅