• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
autor
ja som mala tabletku co davaju do pipinky... a bolesti som nastastie nemala velke lebo som mala epiduralku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ozaj planujete niektora epi? :confused:
31. aug 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: jasně, nemusíš :wink: prostě hned po porodu bude mít malý jméno po tobě :wink: a pak se to dá někdy změnit..sice budeš trošku lítat..ale jde to :wink:
31. aug 2007 o 10:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss diki :wink: :wink: pipi ja epi nechcem ani keby som mala strom zjest... :sweat_smile: :sweat_smile:
31. aug 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi:jáááááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2007 o 10:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec ma nelaka predstava ihly v mojom chrbte a este k tomu mam problemy so stavcami z voleju takze radsej nie ja bolest viem zvladnut aj ked som trochu agresivna potom... :sweat_smile: :sweat_smile:
31. aug 2007 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja budem chciet api aj pri dalsom porode na 100% :sweat_smile: lebo co som mala chvilu kontrkcie a to len na urovni 40 tak som kapala a kontrakcie ked rodis maju uroven aj okolo 100 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. aug 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MP bude mat suspenzor... :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
31. aug 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow mi sme to tiez tak chceli s drahym ze neuzna otcovstvo a budem slob.matka aby som dostavala peniaze ale ta na socialke povedala ze by mi musel otec platit tak sme sa na to vykaslali a hotovo..ale da sa to potom tak jak pise siss ale su s tym vacsie opletacky..

pipi ja nie ja si chcem tu bolest vyxutnat :grinning: :grinning: :grinning: ja sa aj teraz normalne tesim ked na mna pridu bolesti lebo si myslim ze uz porodim a furt ni :angry: ale sak mna ta radost prejde ked sa tam budem zvijat v bolestiax :grinning: :grinning:
31. aug 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: no já zas na 100 procent..u nás je to zadarmo..a já bych to určitě nijak jinak nevydržela..sice to prej pak prodlužuje, tu samotnou dobu tlačení..ale ta je prej už v pohodě..nejhorší jsou kontrakce :angry:
31. aug 2007 o 10:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ste silne zeny.... :slight_smile: drzim palce :sweat_smile: :grinning:
31. aug 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa neviem rozhodnúť... uvidím, čo nám o tom povedia v nemocke na psychoprof. príprave (budú o tom hovoriť nie?) A potom sa rozhodnem... :slight_smile:
31. aug 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pre mna osobne bolo najhorsie tlacenie :frowning2: keby nebola dr super a neboli super sestricky boh vie ci by tu momo bola :frowning2: vobec som to tlacenie nezvladala ale pocas kontrakcii mi bolo do spevu a so sestrickami sme sa zabavali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. aug 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: já silná nejsem..já bych šla nejradši na plánovaný CR :wink:
31. aug 2007 o 11:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na zaciatku chcela ale potom som si to rozmyslela lebo nikdy nevies ako tvoje telo zareaguje a hlavne ked mas rozhadzanu hormonalnu sustavu tak moze byt reakcia ovela vacsia... :wink: neodradzujem je to len fakt... :wink:
31. aug 2007 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
megie a pojdes na tu antolsku? :slight_smile:
31. aug 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flow: já vím, že zdravotníci epi zavrhujou..protože znají komplikace..ale já na to prdim, pokud to půjde..tak si ji nechám dát..já jsem skoro omdlívala jen při MS bolestech :wink: jedla jsem na to milion prášků :wink:
31. aug 2007 o 11:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi a preco ved tlacenie uz je ta posledna vec??co sa momo nechcelo :confused: :confused: alebo preco??nestras ma.. :grinning: :grinning:

jeeej flow tak ja som taka ista ked mam nejaku bolest zatnem sa a zvladnem to ale v tej xvili keby mi niekto nieco zle povedal tak dokazem aj zabit :grinning: :grinning: :grinning: obdivujem mojho draheho ze si to chce uzit :grinning: :grinning:
31. aug 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som asi niako zle tlacila a uz som fakt nemala sil.... som to vzdavala,bolelo to,neprijemny natsrih,ale ked vysla von tak to bol asi najlepsi pocit v zivote :grinning: ulava no potom nasledovalo sitie :sweat_smile: :sunglasses: :frowning2:
31. aug 2007 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: jsi asi zle tlačila ne..břichem? To se prej má,jako když sedíš na záchodě a tlačíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
31. aug 2007 o 11:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, chcela by som. Prečo? :slight_smile:
31. aug 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi no tak to muselo byt drsne ale aspon si na xvilu na vsetko zabudla ked si ju uvidela :wink: a ako dlho si rodila??

boze mavate aj vy taku zahu jak ja?? :rolling_eyes: :rolling_eyes: v noci mam normalne ohen v hrdle :unamused:
31. aug 2007 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no samotne tlacenie trvalo asi 10-15min... som rada ze to mam za sebou :slight_smile:
31. aug 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky..jdu na poštu..došly mi ty látkové plínky s příslušenstvím..kdyby MP věděl, kolik to stálo, tak mě asi zabije :sweat_smile:
31. aug 2007 o 11:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss tak nas potom informuj :wink: a co si to vlastne vsetko objednala??kolko tam bolo tyx latkovyx??

pipi tak to ti verim :wink: ale ja sa tesim uz na to ked to na mna pride lebo budem vediet ze ju za xvilku uvidim :wink:
idem si zacvicit na steperi ci co to je nex mam trosku nejaku namahu :grinning: :grinning: pipus inak este to som chcela strie na brusku sa ti spravili este pred porodom alebo az po??
31. aug 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedu, strie sa tvoria počas tehu... :wink:
31. aug 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss :grinning: :grinning:

hedu ja mam len par strii na brusku no za to na ostatnych castiach tela to je hroza... :sweat_smile:
31. aug 2007 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem tu...

hedu: 12x vícevrstevné pleny Popoliny..3x svrchňáčky Bambino mio...jedna sponka Snapi a 1192 Kč v čoudu :sweat_smile:
31. aug 2007 o 12:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jste toho teda moc nenapsaly :pensive: :sweat_smile:
31. aug 2007 o 12:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme cakali na teba :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. aug 2007 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jste hodnééé....jdu rozdělat ten balík..vůbec to nejde..to zadělali fakt pořádně :sweat_smile:
31. aug 2007 o 12:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok