• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
vik: já taky chtěla holčičku..a je to kluk..zvykneš si hned :wink: a chlapečci milujou maminku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2007 o 16:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dyk, tim se jako uklidnuju :slight_smile: padz drahous furt rika, ze to bude tatinkova holcicka a ja zarlim a vracim uder tim, ze to bude mamincin chlapecek :slight_smile: jen nevim nevim jak mu bude zachazet s pindikem kdyz s tim nemam vlastni zkusenosti :slight_smile:
10. nov 2007 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vik: ono se s tím do roka prej nic dělat nemá :wink: :confused: ale když jsem ho čistila ubrouskama..tak mu ta předkožka šla stáhnout sama od sebe :wink:
10. nov 2007 o 16:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no z Ba je to dost, cca 1,5 hod - max 2 - podla toho akou cestou ides
pockaj a on byva v seredi ci v blave?
10. nov 2007 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis ani mi to nerikej, ja uz se desim ted! akorat dneska mi prave psala kamaradka, co ma kluka neco o pretahovani predkozku a mne behal mraz po zadech! to bude asi delat tatinek! :slight_smile:
10. nov 2007 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: on je furt v práci v Ba..24 hodin denně..do Seredi jezdí na jednu noc v týdnu..když vůbec dorazí :unamused:
10. nov 2007 o 16:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: a kde potom prespáva cez týzden?
10. nov 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: on je v práci víš..ve dne´, v noci..když má denní v NBS..tak má noční na Greslingovej..a když má noční v NBS..tak přes den dělá závlahy :unamused:
10. nov 2007 o 16:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuj sak sa ti scvokne siss z tolkej roboty :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: takze on vlastne spi v praci, dobre som to pochopila? :confused:
10. nov 2007 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni:jj..v NBS může tak 3 hodiny..a v tý budově taky..záleží, jak dlouho tam jsou ty lidi z kanceláří :wink:
10. nov 2007 o 16:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: no teda ale fakt neviem ze ako dlho takto vydrzi a ma vobec volno?
10. nov 2007 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: no to volno je tady :wink: se mnou :wink: ale to jsou ani ne dva dny za 14 dní i více :confused: :unamused:
10. nov 2007 o 16:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin: aj tak mi to nejde do hlavy sak to neni robot predsa... takze ked sa to vezme z toho oficialneho pohladu tak on vlastne "nespi" vobec za 24 hodin? :confused: proste cez den ho eviduju tam a v noci zas inde?????????? jejda az ma zamrazilo ze by som nemohla spavat :confounded:
10. nov 2007 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: :unamused: já taky nechápu, jak to vydrží :unamused: však on dojde sem..a spí třeba 8 hodin..a chrápe jak prase :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale minule se celou noc staral o malýho..a to už jsem myslela, že ho klepne pepka :rolling_eyes:
10. nov 2007 o 17:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin to je drsny :( proc to dela?
10. nov 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: no len vam drzim palce, ale mala by si ho upozornit ze dlhodoby nedostatok spanku moze vela veci pokaslat... na zdravi :unamused: aby to nelutoval neskor, ja viem, ze ked clovek dobre zarobi tak si povie ze to stoji za to ale podla mna to za to nestoji - hlavne z dlhodobeho hladiska - ono sa to urcity cas da zvladnut ale podla mna nie dlho :unamused:
10. nov 2007 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikvik: to je na dlouho.. :wink: :unamused: prostě živí spoustu lidí..a to stojí peníze :unamused:
10. nov 2007 o 17:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: on to nedělá, že ho to baví..ale že musí :wink: :unamused:
10. nov 2007 o 17:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: ja viem len som z toho taka vyburana ze sa obavam aby ho fakt nekleplo ... no ale snad ked uz budete spolu byvat sa ukludni :grinning:
10. nov 2007 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: no to právě nevim..to bude furt stejný :confused:
10. nov 2007 o 17:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: mozno nie :slight_smile: musis verit :slight_smile: syncek ho bude potrebovat tak urcite bude chciet s vami travit viac casu :slight_smile:
siss, no ja si idem troska lahnut, uvidime sa zajtra :slight_smile:
papa :slight_smile:
10. nov 2007 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: pá kočko :wink: :slight_smile:
10. nov 2007 o 17:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je fakt silene, se strha.
a ty jsi dobra, ze to zvladas vsechno sama!
10. nov 2007 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikvik: já mám super rodiče... :wink: sama bych to určitě nezvládla :wink:
10. nov 2007 o 17:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vik: jinak ta předkožka..to nic není..to je stejný jak u tvýho chlapa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: akorát musíš jemně :sweat_smile:
10. nov 2007 o 17:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss ale u myho chlapa si nepripadam jako uchyl :slight_smile:
ja mam mamku pochopitelne daleko, takze budu zavisla na svagrovych a tchyni (ktera mi prijde lehce dementni uz) a je super, ze Andys ma narok na 14dni volna, tak aspon ty prvni tydny s nama zustane pekne doma a vyzere si to tez :slight_smile:
10. nov 2007 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikvik: to není, že mu ho chytíš..a jedeš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to jen jemně zkusíš, jestli to jde :wink: taky mi to přišlo v těhu blbý...ale pak to bereš jinak :wink:

ta pomoc je potřeba..první den doma jsem byla na prášky..celou noc ho měla mamka, páč já jsem se musela vyspat..byla jsem oteklá jak dýně z nedostatku spánku :wink:
10. nov 2007 o 17:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje mama se chystala, ze prileti hned po porodu, ale ja mam strach, ze bych ji v poporodni depresi zabila :slight_smile: nekdy je totiz k nevydrzeni! takze jsme se nakonec domluvily, ze prileti az kdyz bude Andy zpatky v praci a budeme aspon trochu usazeni a budeme mit uz nejakou zajetou rutinu.

mno, tak snad je to ta holcicka a prekozku resit tentokrat nebudu! :slight_smile:
akorat mi ted v brise zacala vibrovat, by me zajimalo, co se ji zas nelibi
10. nov 2007 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vik: už kope..mě začal až někdy po 20tt :wink:
10. nov 2007 o 17:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikvik, tak ty si v Škótsku? čo blbneš? veď tam je Čechov a Slovákov ako nasr.. tých :sweat_smile: Strávila som minulé leto 4 mesiace na zámku blízko Dundee a robili tam okrem mňa 3 poliaci, jeden dvaja Češi a jeden Slovák, takže sa mi za rodným jazykom ani nestihlo cnieť :wink:

No a ja som strašne rada, že mača o pôrode neprilete, lebo by to asi tiež skončilo vraždou :sweat_smile:
10. nov 2007 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok