• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
pipi tak to budete mať aj krásnu družičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. okt 2007 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u mna to v skole vzali uplne inak :pensive: pozeraju na mna ako na totalne blaznivu...neprajnici jedny
13. okt 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala tiež kamarátku, ktorá v poslednom ročníku otehotnela, spočiatku okolo nej všetci spolužiaci skákali ale potom tie vzťahy chladli medzi nimi a teraz sa z triedy stretáva asi len s dvomi babami ...

jajato to si netreba všímať :slight_smile: veď ty budeš mať krásne mimčo a nie oni :wink:
13. okt 2007 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave nech si myslia co chcu len nech nekecaju somarinky okolo toho :pensive:

miska ty tiez studujes?
13. okt 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ku mne sa vsetci velmi pekne spravali... mozno zo zaciatku moc nie ked som to tajila a pritom to bolo verejne tajomstvo ale akonahle sa vsetko ozrejmilo bolo to ok :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech si kecajú čo chcú, je to čistá závisť :wink: ty sa tým netráp :slight_smile:

ja som teraz doštudovala, našťastie :sweat_smile:
13. okt 2007 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurat mozno niake slahnute pubertacky prvacky alebo druhacky si stale mrmlali popod nos ked ma videli "hen to je ta tehotna" ale mala som ich absolutne na haku no a este som im aj pritikavala ze: ano to som ja, tesi ma" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a čo robia vaše drobčeky teraz? :dizzy_face: často sa vám podarí popri nich dostať na net?
13. okt 2007 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ako to budes riesit s maturou? v maji ci v septembri?
pipi :grinning: :grinning: dobre si urobila
autor
no misi moc casto nie ale akurat mi mala hajinka tak mam trosku casu ale vacsinou som tu len v noci :sweat_smile: :grinning:
autor
tini kam si mi zmyzla? :angry:
13. okt 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy spávaš? :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska cista zavist???? ejha tak by som to mozno ani nepovedlaa lebo teraz ked sa mi nepodari na druhy krat zmaturovat tak ma naisto porazi!!
13. okt 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobra otazka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no napriklad dnes som sla o druhej spat a vstavala som uz o osmej,zatial som v poho no tak v pondelok to na mna dolahne a pojdem cez den hajat s malou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau holky..jen hlásím, že jsem živá a celá :wink: je tu MP..koupil mi k jmeninkám DVD přehrávač :grinning: takže nezapomněl :grinning: jdu si dát vínko s colou..a možná nějaké tuli tuli..ale nevím :sweat_smile:
13. okt 2007 o 16:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideš maturovať na druhý krát? :confused: ako to?

pipi :grinning: :grinning: len aby teba malá o chvíľu neukladala, a nie ty ju
13. okt 2007 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi to ta este unava nepolozila na lopatky??? :sweat_smile: :confused:
13. okt 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj siss tak ty si este cela? a kedy ideme rodit? :confused: :grinning: uz sa tesiiiiiiiim
13. okt 2007 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: tak 30.října :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. okt 2007 o 16:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zatial nie :grinning: inak je to sranda ze vzdy som spanok milovala,dokazala som spat aj do tretej poobedia no a teraz mi niekedy staci len 6 hodin a som ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a malá ti ako spinkáva? iba cez obed či aj viac krát za deň? :slight_smile:
13. okt 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to ta tiez nechaju tak dlho prenasat ako mna? no ja neviem.... ja by som uz nedovolila aby ma nechali prenasat lebo som uz mala zelenu PV :angry: a to nie je dobre pre mimi :frowning2:
13. okt 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: no termín mám v úterý..a pak je ještě +14 dní na přenášení :confused:
13. okt 2007 o 16:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rano vstava o osmej a vacsinu dni potom o takej 10.00 na hodku a pol potom o takej tretej na hodku a potom o siestej ale meni sa to no a v noci zaspava medzi osmou a deviatou :grinning: :grinning:
13. okt 2007 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. okt 2007 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miskabb: jééé..ahoj a vítej :grinning:
13. okt 2007 o 16:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty čo robievaš kým malá spinká? :grinning: :grinning: :grinning: si môžeš s ňou aspoň viac krát za deň podriemať :grinning:

baby ja sa rozlúčim, ideme do mesta ja sa vám ešte ozvem a privtrem ak môžem tak pa
:sweat_smile: :sweat_smile:
13. okt 2007 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi prenasala si dlho????
a siss ďakujem :slight_smile: :slight_smile: fakt utekám papa
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok