Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
18. dec 2007

pipi: co robi tvoje male zradielko? 😀 (myslim to nazozratie dieta 🙂 to ako vstavala z postielky na youtube nemalo chybu 😀

karkulka55
18. dec 2007

pipi: sak tedaaa 😀 😀

sisstin
18. dec 2007

jo holky..už se debatí 😀 😀 😀 😀 😀 musíme zaútočit na třetí téma 😀 😀 😀

weroni:zatím to teda nevypadá vůbec nijak 😠

pipi1211
autor
18. dec 2007

akurat na mne haca a vsetko mi zhadzuje zo stole a trieska do klavesnice a ani cez nu poriadne nevidim tak ak pisem niake blbosti to nie ja to momo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

karkulka55
18. dec 2007

pipi: moni je uz velka slecna, kokso sak uz bude mat 7 mesiacov, to leti... 😲 a je strasne zlataaa...aj ja som okukavala youtube,he 😅

sistin prestala trucovat 🤐 , tak sa veseetko polepsilo 😀 😉

sisstin
18. dec 2007

pipi:koukám na tvoje nehty..to jsou nalepený nebo gelovky? 😕 Mně ted udělala krásný nehty..asi je vyfotim..at maj zas, co mazat 😅

pipi1211
autor
18. dec 2007

to mam gelove... konecne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len uz ich mam strasne dlhe a dost vyrastene tak pojdem cez vikend na dorabku 😀 😀 😀 odfot nechtiky nech sa pokocham 😀 😀 😀 😀 😀 😀

weroni
18. dec 2007

pipi: nuz vies aj ona sa chce zapojit do debaty 🙂
siss: to ma mrzi ze sa veci nehybu... cez sviatky sme sa mohli stretnut ked bude volno...

pipi1211
autor
18. dec 2007

ozaj siss vy uz ste na SK? 🙂

sisstin
18. dec 2007

holky..tak už..ale nejde mi to vyfotit..to stříbrný se blejská 😠

pipi, weroni:MP se stále nerozhoupal 🙄

weroni
18. dec 2007

siss: musis ho nakopnut nejak.. vymysli nieco 🙂 na sviatky by vas mohol aspon zobrat sem 🙂

sisstin
18. dec 2007

weroni:eeeeeeeeee..nechciiii..a malej ani nemá pas..a na takový cestování ještě není dost starej 😉 22-23 bude tady..a pak na Silvestra 🙂

weroni
18. dec 2007

siss: no tak niekedy nabuduce 🙂 len ho musis cez sviatky spracovat aby to "nabuduce" bolo uz coskoro 😉

arabeska
18. dec 2007

sisstin,jeej ty si zase tu?no to ma tesi 🙂

sisstin
18. dec 2007

arabeska: 😀 😀

flow111
19. dec 2007

Ahojte 😉 sme mali vcera trojmesacnu ko a maly bol pochvaleny ako rastie a aky je sikovny jak si gagoce a kope a dviha sa no proste je to moje zlaticko....
boli sme aj trochu chorucky ale uz je lepsie 🙂 ako sa tu mate?

hedunecka
19. dec 2007

ahoj flow a aj vas ockovali uz?ja som to musela prelozit na bud.tyz.lebo nechcem aby mala heidi teplotu cez vianoce a bola nerva 😉

mne sa vcera prvy krat zasmiala nahlas, taka bola zlata taky pekny hlasok mala 😀 😀 😀 doteraz robila pri smiexu iba aaaa,kxx a vcera sa uz pekne zarehotala
no ideme sa kocarovat trxen 😀 😉

sisstin
19. dec 2007

holky..malýho očkovali už v porodce..ale nemá žádnou reakci..takže ve dvou letech prej znova 😕

hedunecka
19. dec 2007

siss no sak to aj nas a na ramene ma taku cervenu mini gulicku ale teraz v 3mes.sa ockuje znova a ze z tejto vakciny mavaju deticky az 39-40 stupnove horucky a su nervozne 😖 😠 ta moja dokina ju fakt chcela ockovat na vianoce 😠 😠 😠

hedunecka
19. dec 2007

akoze nemal reakciu?ze sa mu nespravil tan cerveny pupacik po tom? 😕

sisstin
19. dec 2007

hedu:neudělal..ale holky mi psaly, že se to má udělat do 3 měsíců..tak to máme ještě čas 😀

hedunecka
19. dec 2007

a nema tam ani malilinky fliacik?to som este nepocula ze nezareagoval..a co ti povedali ze preco? 😕 a co robkate??mne mala zase spi na ceciku 🙄

sisstin
19. dec 2007

hedu:nemá tam nic..ani mi nikdo neřekl, že by se mělo něco dít..to jsem si přečetla na netu až..jinak spí...co jinýho 😅

hedunecka
19. dec 2007

a dr.ti nic na to nepovedala? 😕 a uz sa ma lepsie brusko ho uz posluxa?

sisstin
19. dec 2007

hedu: Dr. se mu na to ani nedívala..prej se to řeší až na tý poradně ve třech měsících 😉 jj..je to lepší..tak spí 20hodin denně konečně 😀

hedunecka
19. dec 2007

no aspon ze tak ze mas klud 😉 my sme si uz spravili harmonogram tak som tiez rada ze mi mala prespi celu noc!
len akosi nemam cas uz na seba 😖

a co vianoce uz mas pripravene darceky-kua mna stve ja v tt nemozem nic cervene zohnat pre malu na oblecenia-absolutne nikde nic nemaju ani dupky, ani teplacky, suknu, tricko niiiiiiiiic 😠 😠

sisstin
19. dec 2007

hedu: my vánoce neřešíme..nic si nedáváme ani to neslavíme 😉

hedunecka
19. dec 2007

😕 😕 😕 preco? komu je lepsie lebo ja uz som z toho taka vystresovana ze az 😖

sisstin
19. dec 2007

hedu: posledních 5 let jsem měla každý Vánoce mega pracovní..takže to jsem neslavila vůbec..byla jsem ráda, že jsem v deset přišla z práce..a mohla do pěti do rána spát 😉 ale nebralo mě to nikdy..jen když jsem byla malá..od tý doby to nějak neřešíme..jako žereme a tak.. 😅 ale to je asi tak všechno 😅

hedunecka
19. dec 2007

😀 😀 😀 no tak to aj ja sa prezieram 😀
aj teraz idem si spravit rybicku lebo som hladna jak vlk 😀