• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
bihan: já ryby jím..ale tím to končí...ostatní dary moře jsou pro mě šílené :sweat_smile: já tak nějak vůbec nemám ráda žádná dochucovadla, jako tatarka, kečup, sojovka atd. :wink:
30. aug 2007 o 18:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissja milujem aj krevety a salaty z morskych priser...mnaaaaam :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: mně stačí, jak to vypadá..a celá chuť mě přejde :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nahodou krevetovy salat je uplne v poho co sa tyka vzhladu :wink:
30. aug 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: jsem u nás nechutně přímá :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krevety vôbec nemusím, ani karba, ale čo sa týka mušlí, tak v pohodičke.. aj malé chobotničky zvládnem, ale fakt len malé.. ale čo zbožňujem, to sú ustrice.. prvýkrát som sa z nich pozvracala (ale uznávam, to som sa prežrala, tak to asi nebolo len ustricami) a slávky.. fakt paráda.. s curry omáčkou a hranolkamy by som to pokojne baštila keždý deň..
Ale tu nič také nie je... príliš teplá voda :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: jak vidím ústřice, tak mě napadne ten díl Mistr Bean v pokoji 401 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak se poblil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, to nepoznám.. ale viem si predstaviť, o čom to je.. ja som si zase spomenula na tú scénku s tatarákom, ktorý sa mu horko-ťažko podarilo rozptýliť po celeje reštike a nakoniec mu priniesli nový :grinning:
30. aug 2007 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky ale mna bolia krize a brusinko... :confused: :confused: a maly kope jak za madrid :rolling_eyes:
30. aug 2007 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Flow.. tak si to ešte užívaj.. za chvíľku z brucha vylezie a bude ti to chýbať :wink:
30. aug 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: cítíš ještě takové ty velké kopance? Já už spíš jen takové to převalování a boulení :confused:
30. aug 2007 o 18:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ja citim aj jak kope aj jak len plava... vsetkooo :rolling_eyes: :rolling_eyes:
bihan no tie bolesti pri kopancoch mi chybat nebudu...hlavne ak sa dobre trafi tak je to hroza... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. aug 2007 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no..mně tam moc neplavá..je tam narvanej jak svina.. :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak viete, čo som si všimla? V druhom trimestri Sára pri sexe zaspávala (asi.. prestala kopať :wink: no a teraz hne´d ako s niečím čo len začneme, začne sa vrtieť ako o život.. fakt sranda... to manželovi radšej ani nehovorím, lebo by už nechcel do pôrodu niečo riešiť... ale je to fakt srandovné :wink:
30. aug 2007 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan:no mně je právě už tak divně, že když se sexuje..tak se malej hejbá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja si zasa pripadam ako veleryba pri kopulacii :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mozne, ze ma niekto ignoruje na zariovkach??? nechapem... :fearful: :frowning2:
30. aug 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to nejako neriešim.. viem, že jej to neublíži.. skôr naopak..keď je mamine fajn, musí byť aj miminu fajn, nie?
ozaj, zmizlo mi tvrdnutie bruška po orgazme... aj vy ste to postrehli? :fearful:
30. aug 2007 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi som nezapadla.... :frowning2: :frowning2:
30. aug 2007 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: já ho nikdy neměla..tak nevím :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, veleryba hej? :grinning: :grinning: :grinning: to poznám.. ale kým to manželovi nevadí :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem anorgasmická :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan ved nechapem ani to, ze po mne moze tuzit ked mam o 27kg viac ako pred tym.... :pensive:
30. aug 2007 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ty si nemala orgac??? :confused:
30. aug 2007 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: tak to bude asi tím, že ťa lubí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. aug 2007 o 18:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow, ľúbi ťa a hlavne vie, že je to dočasné :wink:
30. aug 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, to fak? ja som tiež bola.. s mojím bývalým :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: A teraz som orgazmická až až :wink:
30. aug 2007 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: ne :confused: nikdy..ani sama...jako sexuju moc ráda..líbí se mi to...skvělý..ale prostě to O nikde :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok