Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

pupicek22
15. jan 2008

Tak to vzdavam...idem do postele...Dobru nocku babizne!!

michalag
15. jan 2008

Aj ja uz idem, lebo drahy ma uz ocakava v postielke 🙂
Bruuu noc 🙂

pupicek22
16. jan 2008

Je tu niekto??? 😀

michalag
16. jan 2008

Ahoooj pupicek 🙂 ,,

pupicek22
16. jan 2008

Ahoj Michalag!Ako si spala? 🙂

michalag
16. jan 2008

no vselijako, najprv som nemohla do 2:00 zaspat a potom sa maly kazdu chvilku budil (idu mu ocne zubky) 😒

pupicek22
16. jan 2008

Au...to znie bolestivo...je si len predstavim ako mne rastli zuby mudrosti a to som dospela 😉.Ako stary je Nikolasko? 🙂.

michalag
16. jan 2008

Nikolasko je syncek mojej sesterky 🙂 , my mame Samka 😉

pupicek22
16. jan 2008

O prepac...som si to poplietla 😲 😝 .Tak aky stary je Samko..? 🙂

pupicek22
16. jan 2008

Boze aka som dopletena dnes...asi stale spiiimmm.Uz som si vsimla kolko ma 🙂

michalag
16. jan 2008

pupicek kukni mi do pasu 😉 , ale mam 21 mesiacov 🙂 , uz je z neho riadny sinter 😝 😀

pupicek22
16. jan 2008

He he tak to ti verim....ja sa nemozem dockat toho mojho...tiez cakam chlapciatko(aspon podla sona 😅 ).Ake si mala tehu ked sa mozem opytat..? 😉

tinni
16. jan 2008

no konecne mi ide kon...!

michalag
16. jan 2008

pupicek, podla mna suprove 🙂 , aspon na zaciatku, nebyvalo mi zle a mohla som si to uzivat naplno, pokial sme nezacali hladat byvanie. V 29tt som musela ist do nemocnice, lebo mi strasne tvrdlo brusko a este v 33 tt koli zlym pecenovym testom a otvaraniu, a hoci mi lekari na rizikovom vraveli ze porodim do 36tt, nestalo sa a maly sa narodil v 40tt zdravucky 😉
Ja som pocuvala svoje vnutro a nelezala som na posteli ako mrtvolka, behala som po meste a mozno aj preto som porodila za hodinu 🙂 , ze som nebola stuhnuta

pupicek22
16. jan 2008

No ja tiez som nemala na zaciatku niake nevolnosti alebo tak...len teraz ma casto boli brusko,krce a tak.Dvakrat som bola na pohotovosti,babo v pohodicke.Hovoria,ze to lebo mam prve babo,tak sa vsetko vnutry natahuje a babo mi dost tlaci na chrbticu a na nervy.Tiez mam tvrdnutie bruska,tu to volaju braxt.hick myslim.Beriem tabletky na zelezo....mala som nedostatok.Myslim,ze ani doktori nemozu nikdy povedat presne.....to len telo...ako si zariadi.
Tak to si zoberiem ponaucenie a zacnem a viac hybat 😝 😀.Ja som sa rozhodla.ze chcem rodit do vody....nemas skusenosti alebo si nepocula nieco zaujmave? 🙂

pupicek22
16. jan 2008

PS:Zase sa dlavim cokoladou.....

michalag
16. jan 2008

pupicek, nemam skusenosti o porode do vody.
A aj ja som sa vkuse napchavala cokoladou a golden jablka som milovala tiez 😝 😀

pipi1211
autor
16. jan 2008

baby zuzka sa neozvala? 🙂

michalag
16. jan 2008

Ahoj pipi, zatial nenapisala, kedze pejo zase doobeda nesiel 😠

pupicek22
16. jan 2008

To je nieco nove....golden jablka???To nepoznam 😕.Ja som zacala mat poriadne chute az teraz...ale uz sa do mna nezmesti tak ako predtym(skoda 😀).Ako to vizera s pocasim na slovensku dnes?Odkial si?

michalag
16. jan 2008

ja som zo Zvolena a tu je zamracene a pofukuje studeny vietor 😒

pupicek22
16. jan 2008

Ja som zo ziliny🙂...dlho som nebola na slovensku 😒 .Chystam sa tak dva mesiace po porode ak maly bude na to pripraveny.Dnes ani tu neprsi...zatial 😉

tinni
16. jan 2008

ahojte, ste tu este niekto? 🙂

pupicek22
16. jan 2008

Ja som tu...... 😀

tinni
16. jan 2008

ahoj, ja som Mata 😉

pupicek22
16. jan 2008

Ahoj ja som Marta 🙂.He he sa citim ako na zoznamke 😀 .

tinni
16. jan 2008

😀 😀 😀
zujimave meno pre chlapceka 😉 to vas ako napadlo? 😕

pupicek22
16. jan 2008

Alistair?Ja zijem v anglicku a moj drahy je anglican,tak to urcite pomohlo 🙂.Mne sa lubia aj slovenske ako Marcel,Adrian ale drahemu sa nelubia,lebo anglicani ho zacnu prezyvat ako Andrew alebo nejak podobne. 😕

tinni
16. jan 2008

a to je anglicke meno?

pupicek22
16. jan 2008

Boze aku zlatunku mas Rebeccu!Maly anjelik! 🙂 🙂 🙂