• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
no ona zdviha hlavicku az uplne dozadu a steluje sa stale na ruky teraz ma najnovsie stale sa pretaca na brusko a ja nic ine nerobim len ju otacam spat na xrbatik..inak stale na mne sedi
24. jan 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :grinning: tak jsme dneska byli na posledním UTZ. Malá má 1750g a 42cm, vypadá vše OK. Akorát jsem tam málem omdlela i přesto, že jsem ležela. Dr mi říkala, že jsem si tlačila na nějakou dutou žílu nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jan 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzej no pekne rastiete :wink: jaj ked som bola v tvojom tt tak mi to slo hrozne pomaly
24. jan 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hedunečka :slight_smile: taky máme kvalitní stravu, rostu i já, hlavně do šířky :wink: Nevíte někdo, co je to konsistence???
24. jan 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej zalezi v akom slova zmysle konzistencia sama o sebe znamena spojitost, sudrznost..
kolko si uz pribrala?
24. jan 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám to v těhu průkazce, všude mám O a u konsistence 1 tak nevím co to je. Tuhost je tam napsaný... Nabrala jsem 11kg :frowning2:
24. jan 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude asi krcok nie??to mas dobre ja 19kg :grinning: to mas akurat behom tehu je do 14kg normalka
24. jan 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já myslím, že to teprve přijde, až budu doma, od února už budu pracovat jen tak polehoučku, spíš budu doma, tak to se budu cpát a těch 19kg si myslím, že nebude vůbec problém :slight_smile:
24. jan 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no ja som nabrala poslednyx 6kg od 38tt :grinning: :grinning: lebo to boli uz len same cokoladky, pudinceky a uz sa mi nic nechcelo :grinning:
24. jan 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte :slight_smile: ako sa mate?
dzej ty to mas za chvilu co? uz sa tesis ako mala vykukne von?
24. jan 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky maminy :grinning:
flow právě mi ty dva měsíce přijdou strašně moc jak už teď nemůžu spát a hýbat se. Najednou mi nějak moc narostl pupek :angry: a co vy, máte se??
25. jan 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásný den všem :slight_smile:
25. jan 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj martinka :slight_smile:
25. jan 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čus bus soudružky :grinning:
25. jan 2008 o 16:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky siss :sunglasses:
25. jan 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky siss a dzej
jakpak je při dnešní ač zimním, ale slunečném dnu.
25. jan 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já zas byla na poště pro oblečení z etrendů..a je super..takže jsem si samozřejmě musela objednat další :pensive: :sweat_smile: ...jinak tygr začal slintat jak prase...má mokrý celý bodýčky :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jan 2008 o 16:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: já jsem dneska taky neodolala a nakupila oblečení, hned to hodím do alba. Jinak v Brně je krásně, svítí sluníčko, jsem šla rozepnutá, paráda, jen tak dál.
25. jan 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm budeš krásnější a krásnější. slintání to znám to bude chvilku trvat začnou zoubky a k tomu to patří. :grinning:
25. jan 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka: nestraš se zubama :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile:

dzej: jako pro sebe nebo pro prcku? Já kupuju pro sebe :grinning:
25. jan 2008 o 16:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky vyrazila s dcerou a pesanem do přírody pohodička, teď dodělávám práci a potm půjdu relaxovat.
25. jan 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, pro malou :slight_smile: zatím jsme nic moc neměli. Pro sebe teď nekupuju nic, protože jsem nateklá tak bych neodhadla velikosti. Jen jídlo :unamused: se psem jsem teď přišla, moc se netvářil, že chce být venku.
Siss zuby budou :grinning: :grinning: tomu se nevyhneš. Co to je za značku co sis koupila??
25. jan 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky pochlubte se abych měla inspiraci. musím na chvilku jít za dcerou slíbila jsem jí hru. :slight_smile:
ach jo velké slečny a vleké starosti.těším se na vaše kousky oblečků a návrhy co koupit. :sunglasses:
25. jan 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej: tam maj všechno možný...next, canvas, gap doroty perkins atd. :wink: ..ale kupuju tam jen topy a tak..džíny většinou z Terranovy :grinning: už oblíknu S-ka..huráááá :grinning:

marti: mrkni na www.etrendy.cz :wink: ..ale musíš to tam prolézt..něco je děs..a něco skvělý :wink:
25. jan 2008 o 16:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss a to je nový nebo bazar??
25. jan 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky prosím vás nevíte zda má být při těhotenství sliznice normální nebo musí být zvětšená? nemáte někdo zkušenost s kapkami GYNEX????
25. jan 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss to je uplně stejný jako ten mimibazar, koukám, že mají i stejnou grafiku. Hned jdu kouknout. Já mám akorát problém, že neodhadnu velikosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej: jak co..něco nový..něco sekáč :wink:
25. jan 2008 o 16:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss jůů ty máš krásný fotky z rande, kdo je Anetka??
25. jan 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss děkuji :slight_smile:
25. jan 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok