Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

dzej
18. nov 2007

weroni já myslela ten gymnastický balon 😉 😉 😉 Jinak se máme fajn, díky za optání, docela mám teda chutě, tak se musím krotit, ale jinak dobrý. Nám dopadl UTZ dobře, vše je v pořádku a máme 23cm a 350g 😀 a co ty, dobrý??

weroni
18. nov 2007

dzej: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😀 😀 😀
dzej teda ale mi to pali vsak 😀 😀 😀 😀 😀 jasne, ja som inac trubka 😀 😀 😅 😅 😅
no a co nan hovoris? 🙂 aj na nom cvicis?
mne nastastie vobec nebyva zle - ani raz som doteraz nastastie nevracala, len som unavena a obcas nemam chut na normalne jedlo len na ovocie 😖 ale inac v poho, myslim si ze ked aj mam teraz take dni ze toho zjem menej, je to lepsie nez ako keby som zjedla dost a vsetko vyvratila...
Juj no ja sa tesim na ten nas druhy utz 🙂 my by sme mali dnes zacat 11-ty tyzden takze ked pojdem na utz tak budeme mat akurat prvy trimester za sebou 🙂
prave chystam pre deticky program na vianocnu besiedku 🙂

dzej
18. nov 2007

weroni 🙂 jo je super, zatím na něm jen sedím a kroutím se. Musím si najít na netu cviky. Zkusila jsem si lehnout, ale přítel mě musel zvedat, protože jsem to sama nedokázala ☹ Jojo, já taky jedla míň a spíš častji a strašně moc jsem jedla brusinky. Jakto, že jdete tak brzo na druhý UTZ, to už bude rozštěp páteře a srdeční vady??? Já byla až teď ve 20tt

weroni
18. nov 2007

dzej no neviem co vsetko bude vidiet, my sme boli na prvom v 7 tt a teraz nam to vyjde na 13-ty tak neviem 😕
no a potom sa niekedy v 15-tom tyzdni chystame na ten 3 D utz tam to bude zaujimavejsie 🙂
dzej tu u nas vychadza casopis mama a ja - neviem ci aj u vas nevychadza - tam su teraz v kazdom cisle tehu cviky aj na lopte ale urcite najdes aj na nete toho dost. inac este super poloha je ked si cupnes a opres sa chrbtom o loptu - pokial este nemas taku istotu na tom balone tak si ju skus opriet o nieco pevne - napr. o stenu a tak sa o nu opri - to je super na chrbatik 😵

dzej
18. nov 2007

weroni, aha, tak dík, to zkusím. Ale radši si balon opřu o zeď 😀 a lehneš si na balon i břichem nebo to radši ne?? Není brzo na 3D v 15tt?? Prý je to ideální až po 20tt prý je to tak už "hotovej človíček". Tak v tom 13tt UTZ mi zkoumali jestli má obě ruce, obě nohy a jak tluče srdíčko a nechala jsem si udělat ty NT testy na Dawna atd...

weroni
18. nov 2007

dzej: no na brusko som si neskusala lahnut, akosi sa mi najlepsie spava na boku (ach jaj, co budem robit ked budem mat kotol v takom 38 tyzdni 😅 😅 obcas sa na posteli pretocim tak ze som "napoly" na bruchu a napoly na boku ale na lopte som to neskusala radsej ale ked sa o ten balon opres chrbtom to je hotova pohadka 🙂 no ja sa tesim ked mi skonci prvy trimester ze zacnem zas plavat a tancovat brusne tance - lebo tie sa uz dlho nenatancujem 😀 ale aj plavanie aj tance mi dost chybaju - citim to na chrbte

weroni
18. nov 2007

dzej jaj a este k tomu utz: u nas je jedno stredisko ktore odporuca robit prvy 3D utz medzi 13 az 17 tt a potom druhy okolo 20 tt - vtedy robia tusim aj kompletnu morfologiu a neviem co este k tomu 😕

dzej
18. nov 2007

weroni, mě plavání dr nedoporučila kvůli různým zánětům atd.... ale taky mi to chybí, docela jsem sportovala a teď chodím jen se psem. Jak ráda bych šla na squash nebo běhat... břišní tance můžeš dělat??

weroni
18. nov 2007

dzej: ano ale samozrejme s riadnymi obmedzeniami. pomalicky a tak ako stiham a vladzem 🙂 a to plavanie som tiez "odstavila" hlavne pocas tohto prveho trimestru, potom uz vraj mozem v poho, len v tom prvom trimestri je aj telo nachylnejsie na rozne infekcie a tak...

tinni
18. nov 2007

ahoj dzej, brusne robit okrem raznych pohybov a kruzenia hrudnikom atd.
som lektorka BT, takze ak by si chcela nieco o tom vediet, poviem ti 😉 ja som tancovala do 37.tt a este som aj viedla kurzy pre tehulky 🙂

dzej
18. nov 2007

ahoj tinni, jsem netušila, že těhule může..já o tom nic nevím, ale když jsem viděla, tak se to bříško hodně třepalo 🙂

tinni
18. nov 2007

no mozes, ale opatrnejsie 😉 ziadne ostre pohyby, prip. twistovy pohyb je uplne vyluceny, pohyby hrudnikom nesmu ist do maximalnych pozicii, iba naznaky...
najlepsie su kruzive pohyby, jemne "shimi hez" 😉

weroni
18. nov 2007

tinni ty si lektorka tancov? jeeej to je super 🙂 no bohuzial v Senci je len jedna pani co robi brusne tance a tie nie su vyslovene pre tehulky ale aj tak su vraj velmi prospene - teda ja som osobne pocitila zmenu - mala som strasne bolestivu menstruaciu - vzdy som prve dva dni prelezala s krcami a bolestami - brusaky mi to dost upravili no hlavne aj na chrbat mi to velmi dobre robilo - mam skoliozu takze som fakt velmi vela pozitivneho pocitila na chrbatiku no a tinni ta pani co robi tie tance teda nema na to ani ziaden papier ani tak 😖 tak myslis ze ked to vazne tak vegetne budem robit - hlavne mne uz ten zakladny postoj velmi pomaha, co ty na to? ako odbornicka 🙂

tinni
18. nov 2007

weroni, musis ju hlavne informovat,ze si tehu, nech ti trosku upravi tu hodinu 😉 v podstate aj mne chodili niekedy tehu kocky na normalne hodiny, ja som ich len pocas hodiny upresnovala, co maju robit jemnejsie, prip. co je pre nich nevhodne, namiesto toho som im dala nejake kruzky 😉
inak ten zakladny postoj je super, posilni ti panvove dno, bude sa ti lepsie rodit 😉

dzej
18. nov 2007

že bych teda taky koukla po nějakým kurzu?? 😉 vidina dobrýho porodu mě láká 😀

tinni
18. nov 2007

dezj, urcite ale v kazdom pripade upozorni lektorku, ze si tehu, lebo ti musi upravit tie cviky! 😉

dzej
18. nov 2007

tinni já bych šla speciálně pro těhulky, myslím, že v Brně určitě něco bude. Podívám se a když se mi to bude líbit, tak se přihlásím. Ptřebuju se hýbat. Díky za radu 😉

weroni
18. nov 2007

dzej aj mna aj mna 🙂 😀
tinni no to je parada ze tu mame online brusnu poradkynu 😉 inac ty si mala aky porod? myslim ci to fakt dobre vplyva lebo napr na plodnost ze to ma pozitivne ucinky o tom nepochybujem lebo jedna moja "spolutanecnica" porodila dve deti napriek vnutromaternicovemu teliesku 😅 😅 😅

dzej
18. nov 2007

weroni jasně, i tobě 😉 tobě hlavně za ten balon. Holky, jdu se psem a pak pomalu do postele, ráno vstávám. Ahojky

weroni
18. nov 2007

ok dzej aj ja uz idem tak papa baby dobru nocku 🙂

flow111
19. nov 2007

hojky 😉

flow111
19. nov 2007

coze ste tu tak zriedka? ☹

flow111
19. nov 2007

😲 😲 😲 😲 halo?

tinni
19. nov 2007

ahojte kocky 😉

weroni
20. nov 2007

bre ranko, je tu niekto? 🙂

nemo1985
20. nov 2007

Ahojky holky, já o mimi přišla v 8tt(zamlklé těhotenství). Začala jsem špinit, a byla 3dny v nemocnici, vše bylo ok, dávali mi nějaké léky 3x denně. Po příjezdu domů jsem začala krvácet, tak hned zpět jsem jela a doktor mi řekl, že plůdek odumřel. První měsíc byl pro nás hrozný. na sál jsem šla 20.8.07 a 29.9.07 jsme měli svatbu. Včera to byli 3měsíce, doktor říkat, že po3měsícíh to můžeme znovu zkusit. Beru kys. listovou a vitamín B6 1xdenně. Tak ted uvažuje, zda do to toho jít a zkusit to v půlce prosinci, tedy po 3 a půl měsíci 🙂

r.o.s.s.i.b
20. nov 2007

Ahojky,chtěla jsem se zeptat zda vás taky bolí bříško jako při MS a proč tomu tak je??K doktorce jdu až 3.12.tak jestli s tím máte zkušenost,mě to bolí sice jen 4*za den,ale je to nepříjemné ☹ 😎

flow111
20. nov 2007

rosi to je normalne 😉
nemo budeme urcite drzat palceky aby vam to vyslo 🙂

flow111
21. nov 2007

😕 ahojte....
ako sa mate dievcata? vy tu uz vobec nechodite alebo co? 😒 hmmm

adriana1
21. nov 2007

Ahojte,
mám se docela fajn. Jsem štasná ale trochu i smutná. Ty?
rosi flo má pravdu