• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
tinni maly ma zase svoj uplakany den tak neviem ci sa mam odstrelit alebo co aby bol spokojny :confounded: no co uz a na rukach ho stale nosit nemienim :pensive: je hrozne naladove to moje chlapca :sweat_smile:
6. nov 2007 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jo idem varit lebo pride MP a bude o hlade.... sa od maleho odlepit to da zabrat pomooooooc :sweat_smile: :sweat_smile:
6. nov 2007 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. nov 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ajoooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem tu už :confused:
6. nov 2007 o 16:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau siss :grinning:
6. nov 2007 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tygr děsně brečel..prděl..tak jsem ho dala mámě na chvilku..jdu tam..a oni leží vedle sebe a drží se za ručičky :sweat_smile: :sweat_smile: a spěj :sweat_smile:
6. nov 2007 o 17:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm ked tu bola moja mama tak to iste pri mne reval o dusu a pri nej spal :sweat_smile:
6. nov 2007 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: fakt nevím, čím to je..ale u ní vždycky přestane řvát :confused: :rolling_eyes:
6. nov 2007 o 17:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem mať niekoho, komu by som mohla občas malú šupnúť :frowning2:
6. nov 2007 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: já si neumím představit, že bych ho měla 24 hodin denně :confused: ty máš aspon TM..ten se může postarat, až přijde z práce ne? :confused: Já nemít rodiče, tak už asi visim na stropě :rolling_eyes:
6. nov 2007 o 17:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan to sme dve lebo moja mama tu bola dva dni a sup zase na slovac.... to si uzivam ked ma maly svoje dni a MP to ma na haku, ze ja k nemu vstavam v noci a cez den mozem akurat tak pat minut mat na predychanie.... :rolling_eyes: inak co mam ronit ja mam este furt mlieko....
6. nov 2007 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan, a nechces ju supnut mne? Ja by som brala... :wink:
6. nov 2007 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: musíš ho odstříkat..jinak se ti to zanítí :unamused: já si taky mačkám kozy :wink:
6. nov 2007 o 17:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, MM sa snaží, to je fakt, ale čo z toho, keď príde domov o pol šiestej a o ôsmej už malá chrní nočným spánkom.. to tak ju chvíľku pohojdá na rukách, okúpeme, potom sa mi pricucne na prso a spí.. Občas mi ju v noci donesie, keď už húka v postieľke a ja nemám síl sa zdvihnúť, aby som ju prebalila a nachovala...

Mexx, pošlem ti ju poštou, ale do rána vrátiť :grinning:
6. nov 2007 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx: seženeš nám byt v Seredi? :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

bihan: jak tu byl MP..tak měl malej zrovna děsnou noc..a on se super postaral, že jsem spala..chybí mi děsně moc :unamused: a když ho dám mámě..tak si zas připadám blbě, že si ho nevšímám :unamused:
6. nov 2007 o 17:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, ja keby som ju dala mame, tak mi ju už nevráti :grinning:
6. nov 2007 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ja ho vela nemam a necitim, ze by sa mi prsia nalievali, ale ked si ich zmacknem tak tam este stale nieco je.... :confounded: aspon, ze ma uz nebolia tak ako prad tym.... som mala horucky a k tomu ma to bolelo jak fras ked som prisla s porodnice :rolling_eyes:
6. nov 2007 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no já ještě kojim pořád jakž takž...a když ne..tak si dám horkou sprchu a pak promačkám...něco vyteče :wink:
6. nov 2007 o 17:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss nic si z toho nerob moj maly ked ma urevany den tak ho chvilu necham poplakat ked uz nevladzem... niesom na baterky a este sa staraj o domacnost... no pochop... necit sa trapne :wink:
6. nov 2007 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa na chvilu prevetrat na balkon :slight_smile: som taka stastna ze aspon ten balkon mame :sweat_smile:
6. nov 2007 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: na jednu stranu jsem ráda, že mám klid..ale na druhou se mi po něm stýská..jsem prdlá :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. nov 2007 o 17:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Byt v Seredi? Zlaticko, narazila si na tu spravnu... :slight_smile:
Vazne, s priatelom pracujeme trosku v realitach, takze nasa cinnost sa okrem ineho kruti okolo zhanania bytov inym ludom. Staci povedat poziadavky a pozrieme sa na to... :wink:
6. nov 2007 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :sweat_smile: :sweat_smile:
6. nov 2007 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan, posli mi ju a vratim ti ju len na velke prosby...a ked budem nekonecne vystavena... :grinning:
6. nov 2007 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx: to vážně? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nám by stačil nějaký 2+1...možná i 1izbový..někde okolo Novomestské :wink: ale podnájem jen..na koupi nemáme :unamused:
6. nov 2007 o 17:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, vo vseobecnosti je casto lepsie kupit, lebo ked mas niekomu platit podnajom nejakych 8-10 tisic (co je zhruba v Seredi za dvojizbaky), tak to si mozes platit aj hypoteku a byvas vo vlastnom...
Ale kazdy musi posudit sam svoje moznosti, to je jasne...
Mozem sa popozerat a dam ti vediet, co som zistila. :slight_smile:
6. nov 2007 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx: MP má dost úvěrů a hodně splácí...a mně hypotéku nedaj :unamused: on teda jako byt má...3+1..ale má tam matku nastěhovanou..tak já tam nechci :unamused:
6. nov 2007 o 17:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, jo taaak... No to hej, mne by sa tiez nechcelo do jedneho bytu so svokrou... :sweat_smile:
6. nov 2007 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss my sme sa tiez dobre obabrali, MP kupil dom v dezolatnom stave a na rekonstrukciu potrebujeme minimalne 2 melka co nemame a teraz platime podnajom plus hypoteky a aj ja mam pozicku ta to ti poviem ake je to ruzove :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. nov 2007 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok