• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
tak to je super :slight_smile: :slight_smile: a maličká chce s nimi byť? nemá problém byť s cudzimi? teda nemyslím že oni sú jej cudzí ale vieš ako to myslím či ee? :sweat_smile:
25. okt 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nema, tiez som sa zo zaciatku bala, ze bude nejaky problem, ale ona je s nimi stastna :wink: to je super, lebo ak by s nimi nechcela byt, tak neviem co by som robila :sweat_smile:
25. okt 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je supeeer :dizzy_face: :dizzy_face: a priateľ tiež pracuje asi že?
25. okt 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, vsak my pracujeme spolu na jednom projekte a mame spolu firmu :grinning:
25. okt 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: aspoň nie ste od seba nikdy odlúčený to máte super
25. okt 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, len niekedy to uz ide na nervy, ze sme stale spolu :grinning: a aj to, ze sa neustale bavime o robote a riesime nieco :grinning: :grinning: :grinning: ale inak je to na druhej strane dobre, lebo si uzijeme spolu kopec zabavy :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chodievate sa aj popri malej zabávať niekam, či sa to veľmi nedá? :slight_smile:
25. okt 2007 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne chodime, ked malicku ulozime a pride ju niekto postrazit, tak nemame problem, ona ani nezisti, ze sme boli prec, lebo spinka... teraz chodievame kazdy tyzden na Superstar, takze zabavy mame dost :grinning:
25. okt 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo vás stoja lístky každý týždeň? :confused:
25. okt 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ich mame zadarmo :grinning: by sme asi zbankrotovali, kebyze si ich mame kupovat :grinning: my chodime kazdy rok, mna to uz v telke ani nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď práve preto sa pýtam :grinning: lebo myslím, že listky sú drahé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani neviem, ci su vobec v predaki, myslim, ze minuly rok sa dali iba vyhrat, neviem ako je to tento rok...
25. okt 2007 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a komu držíš? máš nejaký typ? :slight_smile:
25. okt 2007 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie, podla su vsetci vynikajuci :slight_smile: len mi tam nesedi ten mlady chlapec, je mi dost nesympaticky... :grinning: a ty mas niekoho?
25. okt 2007 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to nejako veľmi nekukávam ale keď boli castingy, tak sa mi jedna baba páčila, len neviem ako sa volá tuším vierka :grinning: ale inak tiež nie a mne je nesympatický ten dlhovlasý chalan :sweat_smile: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
25. okt 2007 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa priznam, ze v telke by som to nepozerala ani ja :grinning: inak asi myslis Vierku Berkyovu :wink:
25. okt 2007 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi áno :sweat_smile: taká mladučká tuším že má 15 či 16 :sweat_smile: nie som si istá

tinni oputím ťa pôjdem ja do hajan priateľ prišiel domov akurát tak idem :grinning: papa a posielam pusu Rebecce :dizzy_face: dobrú nôcku a pekné dny nech vás strážia aniely :grinning:
25. okt 2007 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku :wink:
25. okt 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. okt 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej - ano mas pravdu - robit s detmi je uzasne - aj ked z jednej strany namahave lebo musis vymysliet pre nich zabavny a zaujimavy sposob ako im to podat - aby sa pritom bavili :slight_smile: to je podstata - lebo dospelych naucis tak ze ta pocuvaju - lebo chcu a sustredia sa ale drobci sa musia pritom hybat, bavit, a vobec nesmu mat pocit ze sa ucia :slight_smile:
ale je to perfish - mna to s nimi strasne bavi a robime rozne vylomeniny :slight_smile: ale ma to efekt - vsetko im to zostava v hlavickach :slight_smile: aj rodicia su velmi spokojni co ma tesi :slight_smile:

tinni: som ti omrkla albumik - ste chutna rodinka :slight_smile:
miskabb: drzim palceky aby sa bodka vydarila :slight_smile: uzivas aj nejake vitaminky? lebo pri snazilkovani sa odporuca kyselina listova :wink:
26. okt 2007 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he, tu sa keca "vo veľkom" jak tak pozeram... Kde ste ktoo?

Inak, my už máme 3 novembrovčiatka :dizzy_face:
26. okt 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej ajoj moja dlho som ta tu nevidela ako sa mate? kedy budeme rodit? ides teda na antolsku? a mas zamluveneho dr ci len tak? ako sa citis? dost otazok co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2007 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko, vieš, doma nemáme net a teraz som u svokrovcov...

hej, na antolskej... a nemám a ani si nezazmluvním Dr. som o tom akurát písala v tej téme, sa kukni..

neviem, zatial mi nehovorili, či to má byť skôr alebo neskôr... Ale ja mám pocit (aj ked máme ešte 3 týždne do TP) že do týždna porodím...neviem prečo len si to myslím, uvidíme, či moje "prognozy" výjdu.. :grinning:
26. okt 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a, zabudla som, cítim sa fajn, už mám často tvrdnutie bruška a málá ma hlavičkou dolu dostova drtí...bolí to dakedy.. A už sme hlavičkou dolu a pred týždnom v stredu sme mali 2,5 kg. :dizzy_face:
26. okt 2007 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky:slight_smile: noo sice začínám psát asi dost pozdě a tím Vás tady vůbec neznám, ale přeci. Můžu se mezi vás přidat?? Už začínám být celkem nervózní z blížícího porodu a tak bych tady asi chtěla najít takovou tu podporu. Ksyž jste na to vlastně stejně jako já:slight_smile:
26. okt 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Solinka :wink:
26. okt 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
26. okt 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to je super :grinning: joj vymenila by som sa s tebou :sweat_smile: :dizzy_face: opat si to pekne zopakovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i ked to bol des bolo to super :grinning: uz sa tesim na druhe mimi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aahoooooooooooooj zuziiiiiiiiiiiii, uz si tehu???????????? :wink: :grinning: ako sa mas? :slight_smile:
zuziiiiiiiii, kam si zmizla>? :confused:
26. okt 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok