Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
29. okt 2007

mexx: ten je z něj víc vyplácenej než já 😀 😅

luluka: ahojky 🙂

arabeska
29. okt 2007

siss,este raz mooc gratulujem a maly je strasne peknucky 😵

weroni
30. okt 2007

hojte zienky 🙂
je tu niekto?

mexx
30. okt 2007

Ahojte holciny, ako sa mame?
Weroni, teba som uz dlho nepocula tesit ako v ten prvy tyzden...hmhm... 😀

sisstin
30. okt 2007

tak právě odešla dětská Dr., jsme zdravé miminko 😵

pupicek22
30. okt 2007

Sisstin gratulujem!Mas krasneho chlapceka ako buk.papa

weroni
30. okt 2007

mexx 😀 som presedlala do temy jun 2008 😅 tam ich chudiatka otravujem 😀 ale najhorsieto ma moj muzicek chudak 😅 ten uz vie ten pozitivny testik opisat do detailov aj ked ho o polnoci zobudim 😀 neprekvapilo by ma keby z neho zacal mat nocne mory 😅
ale aspon uz neplacem od stastia 🙂 najhorsie to bolo ked ma to chytilo pocas soferovania - cez slzy som ani cestu nevidela 😅
a inac ako mexx?

mexx
30. okt 2007

Weron, inac nic nove, stale vsetko po starom, nemam sa nejak cim chvalit... 😅
Tak ty ich otravujes v juni, no dobre, obcas pozriem aj tam... 😀

weroni
30. okt 2007

mexx: no dufam ze teda coskoro prides aj ty s novinkou o dvoch ciarkach 😀 co ty na to? 🙂

mexx
30. okt 2007

weroni, no neviem, zatial nepomyslam ani na to snazenie... 😅 teda, ja by som aj pomyslala, pre mna za mna uz aj teraz by som nedbala byt tehu, ale este to s drahym neplanujeme. najprv treba byvanie, svadbu...a v podstate by som bola rada nejaku chvilku len manzelka... 🙂 ale mozno to po svade nechame na nahodu, ze ked to pride, tak to bude a hotovo...

pipi1211
autor
30. okt 2007

ajojte babule ako sa mame?

sisstin
30. okt 2007

pipi:těšíme se na tatínka...ještě dva dnyyyy 😝

weroni
30. okt 2007

mexx: no my sme tiez chceli s drahym absolvovat este aspon svadobnu cestu 😀 😉 ale kedze sme si povedali ze uz malicke chceme tak sme to tiez nechali tak ze ked to ma byt nech je 🙂 a tak sme si tiez vobec nedavali pozor, dokonca este pred svadbou ked som si raz robila testik (po 2 dnoch meskania 😅 ) a bol negativny tak sme boli sklamani 😅
no s tym byvanim s tebou suhlasim

sisstin: tatino s vami nie je stale?

sisstin
30. okt 2007

weroni: však on je v BA a já tady 😕 😔

jinak jsem něco sesmolila do Jaký byl porod..je to u nás na cz konovi ve Volné diskuzi, koho to zajímá 😉

weroni
30. okt 2007

sisstin: jaj, to som nevedela... a ako casto za vami dochadza? on v Ba pracuje?

sisstin
30. okt 2007

weroni: no pracuje v NBS a i jinde 😉 a bydlí v Seredi 😉 no..se vidíme tak 1x za 14dní až 3 týdny na víkend 😔 nic moc no 😒

weroni
30. okt 2007

juj siss, to ma mrzi, neviem si predstavit ze by som bola s malickym sama po porode... a neplanuje sa k vam nastahova?

sisstin
30. okt 2007

weroni: no on sem rozhodně ne 😅 😅 😅 😅 jeho plat je dost vysokej, co by dělal tady..já se budu stěhovat do ¨Seredi 😉

weroni
30. okt 2007

siss: tak to je super - to budeme od seba "na skok" - teda taky autom - cca 25 minut 🙂
inac som si precitala tvoj porodny pribeh, teda, vazne ta obdivujem ze si to uplne sama takto pozvladala, Peťko je skutočne krásny, veľmi nádherné bábätko, to s tou nesmiernou laskou pride - aj na to treba cas 🙂
inac sisstin, kolko mas vlastne rokov? ak mozem byt drza - ale nie som chlap predsa tak sa mozem opytat nie? 😉

sisstin
30. okt 2007

weroni: 23,5 😉 a MP má 33,5 😝 😅 hele..ono to zvládnout musíš..a i kdyby tam se mnou někdo byl..tak bych ho stejně nevnímala 😕 mně to bylo fuk..důležitý bylo, že přijel hned druhej den a byl tam s náma pořád 😵

weroni
30. okt 2007

siss:ja mam 21 a moj drahy 35 🙂 inac ozaj - pokusim sa vecer prihodit nejaku foto nas dvoch do albumu - ma teraz napadloze nas tam vlastne ani jedneho neni vidiet 😅
tak ti teda drzim palce aby ste mohli byt cim skor stale spolu. a kedy sa chystas stahovat?

sisstin
30. okt 2007

weroni: tak super 😉 my skoro žádnou společnou foto nemáme..ale snad bude 😅 vy jste manželé? 😕

weroni
30. okt 2007

áno, my sme sa brali v apríli. Ale bábo sme chceli este sme spolu len chodili - no po svadbe sme si uplne prestali davat pozor - no jasom mala asi pred rokom take obdobie ze som strasne to male chcela a vtedy mi gynekolog povedal nech na to vobec nemyslim lebo ze nebudem vediet otehotniet.. tak potom som sa nejako ukludnila - som si vravela ze ved este musime doriesit byvanie, aspon pojdeme este na svadobnu cestu atak.. 🙂 no tu svadobku uz asi nestihneme 🙂 planovali sme ist cez tieto Vianoce no s bruskom sa budem asibat cestovat, radsej to uz nechame na nejaku prvu rodinnu dovolenku 🙂 ak chces omrkni mi album na mojasvadba - svadobny 🙂

sisstin
30. okt 2007

weroni: jdu na to..to ses teda vdávala mladá 😀

weroni
30. okt 2007

sisstin: 😀 no ano 🙂

weroni
30. okt 2007

sisstin: inac ked som sa ta pred porodom pytala ci mas daleko do porodnice a si mi odpovedala ze MHD takych 25 minut tak som myslela ze si robis srandu a ty si fakt odisla do porodnice emhadeckou 🙂

sisstin
30. okt 2007

weroni: nééé..autem 😉 😅 😅

weroni
30. okt 2007

siss: sak uz som sa zlakla 😀

weroni
30. okt 2007

siss: inac zo serede som si poziciavala svadobne saty 🙂 je tam super svadobny salon za normalne ceny takze mozno ho v buducnosti vyuzijes 😀