• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
bihan: no já to nepřičítám MP..páč ani sama to nezvládám..a jinak sex s ním je úúúúplně o něčem jiném, než byl s jinejma..ale teda moc jsem jich neměla :wink:
30. aug 2007 o 18:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ich tiež nemala nijako extra, ale s MM to bola pecka úplne od prvého razu.. to som ešte nezažila...
a nechceš si vypýtať ako narodeninový darček vybrátor? alebo nejaký víkendový pobyt na hľadanie orgazmu? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: (si nerobím prču, v tejto šibnutej krajine to fakt organizujú :sweat_smile:)
30. aug 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ja som svoj prvy mala prave s terajsim a veeeelmi sa mi sex s nim paci, lebo je nezny a moji byvali boli skor taky ....no ini ako moje zlaticko joj jak ho lubim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. aug 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan coooze??? vikendovy pobyt na hladanie o???? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss a sama si skusala? vies aspon budes vediet ako na to o... :wink:
30. aug 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: no já nevím, jestli by mi nějaký vibrouš pomohl :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já jsem prostě taková necitlivá vevnitř nějak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: proto i sebenešetrnější gyn. vyš. se mnou nic nedělá..páč to skoro necítím :wink: ale s MP je to skvělý..ale prostě to konečné O není..nebo to nepoznám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss skusala si prebudit klitoris??? :confused:
30. aug 2007 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: joo..jako je mi to příjemné..ale prostě :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uklidňuje mě, že víc jak 30% žen zažije první O až po porodu nebo po 30.tce :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :sweat_smile: :sweat_smile: ja som mala svoj uplne prvy bez chlapa v sprche... :grinning:
30. aug 2007 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: no na mě to nezabírá tohle :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, ale vibrouš sa nedáva len dovnútra :wink: Občas pomôže aj sprcha, keď MM nie je doma :grinning:
flow, fakt... minule som pozerala reportáž o tom, ako si ženské robia party na chate - zakryjú si stehná nejakou veľkou šatkou a potom spolu v jednej miestnosti hľadajú bod G.. teda každá vlastnou rukou, ale v jednej miestnosti tam vzdychajú... no sila! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to chce trening :wink:
30. aug 2007 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, flow: a jak intenzivně mám tu sprchu trénovat? :confused: Mě to spíš bolí..já si nemůžu nastavit proud :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 18:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteeeeee :slight_smile: za tri!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2007 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaklad je dobre nasmerovat...ja to robim bez tej ruzice... :wink:
30. aug 2007 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi gratulujeeeem :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
30. aug 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: no teda...a jednička je kde? :rolling_eyes: Kecám..gratulacééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co sis losla? :confused:

flow: na naší sprše to nejde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 19:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss neda sa dat dole?? ja som uz rozmontovala asi kazdu.... :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dala mi tri otazky zo sj-tvorenie slov :sweat_smile: rozpravanie :sweat_smile: pods.mena :dizzy_face: a z litiky Velku Moravu :dizzy_face: ,J.C.Hronsky :dizzy_face: a niaku Seradu co jak sa vola? :confused: to som nevedela :grinning: ale uplne v poho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: nedá...pak to rozbiju a rodiče se mě budou ptát, co jsem s tím dělala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 19:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi super gratulujeme :wink: :wink: :wink:
30. aug 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi :grinning: :grinning: sikulka si veeelkaaa sikula :wink:
30. aug 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiš holky..teď dávají nějaký porod na reality...a a ta baba strašně vyvádí :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
30. aug 2007 o 19:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :grinning: :grinning: :grinning: a co si myslis, ze sa pri tom budes usmievat a pisat si na konikovi? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: ale tohle bylo teda přehnaný už :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
30. aug 2007 o 19:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no ved dobre ja som to nevidela lebo nemam tv :wink: :wink:
30. aug 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi!!! Gratulujeeeeem!!!!
Flow, už neviem kto dával link na jeden americký pôrod.. ženská tam vážne strašne vystrájala, mala pri pôrode manžela a oboch rodičov a jej vlastný otec je pri tom nakukoval medzi nohy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
U nás by ju sestrička tak poslala do prdele, že by ani nepípla :sweat_smile:
30. aug 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan to nemyslis vazne???? otec pri porode a cumi jej medzi nohy... :fearful: :fearful: :fearful: booozeeee
30. aug 2007 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to kde mse sa dostali v tejto spolocnosti... :confused: :confused: :confused:
30. aug 2007 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok