Mladé maminky, tehuľky a snažilky II. Pridajte sa

pipi1211
27. aug 2007

Baby tak zakladam novu temu lebo v tej starej je uz dost popisaneho takze sem mozete dalej pisat 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
25. jan 2008

tak jsme něco projela už mám pár věciček vybranýhc ovšem opět u mně vyhrála dcera a něco na ni. ach jo ty děti. ☹ děkuji ještě jednou moc.

martinka79
25. jan 2008

tak holky mějte se krásně jdu opatřit malou uložit přečíst pohádku a hurá na rozptýlení k filmu. 😀 přeji krásný víkend.
Jo siss: dcera ti děkuje vybrala si šatovku na velikonoční besídku, díky 😅

weroni
25. jan 2008

ahojte 🙂

dzej: no paradicka 🙂 pocuj ale 11 kg je podla mna v pohode nie? alebo mas pocit ze mas 111? 😉

dzej
26. jan 2008

ahojky weroni jj jen mi teď nějak rychle narostlo břicho a nemůžu si zvyknout, dýchám jak lokomotiva a ohnout se na zem, když mi něco spadne to je něco....jako že mi pořád něco padá, to je asi zákon schválnosti pro těhulky 😀 a co ty, jak se daří??

sisstin
26. jan 2008

tak obouvání bot znám 😝

naxi
26. jan 2008

Ahojky holky. po dloooouhééé době nahlížím 🙂

dzej
26. jan 2008

já mám boty v pohodě, mám vysokou lžíci a boty bez tkaniček. Spíš když mi spadne papír nebo ohnout do myčky...hnus 😖 včera jsem si dala večer pytlík brambůrek, jsem musela...a dneska jsem zas nateklá 😔

weroni
26. jan 2008

dzej: fuha tak to ti verim s tym zohynanim sa 😅 ja mam este len take "prdibrusko" a tiez mam dost ked sa musim po nieco zohnut... hlavne ked vzdy vecer pred cvicenim vytahujem karimatku spod postele 😀
inac sa mam super, od bud. tyzdna chodim plavat, kazdy den cvicim, akurat ze este stale dost spim 😵 aj vcera som vymenila skolu za 4 hodky spanku 🙂
topanky mam inac take ze naboku zapnem zips, snurovat by sa mi teda rozhodne nechcelo 😀
ale uz sa mi po stojacky dost tazko obuva, ked sa da si musim sadnut 😀

pipi1211
autor
26. jan 2008

ahojte baby akosi uz nemam cas na kona ako sa mi tu mavate? 🙂

weroni
26. jan 2008

pipi: ani sa ti nedivim, ze nestihas 🙂 sak mala ta riadne zamestnava predpokladam 🙂

sisstin
26. jan 2008

weroni: no ty máš břicho ve 20tt menší než já před těhu 😅 😅 😅

weroni
26. jan 2008

siss: 😀 😀 😀 😀 😀 no tak to si pozri aku plochu drahu som mala na zaciatku 😀 😀 😀 hroza

sisstin
26. jan 2008

weroni: bys měla vidět můj pupek ve 20tt 😅 😅 vlastně ho mám na fotce 😅

pipi1211
autor
26. jan 2008

no ja som tiez do niakeho 30tt brusko nemala ale potom tak narastlo ze hruza ale i tak som tusim nemala velky bachor 🙂

sisstin
26. jan 2008

pipi: tys měla tak normoš 😎

pipi1211
autor
26. jan 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... hen ake mini som mala ja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sisstin
26. jan 2008

weroni: no co bych za to dala..ted akorát furt nežeru a umírám hlady 🙄

pipi1211
autor
26. jan 2008

no siss niekto ma problem ze je hladny lebo neje koli diete a ja by som zasa dala cokolvek aby som pribrala tak 5kil ale nie 😠 stale chudnem a neviem co s tym mam robit 😠 je zo mna kost a koza vsetko oblecenie mi je velke a visi na mne 😠 snazim sa zrat ako blazon no chudnem 😠

sisstin
26. jan 2008

pipi: no to máš asi z kojení 😕

weroni
26. jan 2008

sisstin: ver, ze by si nedala 😀 ked by ti tvoj drahy vkuse rozpraval ze vyzeras ako z koncentraku a volal ta "anorekticka" napriek tomu ze mi vravi ze to co pozerem svedci o tom ze zivim aspon dve pasomnice 😅 😅 😅

ja dufam ze mi po porode nieco z toho co teraz naberem zostane 😀 - vidis, to je tak ze clovek fakt nikdy neni spokojny 🙂 ale ja som uz svoju vahu prestala riesit - dlho som sa snazila pribrat, teraz to konecne doslo ked som to uz "vzdala" 🙂 😀 😀 😀

pipi: ty si mala take spicate brusko 🙂 clovek by podla tych povier povedal ze to bude chlapcek 😀

sisstin
26. jan 2008

weroni: jemu se líběj vychrtlý..ale s kozama 😅 to jsem byla..když jsem měla 49kg 😅

weroni
26. jan 2008

siss: vidis, ja som zase kozy nikdy nemala 😅 teraz mi narastli o cislo tak sa vytesujem 😀

sisstin
26. jan 2008

baby..já si objednala prádlo 😀

weroni
26. jan 2008

siss: pekne 🙂 hlavne ta prva a posledna 🙂

ja som si zase zdriemla poobede, teraz som sa zobudila 😵

dzej
26. jan 2008

😀 jéé jsem vás prošvihla, vás taky ale je 😀

dzej
26. jan 2008

weroni 🙂 já měla pupek před těhu jako ty teď. Možná větší. Kolik jsi přibrala? Asi nic moc, co? 😝 Siss to prádlo je dost dobrý 😵

weroni
26. jan 2008

dzej: 😀 😀 😀 😀 no tak aspon uz chapes preco sa tak hrozne tesim ze som konecne pribrala 😀 😀 😀
a nahodou - uz mam 7 kileciek navrch 🙂 viem ze sa vsetci pytaju ze kde ale aspon vaha je uz ku mne zhovievavejsia 😅 😅 😅 😅

dzej
27. jan 2008

weroni 😀 😀
jinak jsem dnes byla na thajské masáži pro těhulky a bylo to super, akorát je ta masáž na zádech a po 5min se mi udělalo zle, jak jsem si tlačila na dutou žílu, tak jsem pak masáž prožila na boku. Ale paráda. 😀

megie
27. jan 2008

ahojky babulky,

pipi,nič si z toho nerob, aj ja by som prijala takých 3-5 kg navyše... už som spať na pôvodnej váhe od pôrodu, a tak som sa najprv vytešovala, že mi 2kg ostali... už sú ta-het... 😒
(ak budeš chcieť reagovať na môj príspevok, tak cez IP, som zriedka na nete..., napíš mi ako sa máte a taak...) 🙂 😵