Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
8. okt 2007

no - ináč pokiaľ nepotrebuješ byť pri PC - ale len tak relaxovat - napr. čítať alebo pozerať TV - tak sa o to dá super oprieť chrbtom 🙂

weroni
8. okt 2007

no dzej, pomaly mizím 🙂 príjemný zvyšok večera, idem niečo schrumnúť 🙂 do skorého videnia 🙂

dzej
8. okt 2007

je fakt, že bych si to koupit mohla, stejně se mi to bude hodit v pokročílým těhu na cvičení 🙂

dzej
8. okt 2007

weroni tak ahojky, dobrou noc, já už taky pomalu usínám

pipi1211
autor
9. okt 2007

dobre ranko 😵 😵 😵 😵 😵

weroni
9. okt 2007

ranecko 🙂

weroni
9. okt 2007

pipi mas krasnu dcerku 🙂 som ti prave ocumovala album 🙂 mam uchylku totiz - tehotne brusko 😀 neviem sa na to vynadivat 🙂

sisstin
9. okt 2007

dobrá ráno 😵

weroni: ahojky 😵

pipi1211
autor
9. okt 2007

jej weroni dakujem... no ja by som bola najradsej opat tehu 😅 😀 fakt je to najlepsi pocit v zivote ked ta mali cloviecik krasne kopka a tak mas sa na co tesit a uzivaj si to 😵 ja som tiez bola maniak na bruska a stale som si to moje fotila 😅 inak vcera som bola niaka najedena alebo co lebo normalne brusko som mala take nafuknute ako keby som bola tak v 20tt 😅 😅 😀 😀 😀 😀

sisstin
9. okt 2007

pipi: ale nebudeš doufám těhu? 😅 😅 😅 😅

pipi1211
autor
9. okt 2007

no to dufam aj ja by ma porazilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to sa mi este len maternica dava do normalu 🙂 snad 😅 ale nie ved mam normalne mrchu... koli tym tabletkam co beriem tak mi chodi pomerne dost casto... dalsie mimi bude az o pat rockov 😵 😵 😵

sisstin
9. okt 2007

pipi: no to je rozumný 😉 🙂

pipi1211
autor
9. okt 2007

no my strasne chceme tri deticky ale teraz si musime dat pauzu tak 5 rockov aby sme sa lepsie zabezpecili no a potom dve hned po sebe chcela by som potom rozdiel tak dva roky 😵 aby sa mohli spolu pekne hrajkat a aby si rozumeli 😵 😵 😵

sisstin
9. okt 2007

pipi: no plán je to pěknej..já už neplánuju dětátko ani jedno 😎

kuko7
9. okt 2007

cavte krasky, mam novy klotoc na autosedacku alebo do kocika....jeeeeeeeeeeeeeeej 😀 😀 😀

kuko7
9. okt 2007

inak aj ja s muzickom by sme brali take dve az tri deti 😉 no som zvedava co poviem po porode 😅 😀 😅

baby a kedy vam zacalo rast brusko, lebo ja ho mam este take mini a pribrala som len 3kg 😉 ale vcera som videla drobca na uzv a je nadherny 😀

sisstin
9. okt 2007

kuko: jééé..ti závidím ty nákupy..já už budu jen pro sebe 😎 😝 😅

kuko7
9. okt 2007

siss: mozno nakoniec budem nakupovat ja od teba 🙂 Inak napises mi do IP tie fajn stranky odkial mas vecicky? A oni vozia aj na SK? 😀

sisstin
9. okt 2007

kuko: no některý..ale vyjde to docela draho 🤐 ale ty jsi z Malacek..ty si můžeš např. dojet do Brna, kde je čáryfuk..to budeš mít furt lepší si to tam vyzvednout osobně 😉 😎

kuko7
9. okt 2007

no my chceme ist niektore veci kupovat do Polska, ale mozno by som skocila aj do Brna 🙂
Inak siss ako sa volas krstnym menom 😕 uz dlho som sa to chcela spytat...ja som Peťka..tesi ma 😀

sisstin
9. okt 2007

kuko: jéééé Peťuška...já jsem Tereza 😉

kuko7
9. okt 2007

Ahoj Terezka, mas krasne meno 😉 A ako ti hovoria, Terezka? Alebo nejako inak? Mne Peťka( ako malickej 😀 ) alebo Peti 😉

sisstin
9. okt 2007

kuko: no MP mi říká Terezka 😉 jinak spíš přezdívkama..nejsem moc zvyklá na svoje jméno v praxi 😅 😅 😅

kuko7
9. okt 2007

Ok tak teda siss, vyhovuje? 🙂

Inak idem si hodis sprchu.....akurat vstavam 😀

sisstin
9. okt 2007

kuko: já se taky ještě nemyla 😅 😅 😅 😅 akorát odpoledne musím na monitor..chjooo 🙄

weroni
9. okt 2007

prijemne popoludnie vsetkym 🙂 ja sa od rana poctivo napchavam 😀 co som sice robila od strednej skoly ale aj tak sa pochvalim 😀 😉
no dnes som isla do zelovocu ze si kupim brokolicu - udusim ju k prsickam no po brokolici ani chyru ani slychu takze som si uvarila dve kukuricky mnaaaaaaaaaaaaaaam a karfiol a ladovy salatik... na broko nema ale vitaminky postacia aj z neho 🙂
Ako inac? 🙂

sisstin
9. okt 2007

weroni: to jsi dobrá...já bych zas jedla sladký 😅 i si dám, aby prcek na monitoru nespal 😅 😅 😅

weroni
9. okt 2007

sisstin: noooooooo, ja som prezradila len tu lepsiu stranku veci 😉 😅 priznavam ze som zamlcala muffiny a jogurty 😀 no hned jak vhupneme do druheho trimestru tak presedlam aj ja na veselejsie jedla 😀 to len teraz kvoli tej kyseline listovej 🙂

micanek
9. okt 2007

siss: ahojky.. tal ty jsi ještě celá_ Myslela jsem, že už máš rodit?

sisstin
9. okt 2007

micanek: termín mám příští úterý 😉

weroni: já bych furt kedlubny(kel 😝 ) a ředkvičky 😅