• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
to ja som bola tiež.. asi do 16 tich.. potom som schudla 10 kíl, skočila som si ku kozmetičke, oholila som si všetky chlpy na tele a každý víken som chodila s kamoškami vonku :grinning:
7. okt 2007 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan: no..od těch 16 se to začalo taky zlepšovat..já zas byla samej beďar..a hnusný brejle :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. okt 2007 o 13:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan: neboj, urcite to bude vtedy, kedy má :slight_smile: Bratrancovej dcerke sa teda tiez moc nechcelo ale nakoniec to dopadlo viac nez dobre - hoci troska neskor ako ju ocakavali :slight_smile: Drzim palce a klido :slight_smile: (to sa mi lahko vravi vsak... )
7. okt 2007 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siss, ja nosím šošovky asi od 15-tich :sweat_smile: tiež som bola predtým ako sova :sweat_smile: no a vyrážky mám doteraz... kuva.. ako puberťáčka.. a tehotenstvom sa to len zhoršilo :sweat_smile:

Weroni, šak ja si na ňu počkám :grinning: a nastav si profil, ako spomínala Siss :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2007 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan: mně se strašně v těhu zlepšila pleť :confused: :sweat_smile:
7. okt 2007 o 13:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no niekto má šťastie :grinning: ja som si za tie roky zase vymakala milión čistiacich a krycích manévrov, tak to až tak nejako nevnímam :sweat_smile: A zase aby som len nešomrala, v poslednej dobe to cekom ujde.. bolo horšie :wink:
a ešte mám jednu skrytú zbraň - program na úravu fotiek, ktorý mi jedným klikom tie vyrážky vymaže :grinning:
7. okt 2007 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan: no jinak mám taky ty černý tečky a podobný hnusy..ale už to nejsou červený beďary :wink: :angry:
7. okt 2007 o 13:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vieš, čo je ale najhošie? všetci mi hovoria, že po pôrode sa to zase zrovná... to určite.. a vraj aj bolestivá MS :sweat_smile:
7. okt 2007 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan: no já jsem zvědaf :confused:
7. okt 2007 o 13:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan: jasné - profil :slight_smile: ten ma ani nenapadol :sweat_smile: ale už som to napravila :slight_smile: Ináč je zaujímavé vidieť termín pôrodu keď som ešte nebola ani u lekárky :slight_smile:
7. okt 2007 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni: viď..já jsem taky koukala, jak mi to vypočítalo :sweat_smile: ale Dr. mi to pak vypočítala úplně stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2007 o 13:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisstin - tak to je parádička :slight_smile: vidno že admini sú profíci :grinning: :slight_smile:
7. okt 2007 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni: no musíš mít přesnou MS na 28 dní..jinak ti to asi nevyjde :sweat_smile: záleží, jestli ti budou dělat UZV nebo ne :sweat_smile:
7. okt 2007 o 13:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni, ja som mala nastavený profil hne´d ako som našla na teste dve paličky a na doktora som nečakala :sweat_smile: vedela som presne, kedy som otehotnela.. a zase ono v tom až také rozdiely nie sú :wink:
7. okt 2007 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisstin - no práve som si prepočítala menzes od januára a vyšlo mi to takto nejako: 27, 29, 29, 28, 28, 26, 28, 26, 25 tak teraz neviem ako dlhý cylkus mám zadať
7. okt 2007 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni: no..dej si tam klasiku..se to stejně tak nemění :wink:
7. okt 2007 o 13:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisstin - no dala som 27 a vyrátalo mi to o dva dni skôr :slight_smile:
7. okt 2007 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby v škôlke ma zabijú :slight_smile: keď som im povedala že som tehotná, hneď po radostnej reakcii mi oznámili nech ma ani nenapadne rodiť skôr než ukončím školský rok :grinning: :wink: :slight_smile: takže ich asi troška sklamem :slight_smile: ale v júni sa už aj tak finishuje takže tie posledné dva - tri týždne budú musieť bezo mňa prežiť :slight_smile:
7. okt 2007 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni: to už máš jedno :wink: :sweat_smile: však uvidíš, kdy nakonec vyleze..tý jo..až v červnu..to je ještě dobááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
7. okt 2007 o 13:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To áno, šak dve čiarky sú pre mňa absolútne čerstvé - vo štvrtok som si robila testík :slight_smile:
7. okt 2007 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni: já jsem to taky zjistila v 6tt...14.února na Valentýna :sweat_smile:
7. okt 2007 o 14:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej, Weroni, vrátila si ma normálne do januára, keď som tie dve paličky objavila ja :grinning: Kuva, to je dobaaaaaa!!! Ja som si robila test 29.1. ešte pred MS :wink:
7. okt 2007 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Krásny termín :slight_smile: No ja dátumom 04. októbra začnem albumček nášho drobčeka a pod týmto dátumom budú odfotené tie krásne dve čiarky :slight_smile: stále sa na ten test pozerám jak ujetá :slight_smile: nosím ho v kabelke... manžel sa smeje ale teší tiež :slight_smile:
7. okt 2007 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan: furt vidim, jak na to čumim..a říkám si, že je to nějaká blbost :sweat_smile: :sweat_smile:
7. okt 2007 o 14:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bihan - aj tebe z tých dvoch paličiek tak zašibalo ako mne? :grinning: ja som sa rozrevala a zároveň som sa smiala a cez slzy som len vravela "ďakujem Ti Bože" potom som okamžite sadla do auta a letela 17 km domov za manželom ktorý bol doma s chrípkou ukázať mu ten test :slight_smile: Keď sa predo mnou rozleteli dvere do izby manžel len že "Čo moja, čo si si zabudla?" a ja som mu vytiahla s kabelky ten test a obaja sme sa rozplakali od šťastia :slight_smile:
7. okt 2007 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm..mě málem porazilo od hrůzy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. okt 2007 o 14:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisstin: verím že už si zmenila pocity :slight_smile:
7. okt 2007 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni: no... :confused: jako..spíš jsem se s tím smířila :wink:
7. okt 2007 o 14:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sisstin :grinning: aj to je pokrok :wink: :slight_smile:
7. okt 2007 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky..jdu na ty melíry..tak zatím pá :dizzy_face:
7. okt 2007 o 14:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok