Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😃 😃 😃 😃 😃
sisstin
30. aug 2007
bihan: no já to nepřičítám MP..páč ani sama to nezvládám..a jinak sex s ním je úúúúplně o něčem jiném, než byl s jinejma..ale teda moc jsem jich neměla 😉
bihan
30. aug 2007
ja som ich tiež nemala nijako extra, ale s MM to bola pecka úplne od prvého razu.. to som ešte nezažila...
a nechceš si vypýtať ako narodeninový darček vybrátor? alebo nejaký víkendový pobyt na hľadanie orgazmu? :-N :-p 😃 (si nerobím prču, v tejto šibnutej krajine to fakt organizujú :-N)
flow111
30. aug 2007
siss ja som svoj prvy mala prave s terajsim a veeeelmi sa mi sex s nim paci, lebo je nezny a moji byvali boli skor taky ....no ini ako moje zlaticko joj jak ho lubim x-) x-) x-)
flow111
30. aug 2007
bihan coooze??? vikendovy pobyt na hladanie o???? =-) :-N :-N :-N :-N
flow111
30. aug 2007
siss a sama si skusala? vies aspon budes vediet ako na to o... 😉
sisstin
30. aug 2007
bihan: no já nevím, jestli by mi nějaký vibrouš pomohl :-N :-N :-N já jsem prostě taková necitlivá vevnitř nějak :-N :-N :-N proto i sebenešetrnější gyn. vyš. se mnou nic nedělá..páč to skoro necítím 😉 ale s MP je to skvělý..ale prostě to konečné O není..nebo to nepoznám :-N :-N :-N :-N
flow111
30. aug 2007
siss skusala si prebudit klitoris??? =-)
sisstin
30. aug 2007
flow: joo..jako je mi to příjemné..ale prostě :-N :-N :-N :-N
sisstin
30. aug 2007
ale uklidňuje mě, že víc jak 30% žen zažije první O až po porodu nebo po 30.tce 😃 :-N :-N :-N :-N
flow111
30. aug 2007
siss :-N :-N ja som mala svoj uplne prvy bez chlapa v sprche... 😃
sisstin
30. aug 2007
flow: no na mě to nezabírá tohle ]-( ]-( ]-( :-N :-N :-N
bihan
30. aug 2007
Siss, ale vibrouš sa nedáva len dovnútra 😉 Občas pomôže aj sprcha, keď MM nie je doma 😃
flow, fakt... minule som pozerala reportáž o tom, ako si ženské robia party na chate - zakryjú si stehná nejakou veľkou šatkou a potom spolu v jednej miestnosti hľadajú bod G.. teda každá vlastnou rukou, ale v jednej miestnosti tam vzdychajú... no sila! :-N :-N :-N
flow111
30. aug 2007
to chce trening 😉
sisstin
30. aug 2007
bihan, flow: a jak intenzivně mám tu sprchu trénovat? =-) Mě to spíš bolí..já si nemůžu nastavit proud |-| :-N :-N :-N :-N
pipi1211autor
30. aug 2007
ahojteeeeee 🙂 za tri!!!!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
flow111
30. aug 2007
zaklad je dobre nasmerovat...ja to robim bez tej ruzice... 😉
flow111
30. aug 2007
pipi gratulujeeeem 🙂 😉 😉 😉
sisstin
30. aug 2007
pipi: no teda...a jednička je kde? 8-( Kecám..gratulacééééééééé 😃 😃 😃 😃 😃 co sis losla? =-)

flow: na naší sprše to nejde :-N :-N :-N
flow111
30. aug 2007
siss neda sa dat dole?? ja som uz rozmontovala asi kazdu.... :-N :-N
pipi1211autor
30. aug 2007
dala mi tri otazky zo sj-tvorenie slov :-N rozpravanie :-N pods.mena x-) a z litiky Velku Moravu x-) ,J.C.Hronsky x-) a niaku Seradu co jak sa vola? =-) to som nevedela 😃 ale uplne v poho 😃 😃 😃 😃
sisstin
30. aug 2007
flow: nedá...pak to rozbiju a rodiče se mě budou ptát, co jsem s tím dělala :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
aktak
30. aug 2007
pipi super gratulujeme 😉 😉 😉
flow111
30. aug 2007
pipi 😃 😃 sikulka si veeelkaaa sikula 😉
sisstin
30. aug 2007
ježiš holky..teď dávají nějaký porod na reality...a a ta baba strašně vyvádí ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
flow111
30. aug 2007
siss 😃 😃 😃 a co si myslis, ze sa pri tom budes usmievat a pisat si na konikovi? :-N :-N :-N
sisstin
30. aug 2007
flow: ale tohle bylo teda přehnaný už :-o :-o :-o :-o
flow111
30. aug 2007
siss :-N :-N :-N no ved dobre ja som to nevidela lebo nemam tv 😉 😉
bihan
30. aug 2007
Pipi!!! Gratulujeeeeem!!!!
Flow, už neviem kto dával link na jeden americký pôrod.. ženská tam vážne strašne vystrájala, mala pri pôrode manžela a oboch rodičov a jej vlastný otec je pri tom nakukoval medzi nohy :-N :-N :-N
U nás by ju sestrička tak poslala do prdele, že by ani nepípla :-N
flow111
30. aug 2007
bihan to nemyslis vazne???? otec pri porode a cumi jej medzi nohy... 😕 😕 😕 booozeeee
flow111
30. aug 2007
to kde mse sa dostali v tejto spolocnosti... =-) =-) =-)

Začni písať odpoveď...

Odošli