• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
Ozaj, ja som až do 20tt cítila, že to bude chlapec... Vtedy mi doktor na UZV s istotou a vysmiatou tvárou povedal, že to bude dievčatko.. som vybuchla od smiechu, lebo som to vôbec nečakala :sweat_smile:
10. nov 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za chvíli budeme koupat..pomoc :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. nov 2007 o 17:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Siss, my už máme kúpanie za sebou a ja sa na to vždy teším, lebo tá naša žubrienka si to fak užíva a ani pri tom nemukne.. potom napapať, do postele a za pár minút je tvrdá... ja to furt hovorím, zlaté dieťa :grinning:
Ale ak Peťo nemá rád kúpanie, tak to zase nemusíš siliť.. stačí poriadne umyť bez kompletného vyzlečenie.
10. nov 2007 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak? To by nešlo..by stejně řval a kroutil se :sweat_smile:
10. nov 2007 o 17:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reve aj keď prebaluješ?
10. nov 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: no většinou jo :sweat_smile:
10. nov 2007 o 17:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počkaj, a kedy nereve? :sweat_smile:
10. nov 2007 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: když spí.. :confused: já jsem ho ještě neviděla vzhůru, aby neřval :confused:
10. nov 2007 o 17:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vzhůru moc není.. :confused: pokud ho nebolí břicho..nebo ho nekoupu a nepřebaluju..tak spí...ale aby byl vzhůru..to neznám :confused:
10. nov 2007 o 17:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: on je velkej rozdíl mít měsíční dítě..a dvoutýdenní :wink: jak ho už moc nebolí břicho..tak spí od rána imrvere :confused:
10. nov 2007 o 17:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už máš trojtýždňové :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Sára sa zase od narodenia až tak veľmi nezmenila :wink:
A prvýkrát ju potápili prdíky tento týždeň :sweat_smile:
10. nov 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: tak co psaly holky..tak už měsíční děti něco dělají..a vnímají..docela..on jen spí :confused:
10. nov 2007 o 18:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...Sára síce vníma a kuká na mňa ako puk, pozerá po hračkách a rozhadzuje všetkými končatinami (teda to vlastne od narodenia :grinning:), ale aj tak strašne veľa času cez deń prespí :wink:
10. nov 2007 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan: on na mě podle mě vůbec nekouká..jsem mu úplně šumák...je mu jedno, kdo se o něj stará..v knížkách píšou, že rozeznávaj matku až někdy ve 2 měsících a tak..ale každý dítě je jiný :wink: on se zas snaží přetočit na břicho sám už :sweat_smile:
10. nov 2007 o 18:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je nejaká blbosť..my keď sme boli u lekára, to mala Sára 19 dní, tak som ani nepotrebovala niečo povedať a nepozerala sa ani po lekárovi, ani sestričke, vkuse kukala len na mňa :dizzy_face:
Ale som za, každé dieťa je iné a tieto tabuľky fakt sedia len na málokoho... tá naša zase začala cestovať po postieľke.. občas ju nájdem naprieč postieľkou :sweat_smile:
10. nov 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska mi přišlo, že čučí na vzor sedačky..ale nevim :confused: :sweat_smile:
10. nov 2007 o 18:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin ono nekope, ono vibruje :slight_smile:
bihan cesi asi v Edi jsou, ale ja jsem jeste zadne nenasla :( v Glasgow jsou urcite, je tam dokonce obchod s ceskyma a slovenskyma potravinama, ale tady fakt nic. polaku jak nasrano, to jo :slight_smile: taky si furt vsichni mysli, ze jsem polka a vytaci me to k smrti.
siss to je neskutecne jak jsou ti chlapi urvani uz od narozeni, co?
10. nov 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vik: no to teda jo..zas byl boj u koupání a pak jsem ho navlíkla do županu :sweat_smile: tak jsem ho blejskla :sweat_smile:
10. nov 2007 o 19:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma krasny zupanek! aspon ze to sve rvani kompenzuje tou svou roztomilosti :slight_smile: ja se tak modlim, abych mela hodne miminko, protoze s mou trpelivosti bych ho asi po hodine rvani nekam odlozila, zakryla dekou a bylo by :slight_smile:
10. nov 2007 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikvik: po hodině řvaní ho předávám mámě :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. nov 2007 o 19:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozna ten prilet te moji hned po porodu jeste zvazim :o))))))
10. nov 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vik: ale dneska jsem jakž takž vyspaná, tak se to dá...ale jak člověk není vychrněnej, tak má nervy :rolling_eyes: nebo depku :rolling_eyes:
10. nov 2007 o 19:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ono to bude lepsi a lepsi, aspon to kazdy rika. ja se na to male strasne tesim na druhou stranu se desne bojim, jake to bude a jak to budu zvladat. ale to asi kazdy a kdo rika ze ne, tak keca :slight_smile:
10. nov 2007 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,snažilky,těhulky,jsem tu nová tak jestli mě přijmete mezi vás?? :wink: Jsem na půl těhulka a na půl snažilka,14dní mám zpoždění,po ránu a i během dne mi je špatně tak v úterý se budu objednávat k doktorce :slight_smile: Doufám,že už konečně to vyjde,snažíme se půl roku..
11. nov 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :wink: jasne pod ku nam :slight_smile: a testik si si nerobila?
11. nov 2007 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky..a vítej :wink:

tinni: kuk :slight_smile:
11. nov 2007 o 11:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau siss, tak ako sa ti paci byt maminkou? :grinning:
11. nov 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Omlouvám se jestli to tady píši špatně,ale ještě toto forum moc neovládám tak se nezlobte :wink: Testík jsem nedělala,protože jim moc nevěřím radši si počkám až na vyšetření,myslíte,že podle příznaků se už zadařilo?? :sweat_smile: Ještě se mi to takhle dlouho nezpozdilo,už to bude 14.den a mám nevolnosti,furt bych něco požírala :grinning:
11. nov 2007 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni: střídavě jasno a oblačno :sweat_smile:
11. nov 2007 o 11:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nedocitavam vas, lebo som leniva :sweat_smile: ako sa mate?
11. nov 2007 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok