Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
11. nov 2007

rossib, no vyzera to velmi nadejne 😉 ja ked som bola tehu, zistila som to tak, ze som nic nemohla zjest, nevracala som, len som do seba nic nedostala... no a samozrejme mi meskala... ale ak ti uz 14.den meska, tak testu mozes kludne verit, lebo to uz je hcg dost vysoke a ukaze ti pozitvne kazdy test aj behom dna 😉

tinni
11. nov 2007

siss 😀

sisstin
11. nov 2007

flow: prdíky, prdíky..ale už je to lepšííí trošku 🙂

r.o.s.s.i.b
11. nov 2007

Tinni,a na první vyšetřením mi řeknou hned jestli jsem těhu nebo se čeká na výsledky??Už bych si moc přála,aby to vyšlo 🙂

sisstin
11. nov 2007

r.o.s.s.i.b: měli by ti to říct hned 😉 🙂

tinni
11. nov 2007

rossib, oni ti vezmu krv a potom sa par dni caka... ale v podstate doktor uz vie odhadnut podla maternice, ci si tehu, lebo uz si vlastne 6.tt, ak si tehu a to uz sa vraj da na pohlad odhadnut...
a kedy tam ides, zajtra? 🙂

r.o.s.s.i.b
11. nov 2007

Oni tam jsou jen úterý a čtvrtek a docela maj plno,tak tam zavolám hned ráno v úterý,jsem z toho nervozní,že zase nic,ale já si myslím,že už se zadařilo,taky mám furt chuť na kyselý 😀 Což mě nikdy nebralo..

sisstin
11. nov 2007

ros: záleží na Dr, já tam volala v 6tt-jak jsi asi teď ty..a objednali mě až na 9tt, že dřív stejně není, co vidět 😉 tak si udělej testíky..nebo si zajdi někam do laborky..tam ti to vyhodnotí z krve ihned 😉

r.o.s.s.i.b
11. nov 2007

Tak já zkusím ten testík a,když tam budou 2 // tak je to jistý??

sisstin
11. nov 2007

ros: tak na 100 pro asi ne...ale už je velká pravděpodobnost..a z tý krve je to skoro na 100 pro 😉

tinni
11. nov 2007

rossib, tak vyskusaj test a budes kludnejsia a hned v utorok chod k dr. aby ti to potvrdil 😉 on ta aj tak asi najskor posle na ultrazvuk, lebo iba ten je na 100%

hedunecka
11. nov 2007

jeej dalsia tehulka?? 🙂
rossib neboj urcite si ja som si spravila test na 30den od posledned MS cize iba 2dni mi meskali a hned boli // ale dokina mi nevedela povedat na 100% lebo to bol este len 5tt povedala nieco tam je ale nie som si ista, tak mi zobrala krv a z toho mi potom povedala ze mam vysoke HCG cize som 😀

baby u nas je asi 15-20cm snehu a fuuuuuuuuurt snezi

sisstin
11. nov 2007

hedu: tady ze sněhu chčije 😅

hedunecka
11. nov 2007

😀 😀 no ja rozmyslam ci mam ist s nou von 😕

sisstin
11. nov 2007

hedu: já mám tygra na balkoně už dvě hodiny 😉

sisstin
11. nov 2007

hedu: jsem ho vyfotila 😉 😅

hedunecka
11. nov 2007

😵 malyyyyyyyyyyyy petkooo jak si tam buvinka 😀 no tusim ju idem aj ja nalozit do kocara len idem skontrolovat pocasie

sisstin
11. nov 2007

hedu: ale ven bych nešla ani za mák...díky za ten balkon 😅

pipi1211
autor
11. nov 2007

caute 🙂 no ta moja nemusi byt ani na balkone a haja ako zarezana 😀 😀 😀 doobeda hodinku so mnou a poobede hodinku s tatom 😀 😀 😀 😀

hedunecka
11. nov 2007

siss no dala by som ju aj ja na ten balkon ale nechce sa mi tam teperit kocar..zacalo snehoprsat 🙄

pipi no mne tiez spi jak zarezana v lehatku na posteli a to sa zobudila o 13 prvy krat

sisstin
11. nov 2007

hedu: já mám přes něj slídu 😉

pipi1211
autor
11. nov 2007

no my niekedy spime cez den a niekedy sa nam nece ale viac je tych spacich dni 😀 😀 😀 😀

hedunecka
11. nov 2007

no u nas je 1 stupen uz sakra tak prsi kua fiks ked chcem ist s nou von vzdy musi nieco do toho prist..

pipi to mi ani nehovor ze bude cez den hore ja stale dufam ze ked bude aj vacsia ze bude stale spat 😀

tusim sa idem nieco ucit lebo sa do toho nemozem nikaj nakopat 😅 🙄

pipi1211
autor
11. nov 2007

ucit? ty si teraz dorabas ten stvrty rocnik? no hedi to som si inak aj ja myslela ze bude stale spinkat a ja ze si budem moct pospat aj do 12stej a nieco porobit ale pravda je ina no celkom sa to este da 😀 vstavame o 9.00 sme tak dve hodky hore potom ideme hajat na taku hodinku.... potom sme tak tri hodky hore a zasa hajat na hodku a niekedy aj okolo siestej siedmej na pol hodku zalahneme ale to uz nie som moc rada lebo potom ide neskoro spat 😠

hedunecka
11. nov 2007

pipi ano idem ale teraz budem tento rok robit iba skusky a az ten dalsi pojdem sakra a to uz bude mala vacsia tak neviem ako to budem zvladat ucit sa 😔

sisstin
11. nov 2007

hedu: ty nemáš ještě školu hotovou? 😕

hedunecka
11. nov 2007

siss nie lebo z jednej som odisla v 4rocniku a presla na inu kvoli tomu ze som lezala dlho v nemocke a uz by som to nezvladla tak som to zdala ale teraz mi to vyhovuje ze nemusim xodit do skoly ale teraz pojdem spravit len skusky z pol roka

flow111
12. nov 2007

Halo ahojt to co sa tu deje? 😕

hedunecka
12. nov 2007

flow 🙄 nexapem..

flow111
12. nov 2007

no so siss.... 😕