Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

flow111
31. aug 2007

pipi 😀 😀 😀 ze mafia na koniku 😅

flow111
31. aug 2007

ja uz mam pocit, ze nic nestiham... 😖

sisstin
31. aug 2007

nechápu, proč nechávají tak dlouho přenášet 😕

flow111
31. aug 2007

este nemam dokinu pre maleho a ani kocik a ani matriku.... 😠

hedunecka
31. aug 2007

no nazdarek takze nexavam to na vas babenky na mna uz nic nezabera tejto malej prdelke sa asi von este nechce 🙄 😀 uz som to vzdala sice ma xytia bolesti po tulkani ale ako pridu tak aj odidu 😠 a to aku mam ja placentu by aj mna velmi zaujimalo lebo mne prietoky este vobec nerobili..
bozinku dufam ze nebude mat 4kila kto ju potom vytlaci 😕 😕

pipi gratulujeeeeeeeeeeeeem nechces ist robit aj za mna?? 😀 😀 😀 ked ti to tak pekne ide

flow ty co tu este robis??? 😀 😀

sisstin
31. aug 2007

flow: noooo 😲 hele..ta matrika..to je fakt chvilka..to se MP neuvolní? 😒 a ta doktorka..to je taky nebezpečné 😝

pipi1211
autor
31. aug 2007

kocik staci aj ked sa maly narodi... ved s nim nepojdes hned von... dokinu si vybav co najskor popripade moze aj drahy ked budes v nemocke lebo ona by mala prist ku vam na druhy den ako pridete z porodnice... a co na matrike? otcovstvo?

flow111
31. aug 2007

hedu tak diki 😅 😅 😅 😅

flow111
31. aug 2007

pipi ano otcovstvo ale este sme sa ani na tom nedohodli no uvidime ako to dnes dopadne v banke a potom.... 🙄

hedunecka
31. aug 2007

no tak ja uz mam vsetky papiere davno pokope..aj tu matriku som si vybavila 😉 flow ono to trva iba nejakyx 5min. lebo ona opise iba vase udaje a date autogram a hotovo 😉

sisstin
31. aug 2007

my jdeme na matriku 9., tak jsem zvědavá 😝

flow111
31. aug 2007

no fajn, a neviem co mi este chyba... 😕

pipi1211
autor
31. aug 2007

no hedi ty ju budes musiet vytlacit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a uz mate niektora termin keby sa nezadarilo prirodzene? ci este mate poradne?

sisstin
31. aug 2007

pipi: nevím, jak jinde..ale tu už musíš jít k porodu s lékářem a razítkem od ní, že máš kam chodit 😕 😉

pipi1211
autor
31. aug 2007

no ja som to nahlasila v porodnici v den ked sme odchadzali....

flow111
31. aug 2007

siss to nemusi, moja znama pred nedavnom rodila a tiez az po porode muzik vybavoval dr pre mimi 😉

pipi ja mam este poradne 😅

megie
31. aug 2007

hej pipi, ja mám tvoje 😉 Ale ja mám ešte čas... 😀 A akože či máme termín keby sa nezadarilo prirozdene? Myslíš vyvolávanie?

flow111
31. aug 2007

megie asi to tak myslela.... ja mam len jeden termin...14.9. takze som teda zvedava uz je to len 15dni 😅 😅

hedunecka
31. aug 2007

pipi no mne dal poradnu este na piatok a potom co bude so mnou robit neviem..ale pravdepodne pojdem asi na ten test co sa robi v 41+3 kde mi fuknu do zily tu vyvolavacku a budu sledovat ako reaguje na to moja maternica a ci porodim hned tam alebo ma poslu domov s tym ze mi povedia ze idem cisarom 😒

flow ja som si bola vybavit aj papiere co budem potrebovat ked sa mimi narodi aby to drahy nemusel zhanat sam 😉

no ja budem tiez nahlasovat meno pediatra tusim pri prijme ale zevraj staci iba meno ..my sme sa jej boli pytat osobne a suhlasila tak dam iba jej meno a nex si robia co chcu..

sisstin
31. aug 2007

flow: no u nás v PCE to tak chtějí 😉 to záleží na každé konkrétní porodnici 😉 hlavně tady není prdel tu doktorku získat, je moc dětí..a žádné neberou..takže jich obvoláš klidně 10, než tě nějaká vezme 😉 já už jsem ráda, že to mám zařízené 😵

pipi1211
autor
31. aug 2007

hedun ja som dostala na vyvolanie tabletku zospodu 😅

flow111
31. aug 2007

pipi na vyvolanie sa pouziva aj gel v niektorych to tak robia... 😉

hedunecka
31. aug 2007

pipi a to ti dali v tom 41+3?lebo vtedy sa robi ten zatazovy test a vacsina zien tam hned aj ostane....
no tak ja som si uzila vsetky sposoby vyvolavania porodu takze by som vam vedela o tom napisat svoje..niektore zeny nevedia ze nieco take aj existuje-vyskusali snad vsetko na mne 😖 😠

pipi1211
autor
31. aug 2007

no mne henten test nerobili ja som sla v jeden den na prijem a na druhy den rano o 5.00 mi ju dali....

flow111
31. aug 2007

no takze som dostala spravu od MP ze matrika sa nekona... 😒 😒 takze som slobodna matka a maly je bez otca oficialne... ☹

sisstin
31. aug 2007

pipi: a ty jsi měla jakou vyvolávačku? 😕 Já se toho bojím, páč to prej děsně bolí 😖

hedunecka
31. aug 2007

siss no vyvolavacka je asi najhorsie co ti mozu urobit kontrakcie su silnejsie a pridu hned nie jak pri prirodzenom porode ze sa ti to rozbieha aj 2dni!mne dali vsetky druhy vyvolavaciek a poviem ti ze som si to riadne odrpela niekedy uz so silami na konci..ale zase porod je ryxlejsi a mas to ryxlo za sebou/a tam hrozi este to ze sa lubis potrhat lebo ta hradza sa velmi ryxlo otvara a nestiha sa natahovat..

flow to vazne??to preco nechce uznat otcovstvo?? 😕

megie
31. aug 2007

pediatra treba mať ešte pred pôrodom?

sisstin
31. aug 2007

megie:no tady si ho holky schání už třeba v 6.měsíci..záleží, v jakém jsi kraji..tady je fakt nedostatek..jak jsem psala, klidně 10 doktorů tě nevezme..a u nás už to musíš mít k porodu..razítko v průkazce od ní 😉

flow111
31. aug 2007

niezeby nechcel ale nemoze lebo ak ho prizna tak budeme bezdomovci... koly banke , nedostal by uver na rekonstrukciu domu co sme kupili... 😖 😖

siss aj tu plati, ze nemusis udavat meno otca ak nechces? 😕