Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
30. aug 2007

ahoj flow a nemas nahodou tehu cukrovku??? 😕 😕 neboj ked porodis len to z teba vsetko vytecie a spravis im aspon zaplavy.. 😀
no nic u teba je to este normalne ze ci 2v1 lebo cakas xlapca ale co ja?? 🙄 🙄

flow111
30. aug 2007

hedu ja mam praveze velmi nizky cukor...vsetko mam v poriadku... 😖

sisstin
30. aug 2007

hedu: holky se prej přenášej dýl..se krášlí 😅 😅 však nepřenášíš..tak co furt jančíš..máš ještě 14 dní 😀

flow111
30. aug 2007

siss ja mam 15 dni... 😅 😅

hedunecka
30. aug 2007

siss tak to pocujem prvy krat lebo vsetci mi hovoria ze baby idu skor ako xlapci ze xlapcom sa nechce..a ja nepisem ze prenasam ale ze uz chcem rodit.. 😉

flow tak to bude iba ta voda.. 😉

flow111
30. aug 2007

hedu ja si celkom ista niesom...ved som jak balon... 😖

hedunecka
30. aug 2007

sak ano to robi ta voda mne tiez dokino povedal ze mam dost vody v sebe a to az tak nevyzeram..
akurat som citala ze prenasat neni ani dobre lebo babatku tvrdnu lebecne kosti a potom ze horsi priexod hlavicky a ze babatko pribera kazdym dnom..ved to da vela roboty vytlacit 4kilove baby..uf 😔 a ja nechcem prenasat lebo ja mam cerstvu ranu a chcem ist rodit normalne tak som chcela aby bola este taka mensia aby som ju vytlacila hned...lebo ked mi povoli jazva pri tom tlaku dovi 🤐 😕

sisstin
30. aug 2007

hedu: fakt budeš rodit normoš? 😒 😒 😒

flow: taky hodně papáš..to furt čtu, že se něčím napcháváš..a nehýbeš se..to si taky nějaká kg nabalíš..i když určitě ne všechny 😉

flow111
30. aug 2007

hedu tak to ti fakt nezavidim.... 😒 ja chcem ist rodit hlavne koly vahe mojej a maly netusim kolko ma.... ale ked budem prenasat tak sa este pridaju dalsie kilca a to mozem ist rovno do obezitologickeho ustavu... 😠

hedunecka
30. aug 2007

siss no lekar sa stale vyjadruje tak ze a pojde to??a sak odrodime ta normalne xapes??tak sam si neni isty..ale co uz..

flow som citala ze zena si preto v tehu uklada viacej tuku lebo po porode bude potrebovat veeeeeela energie..tak ty jej budes mat nadbytok ze budes xodit kojit aj ku mne aj ku sisstin 😀 😀 😀

babule mna tie krize fakt priserne palia..tusim viac a viac...ale ziadne kontrakcie 😒 uz nemozem ani sediet..

sisstin
30. aug 2007

hedu: to vypadááá nadějně..a nebo jen hodně silní oslíci 😠

nikka.vo
30. aug 2007

tak tady se semnou nikdo neba, že? 🙄

sisstin
30. aug 2007

nika: čau nikouuušiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
30. aug 2007

nikka a preco,? 😕 😕

siss noooo asi si zaxvilu vytrhnem xrbticu..taka vnutorna bolest..idem dat par koleciek po byte 😀 😀

flow111
30. aug 2007

hedu ja mam zase kvalitny tlak v podbrusku a boli to... 🙄 🙄 + krize aby sa nepovedalo.... 😖
inak s tym kojenim ma nestras... 😅 😅
ahojik nikka 😉

sisstin
30. aug 2007

nikka: tak coooo? Já mám od včera kočárek..dneska jsem objednala autosedačku..ještě věci do porodnice a matriku..a můžu chystat závět 😔 😅 😅 😅 😅

nikka.vo
30. aug 2007

to bylo na Siss 😀 já vim, že vy by jste se semnou bavili, holky jedny těhulkový 😵

sem ti psala,číčo, IP a ty mě ani neodepíšeš ☹

flow111
30. aug 2007

siss 😅 😅 😅 ale ty pojdes rodit a nie umierat 😅 😅

sisstin
30. aug 2007

nika: já nefím, co na IP psát..to je lepší láááájf 😀 😀 😀 😀 😀

flow: nevim..to bude moje poslední hodinka 😅 😅 😅

nikka.vo
30. aug 2007

kočárek jsem ti už zkókla.... 😵 😵 😵 To je stejně mazec, co? To je už taková poslední tečka...třešnička na dortu, co? A pak už jen ten vřeštící uzlíček do toho a lano přes trámek 😀 😝 , kecáááám - je to krásný a já vám děsně závidim ten pocit štěstí po porodu...až nebudete moc odtrhnout oči od postýlky 😵

hedunecka
30. aug 2007

dobe idem ja na xvilku prec a idem si dat teplu sprxu .. 😉
keby mi to neprexadzalo tak sa vam este ozvem ze uz letime do nemocky 😀 😀 😀 o com silne poxybujem 🙄 🙄

nikka.vo
30. aug 2007

500 příspěvek by můůůj 😵

sisstin
30. aug 2007

nika: my hlavně musíme ještě vyřídit otcovství na matrice 😅 😅 😅 😅 😅

flow111
30. aug 2007

hedu 😀 😀 nepredbiehaj 😀 😀 lebo uvidis ze ta dobehnem 😀

nikka.vo
30. aug 2007

to už je celkem na čase... 😀

nikka.vo
30. aug 2007

ať ti to pěkně podepíše...holomek..Robert taky musel 😀

flow111
30. aug 2007

siss my sme este stale s MP nedohodli ako to spravime... 😒

sisstin
30. aug 2007

nika: no on to snad i podepíše..ale přijede až příští neděli 😠 😠 😠 😠

flow: no..abyste to stihli do porodu..jak píše nika..já už mám taky namále 😅

nikka.vo
30. aug 2007

no ty máš přeci jen ještě trochu času, ať si tam ten Budulínek ještě poplavčí 😝

U flof je to už s tim časem horší 😀 ...

musim letět...Dominik mi to nějak netoleruje, že tu sedim 🙄

Tak páček...mějte se, těhulinky 😵

nikka.vo
30. aug 2007

u flow ...sem chtěla napsat...sorrý