Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
17. okt 2007

no ty budes mat asi pred porodnu a po porodnu depku 😒 😔 neboj ono to pride aj ked si to ja tiez este neuvedomujem ako som na nu naviazana a pride mi to az vtedy napriklad ked dnes isla s nou babka von ako som stresovala doma a poucala ju aby hento nerobila a bla bla 😀

sisstin
17. okt 2007

hedu: no jo..zítra budu tři čtvrtě dne na poradně 🙄

hedunecka
17. okt 2007

preco?tak dlho tam cakavas?ja som tym byvala max.hodinku..teraz xodis kazdy den na poradnu?a co dr.este stale nerozhodol ako to pojde? 😕

iem heidinku okupkat lebo uz mrnka 😉

sisstin
17. okt 2007

hedu: no v porodce je to šílený...tam čekáš jak tydýt 😔 já jdu ted po týdnu..každej den určitě ne..jsou tam jen čtvrtky a úterky..o porodu se mnou ještě nikdo nemluvil 😕

pipi1211
autor
17. okt 2007

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
17. okt 2007

pipi: ahooooooooooooooooj 😵

hedunecka
17. okt 2007

siss no pekne sak uz v podstate prenasas

ahoj pipi 🙂

sisstin
17. okt 2007

hedu: a ty průtoky mi nedělali ani dělat nebudou..váhový odhad nevim..nevim prostě nic 😔

pipi1211
autor
17. okt 2007

takze siss teraz ti ostava len cakat ako mne 😠 😒

sisstin
17. okt 2007

pipi: no..jsem zvědavá, co mi zítra řeknou 😕

hedunecka
17. okt 2007

no sak oni by ta mali nexat prenasat max.10dni a potom by ´to mali vyvolat nie?

inak bihan gratulujem ku krasavicke a bud rada ze ju mas zaco xytit 😀

sisstin
17. okt 2007

hedu: fakt nevim..nikdo o tom se mnou nemluvil..všechno až zítra asi 😕

pipi1211
autor
17. okt 2007

no momo haja tak som zvedava kedy da dalsi priiiicuc 😵 😵 😵 😵

sisstin
17. okt 2007

já se přežrala nechutně 🤐

hedunecka
18. okt 2007

bree ranko no siss hlasis sa aj dnes? 🙂

jeeej boze nex uz sa opat k vam bruskatym pridam aj ja..mne je tak strasne luto ze som sla cisarskym keby som mohla tak som stale teho 😅 je to sice narocne s malinku ale vedela by som si urcite ale 4deticky predstavit 🙂

sisstin
18. okt 2007

takže jsem 5,5 hodiny čekala na to, že zas mám přijít v pondělí..malej má 2964g..tot vše..víc nevim.. 😒

hedunecka
18. okt 2007

iiiha no maly bude take drobatko malinky..boze ja jak som bola na nozickax bola tam jedna holka a ked som videla toho maleho tak som normalne nexapala aky bol mrnavy take babo male som ani nevidela 😀
siss ak chces rodit xod si zabehat hore po sxodox a daj si vrelu sprxu

sisstin
18. okt 2007

hedunecka: sprcha, sex..ani víno mi nepomohlo..mně přijde velkej až až 🙄

hedunecka
18. okt 2007

preco ze velky??sak uvidis ked ho uz budes mat pri sebe..mne sa moj maly slonik zdal malicky a to mala 3770g sice sxudla na 3400 ale aj tak..a to mi dr.tvrdil ze bude mat 4kila
no ty si asi nieco ako ja..podvedome som si priala cisarsky a mala ma asi vyslisala 😀

sarinka23
18. okt 2007

Ahojte kocky poradite mi prosim Vas. Mrcha mi meskala 10dni a vcera som si robila 2testy jeden bol negativ., druhy ppozitiv., no dnes na 11den mi dosla mcha trochu ina ako inokedy. Je moznost ze by som mohla byt aj tak tehotna????Nemate s tym naodov skusenosti? A je pravda ze si mozem aj teraz spravit test ked mi dosla mrcha

arabeska
18. okt 2007

siss aky drobcek🙂 a ozaj ako ti to vedeli tak rpesne povedat?robili ti uzv?a ako sa citis?porod nic?

sarinka,pokial mas iba take slabe spinenie alebo tak tak tehu v klude byt mozes skus si este spravit test

sisstin
18. okt 2007

arabeska: bylo to strašný..nikomu bych nepřála čekat 6 hodin ve vedru, stát, bez jídla a bez pití 😔 ten UZV byl rychlej..ani na mě nenatočili monitor..ale to je mi fuk...a vyjelo mu těch 2964g 😉

arabeska
18. okt 2007

ty vole ako to cakanie muselo byt hrozne,hlavne je ze to ams za sebou a do dalsej poradne uz hadam porodis.

sarinka23
18. okt 2007

Arabeska: no ano zo zaciatku sa to na MS ani nepodobalo potom som sa kusok rozkrvacala ale nie tak ako bezne, ale aj tak som sklamana no ☹

sisstin
18. okt 2007

arabeska: no já počítala, že to bude děs..ale že to bude až takovej děs teda ne 😔 jinak nález furt stejnej...tudíž hlavička nesestouplá, cesty nepřipravené..prostě nic..a navíc jsem malá a mám úzkou pánev..tak jsem se radovala, že mi nabídne CR..ale prej zas není důvod, proč bych neporodila tři kg 🙄

arabeska
18. okt 2007

sari nevesaj hlavu este mozno si tehu 😉

siss,to nexapem co ta xcu nexaqt len tak trapit a potom az ked bude moc zle ti spravit cisarak?hruza?kolko vlastne merias?

sarinka23
18. okt 2007

Arabeska:Tak snazim sa no neviem kocky mi tu dnes napisali ze aj tah si mozem spravit test ked dosla mrcha ze ked tak mi aj cez to ukaze tak neviem ci pockat alebo spravit

sisstin
18. okt 2007

arabeska: 156 😉

dzej
18. okt 2007

🙂 ahojky, je tu někdo??

sisstin
18. okt 2007

dzej: no kdo asi 😅