Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana_t
10. okt 2007

pipi inac, aj ja by som sa to rada uz dozvedela 😉

weroni
10. okt 2007

pipi - to fakt? tak to sme sa dozvedeli s tyzdnovym rozdielom 🙂

sisstin
11. okt 2007

prvníííííí 😕 😀

mexx
11. okt 2007

Druhááá... 😲 Ale aj tak tu nikto nie je... 😅 😅 😅

sisstin
11. okt 2007

mexx: jááááááááááááááááááááá 😀

mexx
11. okt 2007

Jaaaaaj...siss, ale to sa nerata, ty si tu stale. 😀 Ale ja ta rada vidim, neboj... 😉
Ako sa dnes ma brusko?

sisstin
11. okt 2007

mexx: dneska nif mof..mi křupalo v pánvi celou noc..tak já nevím 😕

mexx
11. okt 2007

siss: ojoj...mozno sa nakoniec vypyta na svet skor... 😅 mala by si to za sebou 😉

sisstin
11. okt 2007

mexx: já musím až v sobotu 😢

mexx
11. okt 2007

siss: preco az v sobotu? 😕 😨

sisstin
11. okt 2007

mexx: tu bude přítel na víkend... 🙂

mexx
11. okt 2007

siss: jaaj, a chces ho pri porode? 🙂 a ked nahodou budes rodit az neskor, tak pri tebe nebude?

sisstin
11. okt 2007

mexx: no nevím, jak by doklusal z BA, popř. ze Seredi 😠

natty9
11. okt 2007

Ahoj holky, prosím Vás, v neděli mi TT ukázal // čárky a ty postupně tloustnou. Myslíte, že když půjdu za týden ve čtvrtek 18.10. k doktorovi, tak to nebude moc brzy? Jinak tady ještě přikládám svůj grafík:
http://www.fertilityfriend.com/home/179eb9

mexx
11. okt 2007

siss: no, ved mozno to stihne... 😀 ale radsej ti budem zelat rychly porod, nez taky dlhy, aby stihol prist... 🙂 😉

mexx
11. okt 2007

natty9: ahojky, no na to je tu odborni siss, ja som este absolutny neskusenec. 😀

siss: a meno uz mate vybrane naisto alebo este zmenis? 🙂

sisstin
11. okt 2007

natty:eee..nejsem 😉 v BT grafech se vůbec nevyznám..já nesnažilkovala..najdi si diskuzi ve snažilkách 😉

mexx: Peter to bude na sto procent 😉

mexx
11. okt 2007

siss: preco prave Peter? ked som bola mala, tak som si myslela, ze moj syn sa tak bude volat... 🙂 ale teraz by som si vybrala ine...

sisstin
11. okt 2007

mexx: jeho jména byly strašný..co jsem chtěla já..tak zas nechtěl on 😠 takže kompromis..já bych si to jinak taky nevybrala 😉

pipi1211
autor
11. okt 2007

krasne ranko babule 😉

sisstin
11. okt 2007

holky..já jdu asi ležet..je mi divně 😒

mexx
11. okt 2007

avoj pipi... 🙂
siss, no jo, chod radsej lezkat, ked ti nie je dobre, ale snad sa to zlepsi... 🙂

weroni
11. okt 2007

hojky baby - ja sa tešíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 🙂

mexx
11. okt 2007

weroni, a coze tak zvesela? 😉

weroni
11. okt 2007

mexx: no coze asi? 😀 😀 😀

mexx
11. okt 2007

weroni: no ved som si aj myslela, len som nechcela uhadnut na prvykrat... 😀 😀 😀

weroni
11. okt 2007

mexx: dnes je presne týždeň čo sme objavili dve čiarky na testiku 🙂

mexx
11. okt 2007

weroni: jeeej, takze vyrocie... 😉 alebo sa vravi "vytyzdnie"? 😀

weroni
11. okt 2007

asi tak mexx 😅 jejd a ja som stale rovnako natesena 😀 manzel mi vravi ze som psycho z toho 🙂 vkuse za nim chodim s tym tesikom a smejem sa - obcas sa od statsia rozplacem a potom sa vzapäti zas smejem 🙂 a ficim na modrom konikovi, ani maily nestiham pozerat, no modreho konika hej 😝

mexx
11. okt 2007

weroni, tusim si z toho vazne scvokatela... 😀 ale vobec sa ti necudujem, lebo z toho by trafilo aj mna... 🙂 a ja na konikovi ficim, este ani nie som tehu. 😉
jaaj, ma teraz napadlo, ze k bihan mal podla planu vcera prist bocian. tak som zvedava, ci maju nieco nove, ked tu uz tusim ani vcera nebola... 😵