• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

17. januára 2016 
tak jsme něco projela už mám pár věciček vybranýhc ovšem opět u mně vyhrála dcera a něco na ni. ach jo ty děti. :frowning2: děkuji ještě jednou moc.
25. jan 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holky mějte se krásně jdu opatřit malou uložit přečíst pohádku a hurá na rozptýlení k filmu. :grinning: přeji krásný víkend.
Jo siss: dcera ti děkuje vybrala si šatovku na velikonoční besídku, díky :sweat_smile:
25. jan 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

dzej: no paradicka :slight_smile: pocuj ale 11 kg je podla mna v pohode nie? alebo mas pocit ze mas 111? :wink:
25. jan 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky weroni jj jen mi teď nějak rychle narostlo břicho a nemůžu si zvyknout, dýchám jak lokomotiva a ohnout se na zem, když mi něco spadne to je něco....jako že mi pořád něco padá, to je asi zákon schválnosti pro těhulky :grinning: a co ty, jak se daří??
26. jan 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak obouvání bot znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jan 2008 o 10:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky. po dloooouhééé době nahlížím :slight_smile:
26. jan 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já mám boty v pohodě, mám vysokou lžíci a boty bez tkaniček. Spíš když mi spadne papír nebo ohnout do myčky...hnus :confounded: včera jsem si dala večer pytlík brambůrek, jsem musela...a dneska jsem zas nateklá :pensive:
26. jan 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej: fuha tak to ti verim s tym zohynanim sa :sweat_smile: ja mam este len take "prdibrusko" a tiez mam dost ked sa musim po nieco zohnut... hlavne ked vzdy vecer pred cvicenim vytahujem karimatku spod postele :grinning:
inac sa mam super, od bud. tyzdna chodim plavat, kazdy den cvicim, akurat ze este stale dost spim :dizzy_face: aj vcera som vymenila skolu za 4 hodky spanku :slight_smile:
topanky mam inac take ze naboku zapnem zips, snurovat by sa mi teda rozhodne nechcelo :grinning:
ale uz sa mi po stojacky dost tazko obuva, ked sa da si musim sadnut :grinning:
26. jan 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte baby akosi uz nemam cas na kona ako sa mi tu mavate? :slight_smile:
26. jan 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: ani sa ti nedivim, ze nestihas :slight_smile: sak mala ta riadne zamestnava predpokladam :slight_smile:
26. jan 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: no ty máš břicho ve 20tt menší než já před těhu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. jan 2008 o 14:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to si pozri aku plochu drahu som mala na zaciatku :grinning: :grinning: :grinning: hroza
26. jan 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: bys měla vidět můj pupek ve 20tt :sweat_smile: :sweat_smile: vlastně ho mám na fotce :sweat_smile:
26. jan 2008 o 14:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som tiez do niakeho 30tt brusko nemala ale potom tak narastlo ze hruza ale i tak som tusim nemala velky bachor :slight_smile:
26. jan 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: tys měla tak normoš :sunglasses:
26. jan 2008 o 14:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: no co bych za to dala..ted akorát furt nežeru a umírám hlady :rolling_eyes:
26. jan 2008 o 14:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no siss niekto ma problem ze je hladny lebo neje koli diete a ja by som zasa dala cokolvek aby som pribrala tak 5kil ale nie :angry: stale chudnem a neviem co s tym mam robit :angry: je zo mna kost a koza vsetko oblecenie mi je velke a visi na mne :angry: snazim sa zrat ako blazon no chudnem :angry:
26. jan 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi: no to máš asi z kojení :confused:
26. jan 2008 o 14:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin: ver, ze by si nedala :grinning: ked by ti tvoj drahy vkuse rozpraval ze vyzeras ako z koncentraku a volal ta "anorekticka" napriek tomu ze mi vravi ze to co pozerem svedci o tom ze zivim aspon dve pasomnice :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ja dufam ze mi po porode nieco z toho co teraz naberem zostane :grinning: - vidis, to je tak ze clovek fakt nikdy neni spokojny :slight_smile: ale ja som uz svoju vahu prestala riesit - dlho som sa snazila pribrat, teraz to konecne doslo ked som to uz "vzdala" :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

pipi: ty si mala take spicate brusko :slight_smile: clovek by podla tych povier povedal ze to bude chlapcek :grinning:
26. jan 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni: jemu se líběj vychrtlý..ale s kozama :sweat_smile: to jsem byla..když jsem měla 49kg :sweat_smile:
26. jan 2008 o 14:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: vidis, ja som zase kozy nikdy nemala :sweat_smile: teraz mi narastli o cislo tak sa vytesujem :grinning:
26. jan 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby..já si objednala prádlo :grinning:
26. jan 2008 o 14:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss: pekne :slight_smile: hlavne ta prva a posledna :slight_smile:

ja som si zase zdriemla poobede, teraz som sa zobudila :dizzy_face:
26. jan 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jéé jsem vás prošvihla, vás taky ale je :grinning:
26. jan 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni :slight_smile: já měla pupek před těhu jako ty teď. Možná větší. Kolik jsi přibrala? Asi nic moc, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Siss to prádlo je dost dobrý :dizzy_face:
26. jan 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzej: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak aspon uz chapes preco sa tak hrozne tesim ze som konecne pribrala :grinning: :grinning: :grinning:
a nahodou - uz mam 7 kileciek navrch :slight_smile: viem ze sa vsetci pytaju ze kde ale aspon vaha je uz ku mne zhovievavejsia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. jan 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weroni :grinning: :grinning:
jinak jsem dnes byla na thajské masáži pro těhulky a bylo to super, akorát je ta masáž na zádech a po 5min se mi udělalo zle, jak jsem si tlačila na dutou žílu, tak jsem pak masáž prožila na boku. Ale paráda. :grinning:
27. jan 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babulky,

pipi,nič si z toho nerob, aj ja by som prijala takých 3-5 kg navyše... už som spať na pôvodnej váhe od pôrodu, a tak som sa najprv vytešovala, že mi 2kg ostali... už sú ta-het... :unamused:
(ak budeš chcieť reagovať na môj príspevok, tak cez IP, som zriedka na nete..., napíš mi ako sa máte a taak...) :slight_smile: :dizzy_face:
27. jan 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok