Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

pupicek22
18. jan 2008

Dobre!!!Ako sa mame? 😀

arabeska
18. jan 2008

tinni,dodatocne beccuske vsetko najsamlepsie k prvemu rociku 😵

flow111
18. jan 2008

Ahojte 🙂 becuske prajem veeela stasticka a hlavne zdravia, nech rastie ako z vody a poslucha maminku 😉

Ako sa mate? Vas nejako zanedbavam ja viem 😔 Ale pridala som par novych fotiek...

sisstin
18. jan 2008

jéééé..čau ženský 😝

flow:super foto 😀

flow111
18. jan 2008

😅 😅 myslis vsetky?? 😅

flow111
18. jan 2008

mne sa hrozne paci s tou flasou sampusu 😀

sisstin
18. jan 2008

flow: já s ním nemám ani jednu fotku..jen MP

flow111
18. jan 2008

no ja sa pre istotu pred objektiv postavim len zriedka, lebo mam len depky ked sa vidim ako hrozne vyzeram 😠 🙄

sisstin
18. jan 2008

flow:já se též nerada fotim 🤐

flow111
18. jan 2008

jj 😅

dzej
18. jan 2008

ahoj holky 😀 flow super fotečky, a malej už zvedá hlavu, to je super 😀

tinni
18. jan 2008

ahojte 🙂

tinni
19. jan 2008

dobre ranko 🙂 tak my dnes robime oslavu k 1.rociku, potom pridame fotky 😉
inak dakujeme krasne za gratulacie 😵

weroni
19. jan 2008

prijemny sobotny uz skoro obed 🙂

baby tak vcera som zvladla vsetky styri skusky a okrem jednej ktoru doriesim buduci tyzden mam tento semester za sebou chvalabohu 🙂

sisstin: veru veru, mas uplnu pravdu, leti to jak dive, teraz sme len nasli dve ciarky na testiku a uz polovica tehotenstva za nami... pretoto si chcem kazducky okamzik vychutnat lebo to uleti jak voda a budem uz len spominat...
mimco sa uz hemzi kazdy den, je to uzasny pocit, aj manzel ho uz citi cez ruku 😵 krasa vazne, neuveritelne pocity 🙂

a vy ako? nieco nove?

dzej: ty sa ako citis? mna este stale ta unava neprechadza aj ked je to trocha lepsie nez bolo uz nezaspim na kazdej navsteve len na kazdej druhej 😅 😀

sisstin
19. jan 2008

weroni: ahooooj 😉 my máme novou postýlku..juk do albíčka..a už jaksi i paseme..a to je asi celý 😅

kuko7
19. jan 2008

Ahojte babulky, ako sa mate? No ja na piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii......... kuknite do marcovej temy na moj dlhy prispevok....tusim predposledny a pochopiiiite.....citm sa na nic

weron: mne este ostavaju dve skusky, ale po tom vsetkom si ich odkladam na neurcito..uvidime kedy budem schopna to riesit, inak som prve tri zvladla na 1 😵

sisstin
19. jan 2008

kuko: četla jsem 😒

kuko7
19. jan 2008

🙄 hruza

weroni
19. jan 2008

siss: postielku som ti uz davno omrkla je nadherna skutocne 🙂

Kuko no ja som od toho poziadania o predlzenie klasifikacie tiez nemala daleko ale nakoniec som to zvladla som si povedala ze radsej teraz ked to ako tak zvladam lebo neviem co pride, idem kuknut co sa ti stalo (do marec)

kuko7
19. jan 2008

No weroni: ja asi ani nemam na vyber, lebo je toho sialene vela a moj zdraotny stav sa teraz tak zvrtol, ze mi vcera aj lekarka v sanitke namerala tlak 140/90, takze asi tak 😒

sisstin
19. jan 2008

kuko: takovej tlak jsem měla, když jsem přenášela 😠

weroni
19. jan 2008

kuko: no tak po tomto sa ti teda ani najmenej nedivim ze si skusky odkladas, urobila by som presne to iste... teda cloveka vazne zarazi ze sa este dneska s niecim takymto stretne, neuveritelne... inac co sa tyka kramarov som nepocula moc dobreho ohladom gynekologie a porodov, ale v takejto situacii by clovek ocakaval teda fakt uplne iny pristup... sila... len pekne posluchni svoju gyn. - nabuduce ziadna sanitka a chod rovno tam kde vies ze sa postaraju ako sa maju... teraz len pekne oddychuj a bude to v poho neboj 🙂

inac kuko, len tak mimo troska - co studujes?

kuko7
19. jan 2008

weroni: codim na policajnu akademiu a tam studujem pravo, cize brutal a mam este dve skusky z obcianskeho prava a z trestneho prava, takze ziadna sranda.....no a mam pocit, ze na tej Antolskej ma dnes este uvidia, neviem citim sa divne 😖

weroni
19. jan 2008

kuko: to je vyska? veru, pravo ti nezavidim, mala som ho na strednej sa stacilo mi... 😖

len pekne oddychuj a akonahle budes mat pocit ze by si mala ist radsej chod, lepsie nech ta poslu domov ze "zbytocne stresujes" ale budes mat aspon pokoj na dusi ze je vsetko ok, ako ked by si sa aj ty mala stresovat ze co sa vlastne deje
a neboj, vsetko bude dobre 🙂 mozno je to aj z tych stresov v skole, skus len tak relaxovat pusti si nejaku hudbu ktoru mas rada alebo si zapni nejaku komediu, nieco pozitovne, nech na to nemyslis a ak to aj tak neprejde tak chod 🙂
drzkaj sa drzim palce

kuko7
19. jan 2008

weroni: hej je to normalna vyska 3+2 ....

sisstin
19. jan 2008

holky..obdivuju vás, že si na VS pořizujete děcka..mělo to nějakej důvod? 😕

weroni
19. jan 2008

sisstin: ono je to v pohode 🙂 akurat ze my sme povodne planovali otehotniet na Vianoce 😀 takze ked by som koncila skolu (posledny majovy tyzden) tak by som bola este len niekde v polke tehu, no mimco nas predbehlo o take tri mesiace a podarilo sa nam v septembri 🙂 takze mi to vychadza tak ze posledny majovy tyzden koncim skolu a prvy junovy mam termin 😀 ale to je pohoda, da sa to pokial ti nebyva zle, mam spoluziacku chuda ktora si musela dat odklad lebo jej len teraz prestalo byt zle a to je v piatom mesiaci 😖 ja chvalabohu od zaciatku tehu vobec nic, akurat mi smrad nasho capka strasne zle robil a to je jedine z coho mi bolo zle, inac som ani raz nevracala, akurat ze staaaaaale spim 😵 😀

kuko a v ktorom si teraz rocniku? je uz inac trocha lepsie?

kuko7
19. jan 2008

siss: no my sme drobatko mooooc chceli a ma to aj svoje vyhody, ja skoncim skolu, mala pojde do skolky a ja mozem ist do robotky....lenze baby, kt. robia musia robotu prerusit a uz to je o niecom inom 😅

werony: no neviem ci lepsie, ale stale lezim a driemem, pri tom kukam telku, tak uvidime, ako bude v priebehu dna 😒

kuko7
19. jan 2008

a inak som v druhom rocniku... 😉

weroni
19. jan 2008

kuko : tak to budes este jeden rok spolu s malickou vsak 🙂 do bakalara a potom si to mozes pauznut nie? no ja v maji koncim, ja mam len pomaturitne studium dvojrocne 🙂