• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
jéé Siss máš nový fotečky, sekne ti to mamino :wink: já už chci mít taky pupendo. Vždycky zapomenu, že jsem těhu a udělám nějakej prudkej pohyb nebo skok a mám pocit, že mu rupne břicho.
8. okt 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jé Pipi ty jsi taky školu nestihla dodělat kvůli mimi?? A nezapomněla jsi to do září??
8. okt 2007 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej: díky :dizzy_face: neboj..se dočkáš..ještě ti to nebude milý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. okt 2007 o 20:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sobotu jsem proběhla celou Vaňkovku a nic jsem nesehnala, bundy hrozný nebo drahý a stejně si netroufnu velikost. :frowning2: tak jsem si koupila aspoň za pětset rifle, který si budu rozšiřovat gumou...ty těhu rifle mají divnej střih.
8. okt 2007 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej: těhu rifle jsou docela trága :rolling_eyes: já mám jedny..sice pěkný..ale tak min. dva měsíce už jsou mi malý přes břicho...tak se v tom dusim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. okt 2007 o 20:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss ty co máš vyfocený? Ty jsou dobrý! Já jsem si koupila, ale mám v nich divej plochej zadek a příjde mi, že mi to rozšiřuje stehna..na rozdíl od tebe přes pupek je mi to ještě velký :grinning: :grinning: :grinning: taky potřebuju tepláky na doma, ale to stojí všechno kolem tisícovky hrůůza, asi si koupím někde v Tescu o 2 čísla větší :angry:
8. okt 2007 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin - to je pekné :slight_smile: že "se hnízdí" :slight_smile:
8. okt 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej:jj..stály litra..ale jsou to 7/8ový :wink: ale jediný, co mi byly akorát přes prdel a přes nohy..já je asi budu nosit i v zimě ke kozačkám...jsou dobrý..ten pruh nebude pod svetrem vidět :sunglasses: :sweat_smile: jinak nic těhu nemám...jen ty kalhoty...jsem si koupila normální tílka..jen prostě větší..a šaty byly v pohodě..to jsem oblíkla furt S :sweat_smile:
8. okt 2007 o 20:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: já si právě myslela, že furt musím dostat MS, když mě to bolí..ale nif nif :sweat_smile:
8. okt 2007 o 20:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss taky jsem si říkala, že se dají využít i potom, jen delší svetr a je to :wink: četla jsem tu diskuzi o zubaři, jak jsi na tom ty, byla jsi?? Já taky nemám zubaře a nikdo mi neumí říct, jestli je to povinný nebo ne tam jít v těhu...v dnešní době se dobrej zubař prý ani nesežene. :unamused:
8. okt 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipiiiiiiii :dizzy_face:
dzej - ja budem zároveň s vrcholiacim bruškom končiť aj dvojročné pomaturitné štúdium :slight_smile: min. šk. rok som závidela dvom tehu spolužiačkam a teraz sa aj ja budem pýšiť bruškom :slight_smile:
dzej: no já razítko nemám a nebyla jsem tam :sweat_smile: jako povinný to není..ale počítám, že budou mít v porodce kecy :wink:
8. okt 2007 o 21:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni :slight_smile: tak to gratuluji. Dobře jste to naplánovali :grinning: :grinning:
8. okt 2007 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej - no - pravdupovediac my sme chceli málinko neskoršie -lebo nemáme doriešené bývanie - ale vyzerá to že mimi veľa vecí vyrieši :slight_smile:
8. okt 2007 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss no já kdybych nečetla tu diskuzi, tak o tom ani nevím, že bych měla mít razítko. Moje gynekoložka jen řekla, že bych měla jít k zubaři a k obvodní, já jí řekla, že nemám žádnýho doktora jen ji a ona na to nic, tak jsem myslela, že je to uzavřeno. Tak mi pak dej vědět jestli jsi dostala sprda v porodnici :slight_smile:
8. okt 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej - to som ináč plánovala že si podám prihlášku na výšku - aby som mohla pokračovať aspoň po bc a neskor po babu :slight_smile: nuž - niečo krajšie nás predbehlo :slight_smile: miliónkrát krajšie než bc :slight_smile:
Ináč asi som prezrela - akú školu končíš?
8. okt 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej: já taky nemám ani obvodní, páč jsem tam byla objednaná a nepustili mě z práce...a pak jsem se na to už vy :zipper_mouth: mě taky nebaví lítání po doktorech..a pokud nejsi alergická nebo něco..tak se na to klidně vyprdni, když doktora nemáš..já zubáka taky nemám :wink: ale je pravda, že až tam jednou budu muset jít..tak to asi bude krutý :zipper_mouth:
8. okt 2007 o 21:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky...jdu na Vyhulený..a musím si natáhnout záda..jsem jak paragraf..takže pro dnešek se loučím..tak páááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. okt 2007 o 21:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss no musím zaklepat, ale nebývám nemocná, takže obvodního nemám a zuby mám po otcovi v 53letech nemá jedinej kaz tak doufám, že taky vydržím do padesátky :slight_smile: zbytečně k doktorům nelezu, protože z dřívějška vím, že jsem tam vždycky něco chytla nebo mě zkoumali aby měli body a na to já kašlu :sunglasses: je fakt, jak říkáš, až tam budu muset jít, asi se budem všichni divit. :sweat_smile:
8. okt 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin - to máš pravdu - a nechcem ťa strašiť ale pre tvoje dobro by si to "jednou" mala dať na čo najskôr :slight_smile: ja mám totiž zo zubára des - preto som sa naučila že s hocičím je najlepšie prísť hneď - kým - ako by môj ocino povedal - ti ešte nemusia vyberať črevo :wink: :slight_smile:
8. okt 2007 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss tak dobrou, pozdravuj malýho :grinning:
8. okt 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss - caf caf :slight_smile:
8. okt 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
werona, ale když mě přece nic netrápí, tak k doktorovi nepůjdu :pensive: já dodělávám podnikatelku..jo jo, taky jsem si plánovala, že si v únoru podám přihlášku na práva....ale asi budu kupovat zrovna plíny, kočárek atd.. :sweat_smile:
8. okt 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin - inac aj ja by som bola jak paragraf keby som nesedavala na fitke - velmi si ju chvalim
vsestranne vyuzitelna vec :slight_smile: sedenie, cvicenie, milovanie, prijimanie navstev, rozmyslanie, relax :slight_smile:
8. okt 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni co to je ta fitka??
8. okt 2007 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fit lopta :slight_smile: perfish vec :slight_smile: pouzivam vo vsetkych vyssie uvedenych sferach uz skoro druhy rok :slight_smile: vrele odporucam
8. okt 2007 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co to jako je?? jak je to v češtině, nevíš??
8. okt 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fittness lopta - taka obrovitanska lopta na ktorej sedis, cvicis a podobne :slight_smile:
kuk sem: http://images.google.sk/images?hl=sk&q=fitball&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
8. okt 2007 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jo, ten balon, tak to už vím co to je :grinning: :grinning: :grinning: vím, že si to holky chválí, ale mě by se na tom asi dobře nesedělo, musím být opřená.
8. okt 2007 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok