Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

ivka22
21. jan 2008

Hej, pozerala som fotecky v albume 🙂
Inak ako sa mas? Citam, ze uz pracujes, no pekne...

sisstin
21. jan 2008

brýýý den 😀

sisstin
22. jan 2008

zase jako první jo 😠

weroni
22. jan 2008

siss: ranko 🙂 ja si rozmyslim co budem dnes varit potom zbehnem do obchodu a ked sa vratim popisem 🙂

sisstin
22. jan 2008

weroni: my jdem o půl dvanáctý do poradny a na očkování 🙄

weroni
22. jan 2008

siss: juj tak drzim palce nech to dobre prezijete, ockovanie je tusim pre maminy este horsie ako pre babenka

martinka79
22. jan 2008

weroni: to máš pravdu, já byla u dcery vždy dosti nervozní a většinou mne suprově zastoupil manžel. Malá vše snášela velmi dobře a nikdy jsem neměla žádné negativní odezvy na očkování.
siss: mnoho štěstí a málo pláče. 🙂

weroni
22. jan 2008

martinka: ja som trpla pri najmladsej sestricke neviem si predstavit co budem robit pri svojom drobcekovi 😖 asi tam tiez bude chodit manzel, lebo mne celkovo injekcie nerobia dobre a duplom nie ked si predstavim ze ju budu pichat do mojho drobciatka (aj ked viem a chapem samozrejme ze je to nutne 😒 )

sisstin
22. jan 2008

ale prej prckové u tý hexa moc nebrečej 😕

weroni
22. jan 2008

siss: no inac niekedy sa podari - teda aspon ja som pocula aj take skusnosti - (kiezby som to aj ja zazila 🙂 ze maly to cele prespal a tiez su deticky ktore ani nepipnu no ked som obcas sediac v cakarni pocula tie ziapoty z ambulancie a potom odtial vyslo babenko po ockovani, len ma tak striaslo...

ale verim ze dopadnete dobre a bude vsetko ok 🙂

martinka79
22. jan 2008

já injekce také nemusím. Sestřička to vždy zvládla velmi rychle a skoro bezbolesti.
Ano je pravda mimi skoro nebrečí, jeto velmi rychlé, mně vadil ten pocit, že mu ubližuji v tudanou chvíli. Neboj bude to v pohodě. 🙂

sisstin
22. jan 2008

já se jako nebojim..na tohle moc cíta nejsem 😅 spíš aby pak doma s ním bylo k vydržení 😅

martinka79
22. jan 2008

těžko říci,ale ty nové vakcini jsou mnohem šetrnější.

sisstin
22. jan 2008

no uvidíme..mě to tak neba tam chodit..svlíkat, oblíkat..jsem zpocená z toho až na prdeli 🙄 😅

martinka79
22. jan 2008

to ti věřím, také jsem ☹ to neměla ráda. a dnes není ani nijak pěkné počasí.

sisstin
22. jan 2008

no tady už pěkně leje a fučí vítr 🙄

martinka79
22. jan 2008

u nás také. Musím v pledne pro dceru a ještě vyvenčit pesana. To počasí mi to snad dělá naschvál. 😀

weroni
22. jan 2008

no siss: ako ste dopadli? 🙂

martinka79
22. jan 2008

🙂 dej potom vědět siss.

sisstin
22. jan 2008

holky..tak to byl masakr to je moc i na mě..a to nejsem cíta ..jen, co jsme tam vlezli a svlíkla jsem ho....tak on se děsně bojí tý sestry..takže chytil hysták jak prase...takhle jsem ho řvát nikdy neslyšela jak na něj šáhli..tak strašně ječel..nás málem poslali na ušní, že si nenechá šáhnout na uši..jenže on si od nich nechtěl nechat šáhnout na nic

pak ho teda oočkovali..a řval furt stejně..a ted tak pobrekává lítostivě

jo..a má 5240g a 58,5cm..

weroni
22. jan 2008

siss: brrrrr, az ma zamrazilo 😖 no len ho pekne mojkaj nech ho to prejde cim skor

sandrika
22. jan 2008

siss chudáčik maličký

martinka79
22. jan 2008

🙂 tedy to muselo být 🙂 drobeček asi věděl proč nechce aby na něj šahali. pěkně si ho přiviň a on bude zase v klidu. vážně jsou to zdravotníci chytří.............. 😠 bych se na ně................... 🙂 užívejte klidu doma.

sisstin
22. jan 2008

holky..už je to dobrý..už se tady směje a rve si ruce do pusy 😀

martinka79
22. jan 2008

😀 tak to je dobře. 😀

sandrika
22. jan 2008

no však škaredá sestrička je už preč a smaminkouje suprer tak sa smejká...
Som rada, že sa upokojil

weroni
22. jan 2008

sisstin: no super 🙂 pozdrav ho 😀

mexx
22. jan 2008

Ahojte holciny, uz som sem medzi vas dlho neplachla (teda aspon pisomne, citam vas casto)... Ako sa mavate?
Siss, nejako ti ten tyger rychlo rastie, o chvilu bude velky chlap... 😉
Weroni, tak uz vies, co to bude? Ci nedala si si povedat od lekarky?

weroni
22. jan 2008

mexx: neuveris, ale odolala som 😀 ked nam povedala na morfologickom ze ona uz vidi co to bude a ze ci chceme vediet tak my s manzelom na seba a on ze ee 😀 takze som to vydrzala 🙂 uz to nejak skusim vydrzat pri tomto prvom, lebo pri dalsich urcite budeme zistovat 🙂

a ty co? mas nieco nove? 🙂

mexx
22. jan 2008

Ja? Ani nie...teda okrem toho, ze sme zacali uz naplno organizovat svadbu, nech sa vsetko postiha, kedze sa zda, ze najlepsie je vsetko zabezpecit co najskor... 🙂 Inak nic.
Ja osobne by som tiez nechcela vediet, co budeme mat, to akurat pri druhych ma to hned zaujima. 🙂 A meno ste uz urcili nejako blizsie, ci stale zostavate pri Alexovi a Ester? 🙂