Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
4. nov 2007

pipi sa ti povie 😅 ked ty si vyzerala po porode akoby si ani nerodila 😝

pipi1211
autor
4. nov 2007

njn ale to mi hovorila znama ze jej to trvaloasi tak tristvrte roka kym sa dostala na svoju vahu a ona mala pred tehu niakych 60kg a pred porodom takych85kg 😅

tinni
4. nov 2007

baby, toto je vasa choroba, stale tu rozoberate rozmery 😀 😀 😀

flow111
4. nov 2007

tinni hat co narobis.... 😅 no vies ked polovica z nas navyzera ako z casopisu tak nas to trapi ☹ ale vy to mate ine ked ste stihlucke a pekne 😉

tinni
4. nov 2007

flow, no ale si po porode, nemozes ocakavat zazraky, bud trpezliva a vsetko sa pekne vrati spat 😉
kojis este?

sisstin
4. nov 2007

tak jsem tu..musela jsem krmit a přebalovat tygra 😝 já vypadám docela normoš..ale štve mě, že nic neoblíknu přes prdel 🙄

flow111
4. nov 2007

tinni nekojim....
siss my sme tiez papali a prebalovali tak je nam fajne ale spat nechceme tak mrncime 😅 😅
siss ja neobleciem absolutne nic, ani spodne pradlo a to ma stve, ze teraz nosim bombardaky 🙄

sisstin
4. nov 2007

flow: a co děláš s mlíkem? Odsáváš? Já musím..jinak by mi asi praskly kozy 😖

flow111
4. nov 2007

siss ja ho neodstrekavam, nerobim nic, iba ich mam v pevnej podprde... 😅

sisstin
4. nov 2007

flow: a to ti to neteče a nebolí? Mě jo teda 😲 jsme byli venku 😀

flow111
4. nov 2007

no teray uz nie, lebo sme rozmasirovali hrce, ktore sa mi urobili a mlieka mam velmi malo tak mi dr povedala, aby som neodstriekavala, ale spevnila prsia... 😕

sisstin
4. nov 2007

flow: já si mačkám kozy furt..páč mám strach, že se mi to zanítí 🤐

fenrirka
4. nov 2007

ahojte,chcela by som sa opytat ze ked ste boly v poslednych mesiacoch nedychalo sa vam tahsie??Lebo ja mam uz druhy den taky pocit ako by som mala malo kysliku,ale netrva to cely den....

tinni
4. nov 2007

fenrirka, to moze byt tlak 😉 ja som mala toto, ale v prvych mesiacoch, musela som s tym ist k internemu...

sisstin
4. nov 2007

fenrirka: já to měla taky..to prostě tlačí bříško na plíce 😉

flow111
4. nov 2007

siss ty mas uz vyse 22tisic prispevkov, si si toho vobec vedoma? 😕 😅 😅

flow111
4. nov 2007

boooze ja stale nemozem uverit, ze uz mam dieta, mi to akosi nezapina 😅 😅 no ked ho vidim, tak si uvedomim aky je to zazrak.... 😀 sice trochu uplakany ale nas 😀

sisstin
4. nov 2007

flow: jsem 😝 mně už se stýská po MP..ach jo 😢 😢 😢 😢 😢 😢

weroni
4. nov 2007

ahojte babulky ja som sa tu cely weekend neukazala - weekendovala u nas moja najmladsia sestricka od piatku 🙂
tak co nove? mna uz tusim chyta spava nemoc....

pipi1211
autor
4. nov 2007

flow ani ja tomu stale neverim.... a to ma mala uz 5 mesiacov 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
4. nov 2007

pipi 😅 😅 no ked uz budu vo velkom rozpravat tak nam to urcite dojde 😉

tinni
4. nov 2007

baby, inak ja sa vobec necitim akko nejaka maminka, ja si stale pripadam ako taka pubertacka, a furt sa s malou len blaznim... a vsetko jej dovolim... 😀 ale aj Riso je taky, a to ma uz 33 😝 😀

flow111
4. nov 2007

tinni tak aspon budete vecne mladi 😉 😉

snazim sa pozerat konecne superstar ale seka sa mi to jak fras... 😠 😠 😠 😠 kua ked uz maly konecne spinka tak si chcem nieco pozriet a takto ma to iba vytoci 😠

tinni
4. nov 2007

flow a ty sa uz citis ako naozajstna maminka? 😀

flow111
4. nov 2007

tinni ani velmi nie... chvilami mam pocit, ze patrim do blazinca 😅 😅 😅

tinni
4. nov 2007

😀 😀 😀

pipi1211
autor
4. nov 2007

jeeeeeeeeeeeeeej gratulujeme megie a jej sariiiinke prajeme uuuuuuuuspesny start do zivota 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
5. nov 2007

pipi fiha 🙂 🙂 megie vela zdravicka aby ste mali, a na sarinku pozor dali pred frajermi 😅 😅 je velmi zlatucka 😵

flow111
5. nov 2007

to vsetky spite alebo makate??? 😕 😅 😅 ja si pijem kafco a cakam kym sa maly zobudi aby sme papali tomu poviem pohoda 😀 😀 😀