Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

kuko7
19. jan 2008

weron: no ja mam individualny plan uz od zaciatku roka, ked som oznamila, ze som tehu...takze sa to da....ja budem mat individualny uz stale a po troch rokoch je externe studium, cize pohoda....no ten jeden rocik, este zvladneme spolu a aj vlastne 4. semester 🙂

weroni
19. jan 2008

kuko: ja verim ze to zvladnete 🙂
no odbor co ja studujem (predskolska pedagogika) sa na tejto skole studuje len externe - preto som si ju zacala robit lebo popri praci by som inac nezvladala 🙂 aj tak som uz musela obetovat jeden den z tyzdna skole - v piatky ju mavam. Ale superne nam to riesia lebo prednasky nam zacinaju vzdy v piatok o 13:00 a skusky nam davaju doobeda - teda pred konzultaciami aby sme nemuseli behat cely tyzden 🙂

kuko7
19. jan 2008

weron: tak to mas fajn, ja si chodim do skoly, kedy chcem, ale vzdy sa dohodnem s profakmi, ze kedy dojdem....no a teraz uz vlastne mam aj vsetky zapocty a tak a teraz mi uz chybaju len tie dve skusky, no na jednu je to okolo 1000 stran sa naucit...... 😖 😖 😖 ale nejako zvladneme, nie? 😉

weroni
19. jan 2008

kuko: zvladnes to si pis 🙂 budem drzat palce.
no ja sa idem napapkat 🙂

tinni
20. jan 2008

a sem uz nikto nechodi???????? ☹

sisstin
20. jan 2008

chodíííííííííííííí...mám nový fotky u sebe i u bocorky 😝 😀

tinni
20. jan 2008

idem pozriet 🙂 aj ja zachvilu pridam zo vcerajsej oslavy...

sisstin
20. jan 2008

tinni: super..se pak podívám 😀

tinni
20. jan 2008

maly je zlatucky 😵 inak mate krasnu postielku aj to pradlo do postielky-fakt krasne 😉

sisstin
20. jan 2008

tinni:jj..máme ji od středy...ale celý to vyšlo na 7litrů 😖

tinni
20. jan 2008

no to tak byva, aj my mame komplet postielku cca 7 000... dnes su proste take ceny... 😒 a to este nevravim, ze sme aj ine post. pradlo dokupovali...

sisstin
20. jan 2008

tinni: já mám objednanou ještě jednu sadu na výměnu..a to jsou další dva litry 😠

tinni
20. jan 2008

no, ja viem, u nas su ceny take iste... katastrofa

sisstin
20. jan 2008

jsem koukala na Beccu i na Momo..skvělý 😀

tinni
20. jan 2008

dakujeme 😉

tinni
20. jan 2008

uz tam su fotky 🙂

tinni
20. jan 2008

uz som tu 😅

hedunecka
20. jan 2008

ale co by si tam nemala co robit ved tam xodi hocikto 🙂
no mne uz sa zobudila a uz zas pxa celu ruku do pusy asi jej idu zubky lebo ju ma celu v puske a stale robi ze hmmmmmmmmmm hmmmmmmmmmmmmm 😀 😀

ozig becuska uz nieco hovori abo este nie?

tinni
20. jan 2008

jasne 😀 mama, tata, baba, ham a ha-ha (akoze haf-haf-to robi, ked vidi psa 😀 )

hedunecka
20. jan 2008

jeeej mauo to musi byt jake zlateee 😵 😵 ja sa tak na to tesim lebo ja si to neviem este ani predstavit ze by nasa haja nieco hovorila 😀 😀 a inak ako sa ti dari v praci?

tinni
20. jan 2008

no ani ja som si to nevedela predstavit a uz je to tu, ani neviem, ako to ubehlo 😀

no v praci celkom fajn, od zajtra mame zase nakrucanie, tak som tento tyzden dost makala 😅

hedunecka
20. jan 2008

no tak to ti nezavidim to makanie 😔 no ja sa zase ucim na skusky a v utorok idem na jednu a ne a ne sa dokopat sa to ucit lebo to nase male ziena stale nieco robi 😀 😀

ejha vy uz ste boli aj kocarovat boze jaka haluz ze uz od malinkata sa to ucime 😀 😀

tinni
20. jan 2008

😀 no malicka si to uzivala s kocikom 😀 😀 😀 ona stale nieco vymysla 😀 😀 😀

a aku mas skusku? ty chodis na VS? 😕

inak mne to makanie nevadi, ja rada pracujem 😉 skor si neviem zivot predstavit bez prace, preto som aj tak skoro zacala robit 🙂

hedunecka
20. jan 2008

😀 😀 😀 na VS??no uz len to by mi xybalo 😀 nie ja som presla na druhu skolu lebo sa chcem venovat postihnutym detom alebo starym ludom a potrebujem prax tak xodim individualne a robim si skusky

akurat som prebalovala malu a zistila ze ma teplotu 37,5 moze to mat z tyx zubkov 😕 inak jej nic nie je

tinni
20. jan 2008

jasne, to u babatiek nie je skoro ziadna teplota 😉

aha, a ty uz mas strednu ukoncenu a toto mas ako nadstavbu, alebo ako? 😕

hedunecka
20. jan 2008

nie ja som bola teho ked som bola 4 a kedze sa mi stalo to co sa stalo s prvym babatkom tak som musela prejst na druhu jednoduxo som to nezvladla vsetky tie pohlady a tak 😔 takto budem mat aspon skolu tomu comu sa chcem venovat 😉 a nemusim tam vobec xodit..

no ona mava okolo 37/cize to je asi normalna 36,5/ale teraz ju ma na 37,5 a dala som jej hryzatko a ide sa s nim zadusit a vykrikuje tu 😀 😀

tinni
20. jan 2008

no to je normalna teplotka 😉
a kolko rokov mas este do konca? 😕

ivka22
21. jan 2008

Ahojte maminky - tehulky....ako si uzivate dnesny dnik?
Tinni, vidim, ze mala si vybrala skvele darceky 🙂 a uz ich aj testovala 🙂

tinni
21. jan 2008

jej, cau Ivi, no vybrala 😀