• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
no - ináč pokiaľ nepotrebuješ byť pri PC - ale len tak relaxovat - napr. čítať alebo pozerať TV - tak sa o to dá super oprieť chrbtom :slight_smile:
8. okt 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dzej, pomaly mizím :slight_smile: príjemný zvyšok večera, idem niečo schrumnúť :slight_smile: do skorého videnia :slight_smile:
8. okt 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je fakt, že bych si to koupit mohla, stejně se mi to bude hodit v pokročílým těhu na cvičení :slight_smile:
8. okt 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni tak ahojky, dobrou noc, já už taky pomalu usínám
8. okt 2007 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2007 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranecko :slight_smile:
9. okt 2007 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi mas krasnu dcerku :slight_smile: som ti prave ocumovala album :slight_smile: mam uchylku totiz - tehotne brusko :grinning: neviem sa na to vynadivat :slight_smile:
9. okt 2007 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrá ráno :dizzy_face:

weroni: ahojky :dizzy_face:
9. okt 2007 o 09:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej weroni dakujem... no ja by som bola najradsej opat tehu :sweat_smile: :grinning: fakt je to najlepsi pocit v zivote ked ta mali cloviecik krasne kopka a tak mas sa na co tesit a uzivaj si to :dizzy_face: ja som tiez bola maniak na bruska a stale som si to moje fotila :sweat_smile: inak vcera som bola niaka najedena alebo co lebo normalne brusko som mala take nafuknute ako keby som bola tak v 20tt :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: ale nebudeš doufám těhu? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. okt 2007 o 09:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to dufam aj ja by ma porazilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to sa mi este len maternica dava do normalu :slight_smile: snad :sweat_smile: ale nie ved mam normalne mrchu... koli tym tabletkam co beriem tak mi chodi pomerne dost casto... dalsie mimi bude az o pat rockov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: no to je rozumný :wink: :slight_smile:
9. okt 2007 o 09:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my strasne chceme tri deticky ale teraz si musime dat pauzu tak 5 rockov aby sme sa lepsie zabezpecili no a potom dve hned po sebe chcela by som potom rozdiel tak dva roky :dizzy_face: aby sa mohli spolu pekne hrajkat a aby si rozumeli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. okt 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: no plán je to pěknej..já už neplánuju dětátko ani jedno :sunglasses:
9. okt 2007 o 10:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte krasky, mam novy klotoc na autosedacku alebo do kocika....jeeeeeeeeeeeeeeej :grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj ja s muzickom by sme brali take dve az tri deti :wink: no som zvedava co poviem po porode :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:

baby a kedy vam zacalo rast brusko, lebo ja ho mam este take mini a pribrala som len 3kg :wink: ale vcera som videla drobca na uzv a je nadherny :grinning:
9. okt 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: jééé..ti závidím ty nákupy..já už budu jen pro sebe :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. okt 2007 o 10:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: mozno nakoniec budem nakupovat ja od teba :slight_smile: Inak napises mi do IP tie fajn stranky odkial mas vecicky? A oni vozia aj na SK? :grinning:
9. okt 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: no některý..ale vyjde to docela draho :zipper_mouth: ale ty jsi z Malacek..ty si můžeš např. dojet do Brna, kde je čáryfuk..to budeš mít furt lepší si to tam vyzvednout osobně :wink: :sunglasses:
9. okt 2007 o 10:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my chceme ist niektore veci kupovat do Polska, ale mozno by som skocila aj do Brna :slight_smile:
Inak siss ako sa volas krstnym menom :confused: uz dlho som sa to chcela spytat...ja som Peťka..tesi ma :grinning:
9. okt 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: jéééé Peťuška...já jsem Tereza :wink:
9. okt 2007 o 10:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Terezka, mas krasne meno :wink: A ako ti hovoria, Terezka? Alebo nejako inak? Mne Peťka( ako malickej :grinning: ) alebo Peti :wink:
9. okt 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: no MP mi říká Terezka :wink: jinak spíš přezdívkama..nejsem moc zvyklá na svoje jméno v praxi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. okt 2007 o 10:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok tak teda siss, vyhovuje? :slight_smile:

Inak idem si hodis sprchu.....akurat vstavam :grinning:
9. okt 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko: já se taky ještě nemyla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: akorát odpoledne musím na monitor..chjooo :rolling_eyes:
9. okt 2007 o 10:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijemne popoludnie vsetkym :slight_smile: ja sa od rana poctivo napchavam :grinning: co som sice robila od strednej skoly ale aj tak sa pochvalim :grinning: :wink:
no dnes som isla do zelovocu ze si kupim brokolicu - udusim ju k prsickam no po brokolici ani chyru ani slychu takze som si uvarila dve kukuricky mnaaaaaaaaaaaaaaam a karfiol a ladovy salatik... na broko nema ale vitaminky postacia aj z neho :slight_smile:
Ako inac? :slight_smile:
9. okt 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: to jsi dobrá...já bych zas jedla sladký :sweat_smile: i si dám, aby prcek na monitoru nespal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. okt 2007 o 14:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin: noooooooo, ja som prezradila len tu lepsiu stranku veci :wink: :sweat_smile: priznavam ze som zamlcala muffiny a jogurty :grinning: no hned jak vhupneme do druheho trimestru tak presedlam aj ja na veselejsie jedla :grinning: to len teraz kvoli tej kyseline listovej :slight_smile:
9. okt 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: ahojky.. tal ty jsi ještě celá_ Myslela jsem, že už máš rodit?
9. okt 2007 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micanek: termín mám příští úterý :wink:

weroni: já bych furt kedlubny(kel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a ředkvičky :sweat_smile:
9. okt 2007 o 14:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok