• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
Siss, to v nemocnici aj ja :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. nov 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: já právě až doma :unamused:
10. nov 2007 o 11:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan - to je super :slight_smile: sarinka sa narodila v novembri a tiez od nejakeho 5-teho dna spavala pri otvorenom okne - priamo pod oknom a potom ju mamina zacala bravat von ale ked aj bolo blbe pocasie take ze sa nedalo ist von - ked strasne fukalo a snezilo alebo snezo-prsalo tak zase spala na balkone a tam vzdy spala dlhsie ako vnutri :slight_smile:
10. nov 2007 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weroni, tu určite snežiť nebude :grinning: ale pomaly začínajú prichádzať upozornenia, ako sa správať v prípade cyklónov, tak už sa fakt "teším" :sweat_smile:
10. nov 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdo si jde objednat novej telefooooooooon :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2007 o 13:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan - vy vlastne kde byvate? vo francuzsku? si v belgicku ci kde vlastne? :sweat_smile: inac na vianoce vam nechyba sneh? :confused: sice ani my sme sa tu minuly rok nemali moc cim pysit ale predsa - tento rok vraj hlasia tuhu zimu tak mozno budu romatnicke vianoce :slight_smile:
10. nov 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weroni, prvýkrát budem oslavovať Vianoce bez snehu a pod palmami v Afrike :sunglasses: Celkom si to ešte neviem predstaviť, ale snáď to prežijeme :grinning:
Siss, aj ja ceeem! :dizzy_face:
10. nov 2007 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idete na dovolenku alebo tam byvate? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: my sme s manzelom povodne planovali ist cez vianoce na svadobnu cestu niekam do Tunisu alebo tak no teraz moc uz nechceme cestovat ked v brusku vyrasta malicke takze to nechame na prvu rodinnu dovolenku :slight_smile:
10. nov 2007 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak huž jsem ho objednala :grinning:
10. nov 2007 o 14:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, tak hoď link, nech sa aj my pokocháme :grinning:

Weroni, dočasne tu bývame.. na 3 roky.. Inak v Tunise v zime až tak teplo nie je, tak by to nebol veľký šok a v pohode choďte, ešte si len na začiatku tehotenstva, tak si to vychutnajte.. s mimčom už na pláži vylihovať nebudete môcť :wink:
10. nov 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni do tunisu bych nejela, ale nekam do civilizovane zeme ano, my jsme byli minuly tyden v portugalsku, bylo nadherne a uzili jsme si to jako predposledni dovolenou ve dvou. cestovani je v poho, jestli nemas zadne problemy! toho se neboj a stoji to za to
10. nov 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan tak ti poviem ze tu afriku ti fakt zavidim :slight_smile: ja by som bola najradsej keby bolo cely rok leto - takze tam sa musi super byvat :slight_smile: aj ked samozrejme ze aj to ma svoje minusy, no clovek by asi totalne idealne miesto tazko hladal na svete :slight_smile: kde v afrike byvate? inac tvoj manzel je vojak alebo namornik?
10. nov 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nezáviď, je to tu pánu Bohu za chrbtom (sme na Reunione, čo je síce ostrov pri Mauríciu ale je to tak 60x60km a všetko drahé jak šlak - dokonca som po pôrode ani nemohla zavolať domov našim, lebo som nemala špeciálnu kartu :angry: )
Ale zase pekne tu je, to je fakt :grinning: (MM je vo fr. námorníctve.)
10. nov 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: no myslela som si - podla uniformy na vasej svadbe :wink: ach Mauricius, to je moj sen :dizzy_face: naaaaaaaadherne miesto, fakt pan Boh mal uzasne fantaziu ked tvoril svet :slight_smile: ake tam mate teploty? cca? a pisala si ze tam byvate docasne tzn ze kym manzelovi neskonci nejaka sluzba alebo tak? potom sa kam planujete prestahovat? nevadi ze som taaka zvedava? :grinning: :slight_smile:
10. nov 2007 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevadí :grinning: Ale nebližšie pôsobisko si nevyberiem ja, ale armáda.. zatiaľ to vyzerá na ročnú stáž na juhu Fr, ale to je ešte strááášne ďaleko :sweat_smile:
Teraz tu máme 30 stpuňov denne (našťstie občas prefukje vietor), ale vraj bude horšie :sweat_smile: (teda teplejšie :wink:)
10. nov 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan no parádička :slight_smile: takže vás čaká kočovný život? :slight_smile: ináč ako si sa prosím ťa zoznámila s námorníkom? :sweat_smile:
10. nov 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malej ted vyžahnul skoro 90 ml :astonished:
10. nov 2007 o 14:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan mas nadherny fotecky v albiku! priznavam, ze jak jsem ze vseho namekko tak mi i slza ukapla :slight_smile: lepsi nez nejaky dojak v tv :slight_smile:
jaky pouzivas programek na ramovani fotek? vypada to fakt super
10. nov 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin: šak z neho musí vyrásť nejaký chlap :slight_smile: :wink: :slight_smile:
10. nov 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. nov 2007 o 14:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikvik, oooh.. ďakujem :dizzy_face: mrkni do témy o digiscrabooku, ja mám program Corel Paint Shop Pro, ale ono to až tak o programe nie je :wink:

weroni, dúfam, že ma raz z toho sťahovania nešvihne :sweat_smile: A spoznala som ho cez mojich kamarátov, keď sme s kamoškou malali v jednej skvelej reštike v Bretónsku.

Siss, to už Peťo ťahá ako moja :grinning: aj keď minule jej MM dával z fľaše, vycucala 160ml a potom to vyzvracala :sweat_smile:
10. nov 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan a ako na malu rozpravate? predpokladam ze asi dvojjazycne vsak? :slight_smile:
10. nov 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni, jj, nechcem, aby moja dcéra neovládala môj jazyk.. to by bola fakt hanba a navyše dúfam, že s malou sa trošku po slovensky naučí aj MM :grinning:

Siss, pekný haťafón si si vybrala :grinning: Nebudeš mať ale problémy písať SMS s dhlými nechtami? tie tlačítka sa mi zdajú dosť "zastrčené" do klávesnice :wink:
10. nov 2007 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan a vy s manzelom komunikujete po francuzsky?
10. nov 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan tak samozrejme ze je to predevsim o talentu :slight_smile: ale priznejme si, ze o nastroji taky :slight_smile: fakt me to inspirovalo, ze nejake corel taky vyhrabu a zkusim, co na to muj talent :slight_smile:

ja na nase mimi taky budu mluvit cesky, padz bych nesnesla, aby moje deti neumeli muj rodny jazyk! a navic moje rodina jinak neumi :slight_smile:
10. nov 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem zas na nasho drobceka po anglicky - aby vedelo aspon dva jazyky - manzel bude po slovensky, inac asi aj aj obcas ale chcem hlavne po anglicky
10. nov 2007 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni to jsem zvedava, jak dlouho vam to vydrzi :slight_smile: ja jsem na detech znamych zjistila, ze se s miminem jinak nez cesky bavit neumim :( a navic bych nechtela, aby pochytili muj akcent
10. nov 2007 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikvik no vies ja si na to trufam len vdaka tomu ze uz treti rok ucim deticky Aj - v skolkach a chodim sukromne do rodin a robim aj English babysittin - opatrujem deticky od niekolkych mesiacov a na ne zozpravam cely cas co som s nimi len anglicky. a ma to efekt takze chcem aj s nasim :slight_smile:
10. nov 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Weroni, už si niekedy stretla Francúza, ktorý by ovládal iný než svoj jazyk na prijateľnej úrovni? :grinning: (je neskutočne málo :wink:)... Ja som povolaním učiteľka francúzštiny, takže to problém nebol.
Inak s tou angličtinou je síce fanj, ak sa na to chceš dať, ale zožeň si všetky možné riekanky, básničky a detské pesničky a hlavne práve nemôžeš hovoriť s mimčom dvomi jazykmi.. ak sa na to chceš dať, bude ťa to stáť kopec energie (verím, že výsledok stojí za to :wink:), ale ak nemáš dobrý detský slovník, tak nad tým ani neuvažuj :sweat_smile:

Vikvik, no jasné, čím lepší program, tým ľahšia práca :wink: Ale dá sa to s akýmkoľvek programom, ktorý pracuje s vrstvami... Ja na moje PSP-čko nedám dopustiť, Photoshop má svoje výhody, ale na úpravu fotiek sa mi zdá tento rozhodne lepší.
10. nov 2007 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha.. nič som nepovedala :wink: Ale fakt musíte mimi naučiť, že toto je mamin jazyk a toto je otcov jazyk, lebo inak v tom bude mať chaos a nebude chcieť hovoriť vôbec :sweat_smile:
10. nov 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok