Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
7. nov 2007

😀 😀 to je taky orchester hotovy 😅

flow111
7. nov 2007

😕 kuk 😕

mexx
7. nov 2007

Je tu niekto? 🙂

flow111
7. nov 2007

haloooooo ja som tu 😀

tinni
7. nov 2007

ahojte 🙂

weroni
8. nov 2007

ahojte babulky je tu nieko 🙂

weroni
8. nov 2007

mexx: jej ty mas foto 🙂 a ja ked som ta zbadala ze kto je tu novy 😀 ptom vidim ze mexx 🙂

mexx
8. nov 2007

Jej, Weroni je tu, uz som ta dlhooo nevidela/necitala... 🙂

weroni
8. nov 2007

mexx - hej sak neviem kde mi hlava stoji 🙂 pondelky a stredy mam take dlhe ze ked pridem tak rovno hlavicka do postele - nastastie v utorky a stvrtky ucim len poobede takze doobeda spim 🙂 uz ma to chyta - fakt kazdu chvilu ked mozem tak si pospim 😅
vcera som zaspala na 15 minut ked mi odisiel jeden student a mala som polhodku do dalsej hodiny 🙂 no a tieto volne dni co boli styri tak kazdy den take 4 - 5 hodin v poho...
a ty sa mas ako mexx?

mexx
8. nov 2007

Ja? No, celkom sa da... Pomaly zacinam pracovat, momentalne si vybavujem este nejake vysetrenia, aby som mala vsetko OK, no a inak vsetko v normale, nic moc nove... 🙂
Akurat miestami chytam zachvaty z toho, ako vsetci naokolo cikaju na testiky a oni im ukazuju ciarocku-dve, rastu im bruska, rodia sa deti...a ked to vidim okolo seba, tak mam pocit, ze ak sa rychlo nepridam, tak neprezijem... 😀
Inak aj moja sesterka caka bejby (teda nielen jedna 🙂) a ona tiez mala v prvom trimestri absolutne spankove zachvaty, prespala tri stvrtiny dna a ked bola hore, tak jedla... 😀

weroni
8. nov 2007

mexx - no pekne 🙂 tak uz sa len musis pridat k nam 🙂 ja to zase pojdem aspon na dve hodky zalomit lebo sa mi nejak kruti hlava 😔
inac s tym ze vsetci okolo teba su bud tehu alebo uz mamicky tak ja hned jak som skoncila skolu som zacala robit s detmi aby som si aspon nejak mohla kompenzovat to ze este nemozeme nase vlastne 🙂 a dost mi to pomohlo lebo ja som mala pred dvoma rokmi take stavy ze ma gynekolog uz chcel poslat na psychiatriu - ze ked sa neukludnim a neprestanem sa tak na to babo sustredit tak sa moze stat ze neotehotniem vobec 😖 tak potom som sa troska vdaka drobcom na to prestala tak zameriavat - kedze sme este nemali vyriesene byvanie a akosi to tak samo plynule preslo do takeho stavu ze "sak bude ked to bude mat byt 🙂 a po svadbe ked sme si uz uplne prestali davat pozor a ja som uzivala vitaminky pre planovane tehu - napriek tomu som bola v takom stave psychickom ze ked sa to podari tak to bude ok - brala som to ze vtedy bude na to ten spravny cas. Este sme sice chceli stihnut na Vianoce svadobnu cestu no to je to posledne co by mi vadilo ze uz nestihneme 🙂 namiesto svadobky bude uz pekna prva rodinna dovolenka 🙂

kaciska
8. nov 2007

ahojky děvčata,tak jsem přišla od dr.a mimčo se má dobře,po kolika dnech vynechání mrchy se vám ukázali ty krásné //...dík 😅

mexx
8. nov 2007

No, ja sa snazim stale si opakovat, ze je naozaj dolezite vyriesit byvanie a podobne veci, nechceme byt taki nezodpovedni a mat dieta, ked ho nevieme zabezpecit. Ale su chvile, ked mam uplnu fobiu z toho, ze to strasne dlho potrva a dovtedy sa zblaznim... 😅

weroni
8. nov 2007

mexx - aj ja som mala take stavy, ale ver mi ze sa oplati pockat - pokial nie ste nejaki vyslovene stari 😉
u nas sa to vyriesilo tak akurat nejako - manzel oslavi mesiac pred narodenim malickeho 36-te narodeniny ja sice mesiac po malickom len 22-he 😀 🙂 ale tesime sa 🙂 myslim ze nam to pan Boh pomohol tak cele akosi fajn naplanovat 🙂 a neboj aj tebe to vyjde - mas k tomu dobry pristup tiez ze najprv nachystat prostredie pre to malicke - lebo fakt to financne nie je sranda 🙂 drzim palce 🙂

flow111
8. nov 2007

ahojte 😉

weroni
8. nov 2007

flow ahoj 🙂

flow111
8. nov 2007

Teraz som ulozila maleho, no neviem ci bude spinkat 😅 inak kolko by malo dieta spat cez den? 😕 mne vcera toho prespal az az a vecer som ho nevedela uspat, no ale zabral, chvalabohu 😅

weroni
8. nov 2007

flow no pokial viem tak taketo drobciatka vlastne skoro stale len spinkaju 🙂 takze myslim ze by si sa tym moc nemala trapit - vyuzi to a aj ty si pri nom oddychni 🙂 uz mate vytvoreny nejaky rezim?

arabeska
8. nov 2007

weroni 😀 😀 tak moj branko nespi skoro vobec,kazde babo je ine

flow,bud len rada ze ti haja

flow111
8. nov 2007

weroni my sme rezim zavadzali uz v porodke, no obcas to nevychadza, obcas ho budim na papanie a obcas nespinka vobec... je to taky zvedavec, a je rad ked je pri mne, nema rad asi samotu v postielke aj ked tam ma hracky aby sa na ne mohol divat 😅

weroni
8. nov 2007

flow - no taketo malinkate deticky este hracky moc nevnimaju - mama ktora rozprava a ktorej tlkot srdiecka moze pocut je ovela zaujimavejsia, uznaj 😀 🙂

flow111
8. nov 2007

weroni to by si videla ako si ich obzera a smatra rucickami po nich 😅 ale aj tak najlepsia hracka je mama 😀

weroni
8. nov 2007

arabeska - tak to si asi moc neoddychnes vsak 😅
flow: vazne? no moja najmladsia sestricka ked sa narodila tak kym nemala take dva mesiace moc hracky nevnimala - len hlasy a pohyb okolo nej 🙂 a toho teda bolo pozehnane - sak sa jej okolo postielky stale obsmietali traja starsi surodenci 😀

arabeska
8. nov 2007

weroni ani moc nie,ale napriklad teraz mi spinka,ja sa ho snazim naucit aby spal aspon hodinku doobeda a hodku poobede zatial som sice neni moc uspesna ale dnes sa mi to celkom podarilo 😅 😅 len sa bojim ze si pospi teraz a potom najskor az vecer 😅
a branko na hracky zatial iba cumakuje jeho najviac zaujima davidko je z neho totalne hotovy,ked ho pocuje uz sa aj rehoce 😵

flow111
8. nov 2007

Verili by ste, ze maleho uspal hluk vysavaca?? som ho dala do poatielky lebo som chcela trochu popratat a ked som dovysavala tak kuknem na maleho a on veselo cheni 😀 😅 😅
weroni no ja neviem ale si ich stale obzera a ruckami sa snazi na ne dociahnut 😅

hedunecka
8. nov 2007

flow ja ked som mala tak 10rokov tak som vzdy zaspala ked mum vysavala 😀 😀 aj so sestrou ta si dokonca ten zvuk nahrala na kazetu a potom si to pustala 😀 😀 😀
inak aj moja mala si vsetko obzera a hlavne ked si ju zoberem na ruky to si ide hlavicku odstrobovat jak s nou toci 😀 inak uz ti drzi hlavicku?
ona je taky maly smejo ona na mna iba tak pozera a zacne sa tak smiat a hlavne ked jej prstom po pusinke zacnem brnkat to az tak iiika 😀 😀

flow111
8. nov 2007

hedu na brusku mi pekne drzi hlavicku a ked ho zoberiem na ruky tak este velmi nie 😉 sa stale predklana alebo zaklana no otaca vo velkom 😀 😀

hedunecka
8. nov 2007

no mne uz moja mala kraaasne drzi hlavicku uz ale tyzden a tiez vie pekne past kravicky 😀 😀
no ale tiez musim davat este obcas pozor lebo ona sebou trha a meta sa jak ju vsetko zaujima 😀
inak maly petko je kraaaaaaaaasny som kukala ale sak ty to vies 😀 😀

tinni
8. nov 2007

ahojte 😉

tinni
8. nov 2007

Kde steeeeeeeeeeeeeeeee 😲