Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

mexx
7. okt 2007

Siss: Tak to hej, asi je to aj tým...ale nezávidím...ťažko nosiť... 😉

Bihan: Jaaj, ale sa mi to páči... 😵

sisstin
7. okt 2007

bihan: ty fotky zkreslujou..v reálu to není takový 😉

bihan
7. okt 2007

Siss, ja si tiež pripadám obrovská a furt ma niekto ubezpečuje, že na to, že mám rodiť, vôbec nemám také veľké brucho... ale ja viem, všetci klamú 😀

sisstin
7. okt 2007

bihan: zejtra zkusim něco nafotit i s ksichtem 😝 😅

bihan
7. okt 2007

veď už máte nový foťák, nie? tak sa snaž! 😝 😉

sisstin
7. okt 2007

bihan: no..ale fotit sama sebe..to jde na prd 😅

bihan
7. okt 2007

mne o tom hovor.. MM ma fotí v jednom kuse a ja to neznášam 😠 Ale ke´d fotíš ty, tak nikdy nie si na fotkách 😅

sisstin
7. okt 2007

bihan: to nějak zkusim..ale nevim nevim 😅

pipi1211
autor
7. okt 2007

ahoj bihan ty stale 2in1??????????

sisstin
7. okt 2007

psala flow, že snad brzo budou mít net 😉 🙂

bihan
7. okt 2007

Čau Pipi... ešte furt 😅 a nevyzerá to na nejakú zmenu 😠 Momo už búva alebo si ju zverila tatinovi? 😉

weroni
7. okt 2007

baby normalne sa kocham v tych vasich bruskach - mne sa to nehorazne paci - asi som uchyl. Vzdy aj ked som zbadala na ulici tehotnu zienku som sa za nou obzerala jak chlap za nejakou manekynkou 😀

pipi1211
autor
8. okt 2007

dobre ranecko... ja by som este hajalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sisstin
8. okt 2007

já vstala teď 😀 ale zas jsem byla vzhůru do tří 😕

arabeska
8. okt 2007

siss len si pospi ja ti tisko zavidim 😅 a co ako sa citis?rodit sa kedy bude?

sisstin
8. okt 2007

arabeska: nebude 😎 😅 😅 😅

arabeska
8. okt 2007

siss 😀 😀 ty si fakt rarita,vsetky to uz xcu mat za sebou a ty by si bola tehu aj vecne 😀

sisstin
8. okt 2007

arabeska: já půjdu klidně rodit hned, když mě uspí a vyndaj mi ho z břicha 😅

arabeska
8. okt 2007

siss 😅 😅 😅 a maly sa ti uz otocil hlavkou?a nevies kolko vazi?mozno bude big a nakoniec ta vezmu cisarom

sisstin
8. okt 2007

arabeska: hlavou dolů už je..váhu nevim, ale nemyslím si, že bude nějak extra velkej 😉

arabeska
8. okt 2007

no lebo brusko ams teda dost velke,aj ked mne je jasne ze pdola bruska sa to sudit neda,ja som mala pri davidovi miny bruxo a mal 3800 a teraz som mala mega bruxo a maly mal 3400.
ale ak sa tak strasne bojis normalneho porodu tak ti drzim palce aby ti spravili cisarsky,aj ked ja by som do toho dobrovolne nesla

sisstin
8. okt 2007

arabeska: no..mně se moc nechce ani do jednoho 🤐

arabeska
8. okt 2007

vsimla som si 😅 😀 ber to tak ze za mesiac uz budes mat potom a ani nebudes vediet ake to bolo,ja uz si to ozaj nepamatam 😅 mozno je to aj tym ze teraz mi dava drobec hodne zabrat tak sa nemam cas zaoberat tym ze ma nieco boli alebo bolelo.

sisstin
8. okt 2007

arabeska: jenže vy jste všechny statečné 😔

arabeska
8. okt 2007

ale prd,to neni o statocnosti,mysli pozitivne a je to,mne osobne velmi pomaha ked myslim na to za napr zajtra mi uz bude fajn a podobne,musim uz zase letiet,brano spal az sladkyx 20 minut 😅

kuko7
8. okt 2007

ahojte babulky 🙂 , hlasim sa, ze sme po tej pohotovosti ok 😀 akurat som dosla od gyndy a ta ma vysetrila a kukla aj na malicke bolo ok, srdiecko mu krasne bilo a aj dooost podrastlo 😉 juuuj tak sa mi ulavilo
povedala, ze mam ostat tyzden doma a liecit sa 🙄 ...takze lezkam a davam sa dokopy ....

sisstin
8. okt 2007

kuko: asi chřipajzna či co 🙄

kuko7
8. okt 2007

asi ano 😅 ale uz je mi lepsie,...teda uz aspon negrckam 😎

sisstin
8. okt 2007

kuko: no..snad ti bude líp... 😵

kuko7
8. okt 2007

aj ja dufam, to vracanie ma uz fakt nebavi a nici.... 🙄