• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
dzej: jéééé..tak spousta holek v 17tt nemá nic...já si tam připadala jak exot..všechny placatý a já s břuchem :sweat_smile:
12. okt 2007 o 13:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dzej ja som brucho mala az v niakom 30tt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko co tu take ticho? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
13. okt 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink: ako sa mate?
13. okt 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile: asi k vam patrim aj ja :sweat_smile:
13. okt 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem uspat malu a hned som tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz som tu :slight_smile: dnes som uplne ko boli u mna kamosky a do druhej v noci sme boli hore :slight_smile: dala som si aj pohar vinka so spritom a normalne som mala chvilku pocit ze som opitucka kedze som uz rok nepila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte babule, dva dni som vobec nestihala tak som sa sem dnes dosla kuknut :slight_smile: ako? nieco nove? ja som tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
13. okt 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni, už jsi byla u dr??
13. okt 2007 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej weroni tak to skutocne zo srdiecka gratulujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi len malicky odkaz pre teba maas strasulinko zlatucke dievcatko :slight_smile:
13. okt 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. okt 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby smiem sa pridať? :sweat_smile:
13. okt 2007 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miska :wink:
13. okt 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tinni :slight_smile:
13. okt 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko mas rockov? :confused:
13. okt 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám 20 :sweat_smile: som z BB a teraz som skončila školu ... a asi som blázon, ale s priateľom by sme veľmi chceli miminko :sweat_smile:
13. okt 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam 20 :grinning: a priatel? :confused:
13. okt 2007 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej mame novu clenku? :dizzy_face: supeeeeeeeer misi aj ja som teraz mala 20 a skoncila skolu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priateľ má 24 ale o svadbe neuvažujeme :sweat_smile: iba o mimisku :grinning:
Rebecca je veľmi roztomilé dieťatko :dizzy_face:
13. okt 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipi, tak to je super :slight_smile: čakala si bábo ešte počas školy? :slight_smile: :slight_smile: to muselo byť nádherné
13. okt 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej presne takto pred rokom som sa to dozvedela takze 4.rocnik mi rastlo brusko a kedze som mala termin na maturity maturovala som az v septembri :sweat_smile: :grinning:
13. okt 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme Miska :wink: ani my sa zatial nejdeme brat, aj ked priatel ma uz 33 :grinning: ale pipi sa ide vydavat :slight_smile:
13. okt 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ty si bola tiez stvrtacka pocas tehotenstva??? :confused: ja som si myslela ze som sama taka blazniva :sweat_smile:
13. okt 2007 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako to zobrali rodičia? :slight_smile: ja teraz žijem spolu s priateľom v bytíku, a veľmi nadšení neboli, keď som sa od nich sťahovala :grinning:
tvoja malá je tiež super :dizzy_face: :dizzy_face: a robíš aj pekné scarpy :slight_smile:
13. okt 2007 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie nie si blazniva :dizzy_face: bolo to fajn kazdy ma v skole obletoval a nic som navyse nemuslea robit aj na obed ma pustili skor lebo sme mali vysoko triedu no a tak ja som si chodila pekne v pohodicke a v klude na obedy :grinning:
13. okt 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj pipi tak veľa šťastia do manželstva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kedy idete mať svadbu?
tinni a vy neplánujete? :slight_smile: lebo my vôbec :sweat_smile:
13. okt 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem no misi ja s rodicmi uz tri roky nezijem :wink: no a z malej maju velku radost :grinning: naozaj ti mozem povedat ze aj ked su mozno nahnevani alebo nieco podobne vsetko sa zmeni ked sa mimi narodi...VER MI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no este mame cas lebo az buduci rok v auguste :wink:
13. okt 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok