Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

sisstin
27. aug 2007

holky..tak nevím..můj milovaný sýr mi smrdí 😲 tak jsem ho vyhodila 😖

mandy20
27. aug 2007

flow, ale vy sa mate aspon naco vyhovorit, kedze ste tehulky tak mate narok na unavu 😀 , ale ja som unavena a nie som tehulka, uvidime 3.9 😵 ci sa podarilo 😅 , inak chodim furt na wc, pobolieva ma hlava, ale nechcem si nic nahovarat 😵

flow111
27. aug 2007

siss tak ja sa uz napchavam zase.... 😅 😅

inak ked kociar objednas inde tak tamtym napis ze objednavku rusis...aby ti nedosli oba 😅

flow111
27. aug 2007

mandy nikdy nevies... 😉

flow111
27. aug 2007

😲 😲 😲 😲

mandy20
27. aug 2007

flow a cim sa napchavas? 😀

flow111
27. aug 2007

papam makovku s kefirom... mnam 😀 😀

flow111
27. aug 2007

som sa prejedla.... 😝 😝 😝 4ks makovky a som ko

sisstin
27. aug 2007

flow: jsem tu z pošty..mi cestou tak tvrdlo břicho..jsem málem nedolezla domů....jasně, že jim tam napíšu, že to ruším..dávám jim čas do středy... 😠

flow111
27. aug 2007

kam ste pomyzli??? tak si idem pustit nejaky film...tak zatim holky 😉

sisstin
27. aug 2007

flow: jsem tuuuuu 😲

sisstin
27. aug 2007

hurááá..už se ozvaliiiii: Dobrý den,

Kočárek je objednaný a každým dnem by měl k nám přijít, abychom ho mohli
odeslat k Vám. Před odesláním budete telefonicky informována. 😀 😀 😀

mandy20
27. aug 2007

sissitin, uz mas dusicku na mieste? 😉 ale aj ja by som z toho bola na nervy 😉

pipi1211
autor
27. aug 2007

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy uz mam kociiiiiiik 😀 😀 😀 😀 😀 je krasny,lahky,prakticky a v stredu by mi mala prist autosedacka boze som stastna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vecer hodim foto 😉

sisstin
27. aug 2007

pipi: no super...já ho snad taky budu mít 😀 😝

mandy: mně šlo o to, zda vůbec ví, že jsem si něco objednávala 😉

mandy20
27. aug 2007

pipi, tak sups s nim do albumu, ja som na kocariky maniak, ked nejaky ukazujem priatelovi, ze ten by som brala, tak on hned ze, to je favorit na tento den? 😀 , ale kym mi budeme nejaky potrrebovat este 100 x zmenim nazor 😅
pipi a doteraz ste ako chodili von?
sisitin, neboj sa aj vas voz budete mat cochvila doma 😉

sisstin
27. aug 2007

mandy: no mohlo by to i počkat..protože jsem objednala látkové plínky plus příslušenství za 1192 Kč 😝 😅

mandy20
27. aug 2007

fuha, a kolko je tam tych plienok, ked stoja 1192,-kc, a ty budes pouzivat latkove? ci to tie latkove sa davaju na tie jednorazovy, nie? 😅

sisstin
27. aug 2007

mandy: no..ono je to drahé 12x Popolino vícevrstevné plenky+3x svrchnáčky (jedny 275Kč 😠 )+Spona..já jednorázovky moc používat nechci..spíš vůbec 😉 Pořizovací cena je vyšší..ale pak když si propočítáš, kolik dáš za jednorázovky...tak je to levné 😉

budis
27. aug 2007

ahojte som tu nova, idem sa pochvalit vysli mi tri tehotenske testy uz som sa objednala u doktora dufam ze mi to potvrdi uz jeden potrat som mala. ked mi vysli tri testy tak by to uz mala byt pravda nie?

mandy20
27. aug 2007

ahojky budis, krasna spravicka GRATLUJEM, tak nam nieco o sebe napismenkuj 😉

bihan
27. aug 2007

Jéj.. tak už ste začali II-ku? 😀
Tak Tery, konečne sa ti tí hajzlíci ozvali? Si dali celkom načas 😅
Pipi, čo máte za vozidlo pre Momo? 😉

sisstin
27. aug 2007

bihan: no maj štěstí 😅 😅 😅 😅 Luci..jsem si zkoušela složit klasickou plenku 80x80 do novorozeneckýho skladu..a jsem v čudu u třetího bodu...tak budu muset trénovat 😅 😅 😅

bihan
27. aug 2007

😀 😀 😀 Neboj, naučíš sa a už sa len budeš smiať, ako ti to na začiatku nešlo 😉

bihan
27. aug 2007

Budis, tak si to hoď do pasu, nech ti pekne svieti tehotenský týždeň 😉

sisstin
27. aug 2007

trošku uklízím..ale jen tak trošku 😕 😅

budis
27. aug 2007

dakujem vam velmi pekne, chcem sa len opytat vas skusenych ze pobolieva ma brusko a ci to nic nieje uz sa bojim aby sme aj o toto nedosli.

sisstin
27. aug 2007

budis: bolení bříška jako na MS je normální..mimi se hnízdí 😉 takže je všechno ok 🙂 😵

budis
27. aug 2007

a to ze napriklad ma tak boli ako by sa mi cele brucho natahovalo. je to zaujimave co to telo robi ked je tam mimi.no som zvedava 3.8.co mi povie doktor ci je vsetko v poriadku.

sisstin
27. aug 2007

budis: no to už máš za pár..a budeš vědět 😉 😀 ty jsi v kolikátém tt? 😕